Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Labas vakaras... 4u.gif
Pasirodysiu ir aš... blush2.gif Norėjau,kad užkulnis aukštesnis būtų,bet gerai traukėsi,tai tik toks teliko... blush2.gif
Vilna kartais būna nenuspėjama...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 10, 19:23)
Suknią rodyt reik smile.gif .




Tik i bardakaleli fone neziurekit... Spalvos svarbu. Ji tokia ale graikisko stiliaus. blush2.gif

https://picasaweb.go...brigita/Suknia#


DOLLILYTE[B] kokios grazios spalvos. rolleyes.gif O uzkulni "nulaizei". Bet kitiems gi tik toks variantas patinka. Mano vaikis vis numina. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 10 gegužės 2011 - 18:57
QUOTE(Trakst @ 2011 05 10, 19:57)
DOLLILYTE[B] kokios grazios spalvos.  rolleyes.gif  O uzkulni "nulaizei". Bet kitiems gi tik toks variantas patinka. Mano vaikis vis numina.  doh.gif

Dėkuj.. blush2.gif Teko tą užkulnį "nulaižyt",kad dydis būtų tinkamas.. blush2.gif

Man tai ir šokoladinė skraistė,ir tokia melsva atrodo,kad tiktų... ax.gif Tik,aišku,man gal labiau lygios norėtųs,ne margos... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOLLILYTE: 10 gegužės 2011 - 19:01
Eik tu sau, kokia graži suknia bigsmile.gif .
Man tai rudo šalio čia reiktų. Kad visas akcentas spalvinis kristų ant suknios. Koks melsvų atspalvių šalis, gali nukonkuruot suknią, o sunkia super graži, jos nukonkuruot nereik. Margas galėtų būt per marga.
Bet aišku ir apie batus reik pagalvot, ir gal su jais pasiderint irgi.
O jei mėlynas, tai tada koks mažytėlis alia kaklinukė. Aš sau tai rudą daryčiau, galbūt vos dengtą šilko sluoksniu kokio rudo atspalvio, kad tik blizgesio duotų.
Aš dabar pamišau dėl tusah šilko, labai gražiai jis spindi. Šalių temoj šiandien rodžiau tokį šalikėlį kažkokių bruknių ar dar bala žino kokių uogų spalvos, jis visas dengtas tuo tusah šilku ir dėl to šilko labai gražiai spindi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 10 gegužės 2011 - 19:15
QUOTE(Trakst @ 2011 05 10, 19:19)
Ei jus cia visos apie mada gal raukiat... Nu ne i tema as cia visai. Savaitgali veselion einu. Suknia tokia zydra su rudu (sokoladu). Vasarine tokia. Mastau kazka ant peciu nusivelt. Bet itariu vienspalvio dalyko reikia, nes jei isbatikuosiu dar tai kaip raiba vista atrodysiu... Ir mastau reikia zydro, o ne rudo... Linksmiau. Patarkit man, kvoklai...  blush2.gif


manau, kad tiesiog nepadoru su tokia suknia eiti biggrin.gif - nuotaka gali nustelbti tongue.gif
Trakst, kas ten per suknia? Pati kurpiai, dazei? Is ko ten ji?
Atsakyti
Trakst, aš velčiau rudą, lengvą skraistę. Oi, kaip ji paryškintų suknios grožį ir veido bruožus wub.gif
Atsakyti
DOLLILYTE, gražios tapkės wub.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyras sukniai. biggrin.gif As jau tokia medziaga pirkau, o medziaga jyg tokio fasono man prasesi, bet siuveja suprato, kad reikia busimai mamai daryt. doh.gif Prirauke ant pilvo baisiausia, tai liepiau viska mazint. Dabar visai ja patenkinta. blush2.gif Batelius tai rudus turiu. Sidabrinius auskarus ir kolje su zydrais akmeneliais desiu. Ir taip, jus teisios reikia rudo salio. Tai jei spesiu reiks dazyt, nes silka tik balta turiu. Pati medziaga lyg batika dazyta ir dar visa tokia lyg siuvineta, bet kartu lyg ir paglamzyta, suraukta ir neissilygina... g.gif Nu jei viskas gerai, tai paprasysiu, kad B mane issifufyrinusia nufotkintu su ta suknia. biggrin.gif


Besijuokianti[B][/B], o kas tas yra tusah silkas ? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 10 gegužės 2011 - 20:02
DOLLILYTE, graži spalva tapkučių ir dekoras 4u.gif
Atsakyti
Ačiū sailyte2, žollia 4u.gif
Atsakyti
Trakšt, superova suknia. aha ir man norėtųsi šokoladinio šalio, žydras išplaukusiai atrodytų(čia man taip atrodo).
Atsakyti
pagaliau trakst tikraji veida pamaciau biggrin.gif (avataras)
Dollilyte, man irgi dekoras patiko ant tapkyciu 4u.gif
Atsakyti