Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Trakst @ 2011 05 12, 09:40)
Savim, kaip saliku veleja esu labai nusivylus. Kaltinu netinkamas patalpas, apsvietima... Nors matyt pati kalta. Na bet guodziuosi, kad rudeni du gerus salius esu padarius. Gal kaime kitaip eisis.  g.gif

va va drinks_cheers.gif gimes slaiuzioti- neskraidysi... man irgi taip atrodo, kad ner ko vilnos gadint lotuliukas.gif
Atsakyti
Trakšt, tik nesakyk, kad ir to su linu nerodysi.
Parodyk abu, plyyyyyz 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 12, 07:54)
Aš kiekvieną kartą kai užeinu į šitą temą, vis galvoju, o prie ko pavadinime tos "kojinės"? smile.gif

Kad būna ir veltų kojinių. Kažkaip akyse man iškyla kažkada labai seniai g00te's veltos kojinės iki kelių ir velti kedukai, tokie salotiniai-balti-gelsvi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 12 gegužės 2011 - 09:18
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 12, 09:39)
Jetus, kaip jūs to broko taip mažai turit - tai nesuprantu. Pas mane tai žiauriai jo daug. Bent kas nepatinka iš kart į broko maiša eina.
Galiu padovanot, tik siųst tingiu...

vajetau,kad kas man ta broka padovanotu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2011 05 12, 10:19)
vajetau,kad kas man ta broka padovanotu  bigsmile.gif

teks ,blansyt, Kaunan lekt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 12, 10:02)
Trakšt, tik nesakyk, kad ir to su linu nerodysi.
Parodyk abu, plyyyyyz 4u.gif



Jau parodziau galit ait paziuret. Nu ta su linu, o to "odino" dalyko tai temos neatrandu kur kist. lotuliukas.gif Prie saliku netinka. lotuliukas.gif


blansyte[B] brokas yra brokas. Tai per plonos, tai guzuotos, tai negrazios. Biski geda ir rodyt kai kurias, tai taip ir tuno spintoj maise. Jei kas noretu - mielai atiduociau. biggrin.gif
Atsakyti
Padovanosi broką, paskui rašys SM, kokias baisias tapkes ji velia tongue.gif
A kokie ten jūsų dydžiai, gal ir padoresnių kokių yra, jei pažadat dovanotam arkliui į dantis nežiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 12 gegužės 2011 - 09:48
as mielai nesiociau ir broka,man bele tik kojytems but silta ,nes jos sala nuolat ,o pati velti mat nemoku doh.gif ,nu nebent tik salikelius.
O SM rasyciau ,tiktai ,kaip man dabar smagu su Besijuokiancios tapukem..o mano koja 37-38,bet ir 39 nebrokiju ,nes megstu laisvai slapseti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2011 05 12, 11:05)
as mielai nesiociau ir broka,man bele tik kojytems but silta ,nes jos sala nuolat ,o pati velti mat nemoku  doh.gif ,nu nebent tik salikelius.
O SM rasyciau ,tiktai ,kaip man dabar smagu su Besijuokiancios tapukem..o mano koja 37-38,bet ir 39 nebrokiju ,nes megstu laisvai slapseti wub.gif



Turiu tokiu, tik turi pazadet, kad niekam nerodysi ir nepasakosi is ku gavai lotuliukas.gif Tu gal Vilniuj?
Atsakyti
ne ,as siauliuose verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Blanšyt, rizikuoji gaut dovanų daug brokinių tapkių lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 12, 07:54)
Aš kiekvieną kartą kai užeinu į šitą temą, vis galvoju, o prie ko pavadinime tos "kojinės"? smile.gif

lotuliukas.gif
čia jau toks tęstinis palikimas
Atsakyti