Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 10, 07:37)
Juperi, fainos 4u.gif . Žiūriu atmušinėji ranką 2in1 smile.gif


4u.gif taigi, pati taip sau ir sakau- reik "atmust rankele ir akele" wink.gif
QUOTE(almute80 @ 2011 05 10, 07:50)
juperi,labai fainos smile.gif man labai tos 2 in 1 patinka
va cia mano pabandymas,dar ne visai isdziuves.vyras sako,kad nelabai i drambliukus panasu...bet as juos cia matau biggrin.gif

thumbup.gif ka tas vyras supranta wink.gif
Atsakyti
Juperi, tobulos labai gražiai atrodo ir spalvos man labai gražios thumbup.gif
almute80 matau drambliukus smile.gif tokios jaukios, balta net švyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 10 gegužės 2011 - 07:12
QUOTE(Juperi @ 2011 05 10, 07:02)
Labas rytas...

stai mano savaitgalines



thumbup.gif o jau tos mėlynos spalvos gražumas, aina sau wub.gif
Papildyta:
QUOTE(almute80 @ 2011 05 10, 07:50)
juperi,labai fainos smile.gif man labai tos 2 in 1 patinka
va cia mano pabandymas,dar ne visai isdziuves.vyras sako,kad nelabai i drambliukus panasu...bet as juos cia matau biggrin.gif


blink.gif nu nematau ir aš drambliukų, jaučiu pas okulistą laikas hihihi.gif
Atsakyti
Juperi. Almute, labai gražūs tapukai. Tik drambliukų ir aš nepamačiau bigsmile.gif

Ir tas baltumas toks gražus, man tai veliant pereina spalvos viena per kitą, nors tu ką blink.gif
Atsakyti
Na bent aš matau drambliukus profiliu smile.gif straublys ir dvi poros kojų smile.gif Bet jei nebūtų įvardyta, tai tada nežinau ar pamatyčiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 10 gegužės 2011 - 07:45
Juperi - tobulos!

Almute, labai gražiai forma ir lygumas gaunasi smile.gif ale aš tai kokias skruzdėdas matau lotuliukas.gif

Man šian reik dar dviem sesutėm kojyčių šildiklius suvelt, išsirinko vėl alyvinę ir ciklameninę vilnas, ale bijau kad permaži likučiai jų pas mane kad ir vaikiškoms unsure.gif kiba pakombinuot geriau iškart dvispalves...
Atsakyti
niu bet kazkoki gyvuna vis tiek matot? biggrin.gif nieko,pabadysim akeles,ausi viena kita... o veliau tai juper man rodos pamokinta..niu kai kita sablona mazesni uzsidedi.tai fainiai gaunasi.nes man irgi visada persimaiso spalvos
Atsakyti
Juperi , kokia spalva gražiiiiiiiiiii thumbup.gif ir tapkutės aišku thumbup.gif .Kaip sakant kaip dėjai pipiru po susitikimo biggrin.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Almute, as kazkokius dramblus tai imatau, imatau - cia, taip sakant, reikia fantazija pasitelkti wub.gif
Juperi, o ko tu mums uzkulniuku nerodai, aaaaa biggrin.gif ? Labai simpatiskos, dekoriukas vietoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 05 10, 09:21)
Juperi , kokia spalva gražiiiiiiiiiii  thumbup.gif ir tapkutės aišku  thumbup.gif .Kaip sakant kaip dėjai pipiru po susitikimo  biggrin.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif

va ko reikia- spyrio i subine ...

QUOTE(kadabra @ 2011 05 10, 09:25)
Juperi, o ko tu mums uzkulniuku nerodai, aaaaa  biggrin.gif ? Labai simpatiskos, dekoriukas vietoj  4u.gif

tai , kad viskas OK su uzkulniukais...kokie buvo tokie ir liko... ax.gif
nu va, nenorejau sitos foto det- mat fone kazkokie el. laidai matosi doh.gif - nu bet jeigu reik tu uzkulniu- prasom 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Juperi, super thumbup.gif Gražus spalvų derinys wub.gif
Almute80, mielos vaikiškos 4u.gif Matau stilizuotus dramblius smile.gif Tik jeiu dar po kokį karoliuką akių vietoj įsiūtum- būtų dar labiau įėžiūrimi mirksiukas.gif
Atsakyti

Niu va, yra ir veliančių dar:super
QUOTE(Juperi @ 2011 05 10, 07:02)
stai mano savaitgalines

labai pavykusios. Tos spalvos, tai lyg žolių plavenimas ežero dugne...

QUOTE(almute80 @ 2011 05 10, 07:50)
va cia mano pabandymas,dar ne visai isdziuves.vyras sako,kad nelabai i drambliukus panasu...bet as juos cia matau biggrin.gif

aš drambliukų irgi nematau, o matau apverstą tulpę...
Atsakyti