Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Juperi @ 2011 05 10, 09:37)
va ko reikia- spyrio i subine ...
tai , kad viskas OK su uzkulniukais...kokie buvo tokie ir liko... ax.gif
nu va, nenorejau sitos foto det- mat fone kazkokie el. laidai matosi doh.gif - nu bet jeigu reik tu uzkulniu- prasom 4u.gif
user posted image


toks vaizdas, kad mes susitike tik ir spardomes tongue.gif tongue.gif tongue.gif
grazu, Juperi, dailu, man jos tokios kazkas tarpinio jau tarp slepeciu ir balerinkiu.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 10, 09:58)
toks vaizdas, kad mes susitike tik ir spardomes  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif
grazu, Juperi, dailu, man jos tokios kazkas tarpinio jau tarp slepeciu ir balerinkiu.

4u.gif 4u.gif 4u.gif graziai "spardytis" irgi reik moket wink.gif
Atsakyti
Juperi, a man tie laidai visai nieko ax.gif .
Kartais tokia atsitiktine detale labaai privercia darba isimint... Kaip, kad sako, klaida reklamoj ne visad neigiama puse turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 10, 10:09)
Juperi, a man tie laidai visai nieko ax.gif .
Kartais tokia atsitiktine detale labaai privercia darba isimint... Kaip, kad sako, klaida reklamoj ne visad neigiama puse turi smile.gif

o tai tau ! doh.gif lotuliukas.gif
kazkaip ekranas fotiko buvo apsviestas- neiziurejau fotike tu laidu...o kai sukeliau i kompa-pamaciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, ir aš šiokias tokias surezgiau... Viduj-BG karšinys pilkas, o išorė- ciklameninė sluoksna.
user posted image
Atsakyti
oooo, puikios zollia thumbup.gif
kaip nulietos thumbup.gif
Atsakyti
Juperi, hmmm mano spalvos wub.gif wub.gif wub.gif

žollia, gražutės thumbup.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Juperi ir žollia - nuostabūs tapukai smile.gif
Atsakyti
Zollia, tikrai grazios wub.gif 4u.gif
Atsakyti
zollia,koks spalvu derinys smagus,toks svelnus,romantiskas..bent jau man smile.gif
Atsakyti
Žollia, bet kaip dera su pilka cilkamenas thumbup.gif . Nerealiai.
Žiūriu mada 2 viename lotuliukas.gif
Atsakyti
žollia, labai labai gražios wub.gif
Atsakyti