Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Suknia nereali
QUOTE
o kas tas yra tusah silkas

Šilko rūšis tokia .Jis labai gražiai gula ant vilnos, jei daugiau tai tokiom tarsi gofruotom gijom, jei plonai tai tokiom bangelėm thumbup.gif
Besijuokianti, ten toki ir daviau pabandymui tau , tik gryna, natūralu ax.gif
Atsakyti
DOLLILYTE,labai zavios tapkutes.o man be uzkulnio patinka.tik kazin kaip nesiojasi?nesnori linkti paskui per pada?
O suknele tai nereali.... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif jei buciau tekejusi vasara-sita butu pati tinkamiausia. smile.gif labai labai labai....super...
Atsakyti
Katinyti, ačiū tau. Man tusah labai patinka, būtinai išbandysiu. O ir ta natūrali spalva labai graži.
Atsakyti
O kur jūs perkat tusah šilką g.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 05 10, 19:52)
Labas vakaras... 4u.gif
Pasirodysiu ir aš... blush2.gif Norėjau,kad užkulnis aukštesnis būtų,bet gerai traukėsi,tai tik toks teliko... blush2.gif


dekoras toks švelnus, gražus thumbup.gif
Atsakyti
Jutute, aš pirkau Ornamentuose Kaune.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 10, 22:41)
pagaliau trakst tikraji veida pamaciau  biggrin.gif (avataras)
Dollilyte, man irgi dekoras patiko ant tapkyciu  4u.gif




Chi chi. Atseit labai i mane panasi ta mergaite. lotuliukas.gif Bet man grazu... Senai isaugau is tokio amziaus, jau pora metu, kaip alkoholi parduotuvej be dokumentu perku verysad.gif ir katinas mano kitoks... O kada tu parodysi savo "tikraji veida"? biggrin.gif


Nu viskas kava damusiau, einu vonia iskraustyt ir bandyt sali meistraut. As moteriske tokia ne is mazuciu, tai ir salio nemazo reikia. Teks keliais, keliais. doh.gif Tikiuosi nugaros labai nesusuks, bo sedesiu per vestuves issifufyrinus ir pakrutet bijosiu. O kaip sokt noriu... siandien. Vyro dede su dediene etnografininkai, per musu vestuves pirsliai buvo. Tai polka su raguciais valanda sokom. biggrin.gif
Atsakyti
Trakšt, nepersistenk, šokiai svarbiau nei šalio dydis biggrin.gif

Bandžiau fotkint vakardarytas tapkeles mergaitiškas, ale gavosi tik va: user posted image
biggrin.gif
Atsakyti
raganele[B] nu nors persiplesk. Ir atrodyt graziai noriu ir pasokt. lotuliukas.gif


Grazios tulpes. O kur tapkes? lotuliukas.gif


Nu viskas einu deliotis salio.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 11, 08:40)
raganele[B] nu nors persiplesk. Ir atrodyt graziai noriu ir pasokt.  lotuliukas.gif
Grazios tulpes. O kur tapkes?  lotuliukas.gif
Nu viskas einu deliotis salio.

ai už tulpių biggrin.gif nesifotkina tapkiai,kai taip ryškiai žydi wub.gif
user posted image

Niu sėkmės su šaliu, aš šian vailokausiu žiemines tapkes,pasirodo žiema gi į Australiją išsikraustė - ten ir keliaus 000054.gif
Atsakyti
Raganele fotkino tapkes-gavosi tulpes...

cia kaip musu kaimynu mergaite smile.gif senelis per langa klausia- Justute ar nupirkai batona? o ji valgo ledus ir sako: _seneli, tai, kad pardavejos prasiau batono, o ji man ledus dave doh.gif
Atsakyti
QUOTE
aš pirkau Ornamentuose Kaune

spalvota irgi ten, bais gražiu spalvu prisipirkau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 11 gegužės 2011 - 09:08