Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

BG dėliojamės. Aš ir iš vienaip ir kitaip bandau, bet mažiau 8 kg man nesigauna niekaip unsure.gif . O taip norėčiau į kokius 5 kg tilpt smile.gif .
Atsakyti
Dar neveliam, bet atsibudom šiandie nebūdingu laiku ir tuoj eisiu dirbt su mažaja pagalbininke doh.gif . Mano krepšelis jaučiu liks nepakites -2 kg ir taškas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 05 gegužės 2011 - 09:33
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 05, 10:29)
BG dėliojamės. Aš ir iš vienaip ir kitaip bandau, bet mažiau 8 kg man nesigauna niekaip unsure.gif . O taip norėčiau į kokius 5 kg tilpt smile.gif .

ohooo, as dar bijau ka ir deliotis, paciupinejau pas tave tos vilneles, tai kai kurios padauginsiu irgi... blush2.gif

QUOTE(Katinytis @ 2011 05 05, 10:31)
Dar neveliam, bet atsibudom šiandie nebūdingu laiku ir tuoj eisiu dirbt su mažaja pagalbininke  doh.gif . Mano krepšelis jaučiu liks nepakites -2 kg ir taškas  ax.gif

tikrai tau nebudinga lotuliukas.gif dar pusvalanduka turetum kaip ir lovoj vartytis wink.gif
Atsakyti
neapsisprendžiu ką velt, pirštines ar rankinę biggrin.gif

Žinot aš taip galvojau galvojau, gal galima pvz kas veliat pirštines, šalikėklius ir ar pan ant prabangesnės vilnos irgi pasikoperuot kas vilniuj? Aš pirštinėm perku arba woolo 18 mic, arba veltinio namu 21 arba 18 mic. Bet tais mai6iukais uspakuotais perkaliotis tai brangiai gaunas... o ten vienos spalvos nuo kg tik galima imt. Tai nesamone išeina...
Atsakyti
Nieks nenori į kooperatyvus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 05 05, 11:56)
Nieks nenori į kooperatyvus tongue.gif

tai gal bent į kolektyvinį sodą? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 05, 13:09)
tai gal bent į kolektyvinį sodą?  bigsmile.gif



Noreciau juodos koperuotis.
Man ji tikrai veltinio namuose puiki.

Nieko nespeju. Lekiu balandeliu ruost. Iki
Atsakyti
Na ka? sian buvo mano pirmi 2 in 1.
Geras dalykas tas Know-How, vakar is merginu pasimokiau, siandien jau forma i forma panasi, o ir kietumas tapciu ohoho...man nebudinga tokias suvelt thumbup.gif liuks...
Atsakyti
QUOTE
man nebudinga tokias suvelt 

Daug nebūdingu dalyku ivyko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 05 05, 16:06)
Daug nebūdingu dalyku ivyko  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nu... jus tai bent is mano tapciu pamatet- kaip NEreikia velt wink.gif
Atsakyti
Tik jau nereikia ax.gif , aš manau , kad kiekviena priduoda unikalia forma, todėl kiekvienos tapkutės savitos , o ne kaip uniforma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 05, 17:08)
nu... jus tai bent is mano tapciu pamatet- kaip NEreikia velt wink.gif

Aha, jau čia užlankstei. Nereik lygiuotis į tuos, kurie paranojiški smile.gif . Šiandien žinok dar tą šaliką kokias 4 valandas vėliau, kad tik nebūtų "nedavelta", paranojikė nereali doh.gif . Liko beveik tokio pat dydžio.
O tapkes tai rodyk, gi ciekava baisiai.

Katinyti, didžiukė užsišovė veltis tokį pat dėkliuką kaip tavąjį pamatė, apie autorines teises 9 m. vaikui išaiškint neišeis bigsmile.gif . Taip tavo dėkliukai jai patiko, visą dieną zyzia, kada jau galės eit bandyt veltis smile.gif .
Atsakyti