Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Ačiū už spalvų pagyrimus - tulpių ir tapukių biggrin.gif čia įprasti neklumpiniai, mergytės tokių norėjo.
Su manim tai nebendrautumėt matyt, jei namus pafotkinčiau lotuliukas.gif bėda man su tvarkingumu...

Nu mat tas zelandietiškas g.gif gal ne pati vilna o tai kuo ją apdirba kelia alergijas? Bulgariškoji kad ir sluoksna betgi neplonesnė, tik Katia vis rašo, kad itin kreipia dėmesį į chemijos nenaudojimą perteklinį.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 05 11, 12:29)
Ačiū už spalvų pagyrimus - tulpių ir tapukių biggrin.gif čia įprasti neklumpiniai, mergytės tokių norėjo.
Su manim tai nebendrautumėt matyt, jei namus pafotkinčiau  lotuliukas.gif bėda man su tvarkingumu...

Nu mat tas zelandietiškas g.gif gal ne pati vilna o tai kuo ją apdirba kelia alergijas? Bulgariškoji kad ir sluoksna betgi neplonesnė, tik Katia vis rašo, kad itin kreipia dėmesį į chemijos nenaudojimą perteklinį.


nea mano kiemas yra virš visko, tai netelpa į jokius tvarkingumo - netvarkingumo rėmus biggrin.gif

O namai, ai žinai raganėle, pupa užmiega ir aš pagalvoju tai dabar ar eit ką iškuopt ar nuvelt ar paskaityt, ir pasirenku kažką nuveikt. Ne taip ir nudurnėt galima smile.gif

Aš tapkes namie tik brokines nešioju, seniai dariau broko tai nebeturiu, bet turėjau iš karšinio zelandietiško (to neva latviško) iš siūlų oazės. Nešiojau ir su kojine ir basa ir nieko. O iš woolo karšinio nesu pirkus...

Bet teoriškai juk visi mūsų nešiojami audinia, trikotažai yra apdirbti vienaip ar kitaip ir dažyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 11, 13:27)
O tai veltinis.lt, kad pašnekint pardavėją ten kažką parduodantį, reikia būt prisiregistravus blink.gif . Jau gerokai laiko sugaišau, bet kaip nerandu kur ten rašyt, taip nerandu doh.gif .



ne, nebutina...gali klaust neprisireginus 4u.gif
Atsakyti
Ei merginos, pasisnekam saliku temoj. blush2.gif Nepavyko. Padariau net ne adiala, o kazkoki gobelena. doh.gif Kaip odini. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 11, 14:13)
Ei merginos, pasisnekam saliku temoj.  blush2.gif  Nepavyko. Padariau net ne adiala, o kazkoki gobelena.  doh.gif  Kaip odini.  doh.gif

skaiciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 11, 08:44)
Jutute, aš pirkau Ornamentuose Kaune.


Dėkui, reikės ir man paieškoti aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 11, 12:19)
Mano rankos labai jautrios zelandietiskam - latviskam karsiniui. Visada su juo padirbus atsiranda nieztintys, perstintys raudoni plemai ant ranku.  unsure.gif

drinks_cheers.gif ir man tas pats, po to kol užgyja taip nervina doh.gif

mergaitės, suplėšiau savo tapces, tingiu velt naujas, gal kas turi brokinių -"damušiu" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu ne, tai ne-pasidarysiu lotuliukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bulaukiux: 12 gegužės 2011 - 07:54
Aš kiekvieną kartą kai užeinu į šitą temą, vis galvoju, o prie ko pavadinime tos "kojinės"? smile.gif
Atsakyti
Besijuokianti, jei paimprovizuot apie kojines, tai gal iš tos vilnos, kur skirta velimui-mezgimui (nežinau kaip vadinasi, tokia kaip vilna, bet kartu ir kaip siūlai nesukti) numezgus kojines ir jas įmetus sklabtis, susiveltų ir būtų tinkamos prie vėlimo temos kaip veltos kojinės smile.gif bet tokių čia neteko matyti g.gif

Čia gal ne visai į temą, bet vakar papirkau wool'o lietuviško dažyto karšinio, akcija jam šiuo metu žiauriai gera, tai gavau spalvytės l. gražios, švelni, biškį su riebaliukų, beveik be šiukšlyčių, tarp delnų su muilu šlapiai pasukau kamuoliukai lengvai susisuko ir nors rašo, kad sausam vėlimui, bet gal visai tiks ir šlapiam. Na čia tik šiaip sau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 12 gegužės 2011 - 08:09
QUOTE(bulaukiux @ 2011 05 12, 08:50)
mergaitės, suplėšiau savo tapces, tingiu velt naujas, gal kas turi brokinių -"damušiu" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nu ne, tai ne-pasidarysiu lotuliukas.gif  bigsmile.gif

doh.gif thumbup.gif super duper veleja...sako batsiuvys be batu mirksiukas.gif
Atsakyti
Jetus, kaip jūs to broko taip mažai turit - tai nesuprantu. Pas mane tai žiauriai jo daug. Bent kas nepatinka iš kart į broko maiša eina.
Galiu padovanot, tik siųst tingiu...
Atsakyti
Labas rytas,


bulaukiux[B][/B] prajuokinai. lotuliukas.gif Tai ka vien geras darai, ka broko nesigauna? Turiu visa maisa galiu nors visas padovanot. lotuliukas.gif


Esiu siandien daryt ka moku. Velsiu slepetes. Savim, kaip saliku veleja esu labai nusivylus. Kaltinu netinkamas patalpas, apsvietima... Nors matyt pati kalta. Na bet guodziuosi, kad rudeni du gerus salius esu padarius. Gal kaime kitaip eisis. g.gif
Atsakyti