Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 12, 11:39)
Blanšyt, rizikuoji gaut dovanų daug brokinių tapkių lotuliukas.gif .

kad tik tokia rizika,as sutinku surizikuoti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dedu cia savo "skura". Nu bet spalviskai tai man labai grazu. O fakturu groziai... Va tik reikia teikt uzklausima del panaudojimo. Skura nemaza. Tiksliai ismatuot negaliu, nes katinas ant jos miega dabar, o gail zadint. Mazdaug 70/125 cm Tai persasi pritaikymas;

1 miegot katinui
2 ispjaut gyvuno skuros forma ir kabint ant sienos
3 Sukarpyt ir apmust sena kede
4 atiduoti pazystamai, kuri labai graziai knygas irisineja ( jau bandziau, bet kotais nekelia telefono)


https://picasaweb.go....brigita/Skura#


blansyte
[B], jo rizikuoji, kad uzversim nelikvidais. Nieks tavo nebuna Vilniuj? Nes siusti tai jau man visai nebiznis. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 12 gegužės 2011 - 13:14
QUOTE(Trakst @ 2011 05 12, 14:13)
Dedu cia savo "skura". Nu bet spalviskai tai man labai grazu. O fakturu groziai... Va tik reikia teikt uzklausima del panaudojimo. Skura nemaza. Tiksliai ismatuot negaliu, nes katinas ant jos miega dabar, o gail zadint. Mazdaug 70/125 cm Tai persasi pritaikymas;


Trakst, a tau anos negaila butu??? wow kokia fain...neatiduok niekam- labai spalviskai grazu... katinui gal ir per gerai, bet jau jeigu daugiau niekur nepanaudosi... g.gif

cia tu balta dazei? g.gif
Atsakyti
Trakšt, rimtai kaip oda atrodo, galėtų būt koks patiesaliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 12, 14:28)
Trakst, a tau anos negaila butu??? wow kokia fain...neatiduok niekam- labai spalviskai grazu... katinui gal ir per gerai, bet jau jeigu daugiau niekur nepanaudosi... g.gif 

cia tu balta dazei? g.gif




Zinai man irgi labai grazu tiek spalviskai, tiek faktura jos nereali. Gryn, kaip tikra oda.

Taip daziau balta, bet dar dejau silko serveteliu, kurios labiau "gaudo spalva". Dazymo eigoj pamaciau kad gaunasi toks gelsvas atspalvit, tai imaisiau vysnines spalvos. Tai ir gavosi tokia lavos spalva. Galvoju jei net i palta koki fragmenta isiuvus tokio reikalo but grazu, nes gavoso tokia paltine medziaga. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 12, 14:32)
Zinai man irgi labai grazu tiek spalviskai, tiek faktura jos nereali. Gryn, kaip tikra oda.

Taip daziau balta, bet dar dejau silko serveteliu, kurios labiau "gaudo spalva". Dazymo eigoj pamaciau kad gaunasi toks gelsvas atspalvit, tai imaisiau vysnines spalvos. Tai ir gavosi tokia lavos spalva. Galvoju jei net i palta koki fragmenta isiuvus tokio reikalo but grazu, nes gavoso tokia paltine medziaga.  ax.gif

g.gif
nebloga ideja.... jeigu jau saliai nesigauna -mazu imkis paltines medziagos, milo velimo? mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai apie liemenę kokią pagalvojau su tokiais intarpais.
Oi pamiršau pagirt, tikrai gražiai ir nudažyta ir paviršius toks smagus atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 12 gegužės 2011 - 13:37
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 12, 14:37)
Aš tai apie liemenę kokią pagalvojau su tokiais intarpais.
Oi pamiršau pagirt, tikrai gražiai ir nudažyta ir paviršius toks smagus atrodo.

bu reiks tavo pamokeliu... blush2.gif
Atsakyti
Jo jo, aš irgi norėčiau pasimokyt dažymo, labai netgi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 12, 09:40)
Labas rytas,
bulaukiux[B][/B] prajuokinai.  lotuliukas.gif Tai ka vien geras darai, ka broko nesigauna? Turiu visa maisa galiu nors visas padovanot.  lotuliukas.gif 


broko turiu pakankamai, tik ne savo dydžio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 12, 14:44)
Jo jo, aš irgi norėčiau pasimokyt dažymo, labai netgi biggrin.gif




bigsmile.gif manau Juperi norejo pasakyt, kad reiktu is taves salikus velt gaut pamokeliu... ax.gif Ar as cia pagal save taip nusprendziau? Nes man tai ziauriai reikia.

Del dazymo, tai ten ant pokelio viskas parasyta, jei cheminiais. Va su naturaliais tai jau visai kitaip... Idomiau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 12, 14:58)
bigsmile.gif  manau Juperi norejo pasakyt, kad reiktu is taves salikus velt gaut pamokeliu...  ax.gif Ar as cia pagal save taip nusprendziau? Nes man tai ziauriai reikia.


drinks_cheers.gif taip taip, ale jau nieko jai nesakiau... lotuliukas.gif galvoju gal ir nieko butu taip: as is jos salikeliu velimo- ji is taves dazymo... g.gif
Atsakyti