Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Almute80, dailios tapukės 4u.gif . Neprisimenu, ar senai pradėjai velt tapkytes? Tokios lygios, gražu. 4u.gif
Atsakyti
Almute80 gražios abejos laaaabai bigsmile.gif jos visai mažytės?
Atsakyti
zoliia,aciu.pradejau dometis rudeni,bet nedrasu buvo bandyti.nusipirkau vilnos tinkancios tik sausam velimui,tai pirmas bandymas gavosi visiskas snipstas ir nora numuse.bet praktiskai kasdien skaitau velimo temas ir nerealus Jusu visu darbai ir veltinio galimybes vistiek priverte vel bandyti ir bandyti.
veliu rankom,kilimeliu bambukiniu nemoku kazkaip,ir beveik nenaudoju kontrastinio duso.kaimas-patogumai kaimiski,galimybes ribotos biggrin.gif
Papildyta:
raganele,aciu.melynosios tai mano dvimetukei tinka ir dar biski gali augti,o oranzines tai berniokas buvo pasimataves.tai kokia 30.man tie dydziai tai is galvos dar gaunasi biggrin.gif nes formuoju ant vaiku isaugtu batuku.
Atsakyti
almute80 idomios abidvi thumbup.gif
Atsakyti
Rytas labas,
matau buvo ir velenciu savaitgali ... fain mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,


as tai slepetes sudeliojau, pakociojau ir palikau per savaitgali nespejus nieko padaryt. Dabar jau sausi tie blynai. Niekad dar taip nesu pasielgus. blush2.gif Kazi kas cia gausis. As pati nemoku ir nedarau su "cinkeliais" slepeciu. Grazu paziuret, o ir vaikams labai smagu tokias slepetytes nesiot. Ar tai bitultes, artai avytes. Saunuoles. thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas,mergaites.orai vesoki,lietingi buvo,tai lauke nelabai kokiu darbu galima nudirbti-tai truputi liko laiko apsivelti smile.gif o man dabar labai norisi ryskiu,zaismingu.dar ir pati nelabai isaugusi is to amziaus biggrin.gif ir bijau,kad "rimtesniu" nemokesiu dar graziai... niu kada nors gal daaugsiu biggrin.gif trakst,man tai taip daznai buna..isdziut neleidziu,bet buna marinuoju..nes ten skubi,ten skubi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 09, 08:58)
Sveikos,
as tai slepetes sudeliojau, pakociojau ir palikau per savaitgali nespejus nieko padaryt. Dabar jau sausi tie blynai. Niekad dar taip nesu pasielgus.  blush2.gif  Kazi kas cia gausis. As pati nemoku ir nedarau su "cinkeliais" slepeciu. Grazu paziuret, o ir vaikams labai smagu tokias slepetytes nesiot. Ar tai bitultes, artai avytes. Saunuoles.  thumbup.gif



nu jau, ponia, tavo tapkės labai meniškos. Nebent žodžiu "cinkelis" ne tą patį vadinam biggrin.gif
Papildyta:
Trakšt, tu man kaip kokia pankė su savo šitu avataru atrodai biggrin.gif
Atsakyti
raganele gražūs tapukai thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas...

stai mano savaitgalines

user posted image
Atsakyti
Juperi, fainos 4u.gif . Žiūriu atmušinėji ranką 2in1 smile.gif
Atsakyti
juperi,labai fainos smile.gif man labai tos 2 in 1 patinka
va cia mano pabandymas,dar ne visai isdziuves.vyras sako,kad nelabai i drambliukus panasu...bet as juos cia matau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti