Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(raganele @ 2011 05 07, 22:25)
Siaurinu auselinį šabloną, ypač vaikiškas dar ekspermentiniam lygmeny, matyt todėl daug ir bandžiau  :

Be galo gražūs klumpiukai gaunasi. wub.gif
QUOTE(Agnužė @ 2011 05 08, 06:10)
Aš taip pat išbandžiau tą šabloną, antrą kartą sėkmingiau, man regis rolleyes.gif 
Ausytes šablone dariau labiau prie kulniuko,

Dailios, ir spalvotumas visai gražus 4u.gif Kulniukas iškart matosi, kad žemesnis. Ar nesmukčioja?
Atsakyti
žollia, nesmukčioja. Ant kojytės formavau, apglosčiau, prigludusios visur, o jei dar ant puskojinės ar su pėdkelnėm, tai apskritai sukibimas geras, labai gerai ant kojytės laikosi.
Atsakyti
QUOTE(Agnužė @ 2011 05 08, 05:10)
raganėle, Tavo tikros klumpelės išeina thumbup.gif

Aš taip pat išbandžiau tą šabloną, antrą kartą sėkmingiau, man regis rolleyes.gif  Vyresnėlei nuvėliau vasarai nestoras češkes, paduką galvoju prisiūti arba gal batsiuvys ką lankstaus priklijuos, bandysiu nuvežti ateinančią savaitę.
Ausytes šablone dariau labiau prie kulniuko, nei raganėlė, man regis rolleyes.gif Į spalvas dėmesio labai nekreipkit - naikinu savo n metų senumo atsargas. Buvau prisipirkus visokio siaubo, kai dar nuostabą kėlė tai, kad apskritai tokių ir tiek daug spalvų vilnos gali būti biggrin.gif Čia pereinančių spalvų rožinės/oranžinės/violetinės sluoksna biggrin.gif
...

Fainos mergaitiškos klumpės biggrin.gif aha maniškių ausytės ilgesnės ir toliau nuo kulno, tada gaunasi trumpesnis priekis, aukštesnis užkulnis, bet gal kiek peraukšta keltis. Va tokios su "ausytėmis gale" mano pačios mažiausios, tai įtariau kad nesilaikys ir įvėriau į kulninę dalį gumytę, kad sutraukimas pagražėtų šilko juostele apsiuvau (susigadyja bg storosios skiautės visokiem reikaliukam ).
Agnuže, o gal žinai mūsų kraštuose sukalbamą batsiuvį? Man niekas nesiteikė padėt su padų aulinukams primontavimu žiemą doh.gif
Atsakyti
Agnuže, fainuoliškos smile.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos smile.gif Sau bandysiu labiau klumpines velt, tik nežinau, kaip pavyks. Vis tik pertrauka tokiuose darbuose daro savo - reik vėl ranką ir akį atmušt, prisijaukinti tą vilną.
Raganėle, bandysiu trečiadienį, kai pas gydytoją važiuosiu, prie Halės turgaus į avalynės taisyklą užsukti, nusižiūrėjau, kad ten yra. Tik ne visai mūsų kraštai. O Lentvary kažkur prie stoties pas batsiuvį nebandei užeiti, nes viena kaimynė vėlėja sakė, kad užklijavo jai ten kartą, tik ne laukinių batų padą, o ploną guminį kambarinėms šlepetėms.
Atsakyti
Agnuze,fainos labai tapkytės wub.gif

Klausykit,kas darėt skylutes batų raišteliam,kažkur pas batsiuvį nešėt ar kur? g.gif
Atsakyti
DOLLILYTE, aš turiu tokį įrankį kniedėms įmušti: big-bitą
Pirkau jį skrebinimui, bet su mintim, kad ir veltiniui kažkada panaudosiu.
Atsakyti
QUOTE(Agnužė @ 2011 05 08, 16:17)
DOLLILYTE, aš turiu tokį įrankį kniedėms įmušti: big-bitą
Pirkau jį skrebinimui, bet su mintim, kad ir veltiniui kažkada panaudosiu.

o, koks rimtas atrodo! Aš mušinėju su elementariu už 30 Lt gariūnų audinių angare įgytu.

Dėkui už nukreipimą, reiks paieškot Lentvario batsiuvio, kuris veltinukėm padų nesikrato biggrin.gif aš aplink Siūlų oazę kažkada pas pora užsukau, tai kad susiraukė...
Atsakyti
va cia mano melsvos padekoruotos ir uzmarinuotos kur gulejo.dar man ant tu aplesinuku truksta kazko... g.gif

user posted image


Papildyta:
vat su tuo paduko prisiuvimu tai ir man noretusi odeles...nes latekso nusipirkau,bet nelabai jis man.ir kvapas stiprus,tai tik lauke tepu ir toks siuksles renkantis man jis...
Atsakyti
almute80, kokios mielos avytės wub.gif ir tie apelsinai atsilupę taip įdomiai ir originaliai atrodo 4u.gif

Agnuže, dėkuj už nuorodą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOLLILYTE: 08 gegužės 2011 - 19:04
aciu,dollilyte,vis norisi kazka naujo isbandyti.aisku iki tu tapuku aplesininiu pagal kuriu pamoka dariau-toli..niu bet irgi man grazu smile.gif
Atsakyti
Tas įrankis, kurį turiu kniedėms, jau rimtas. Skrebintojos perka jį, nes standartinis skrebinimo albumas yra 30x30cm ir su šitu aparatu galima kniedę įmušti į patį vidurį lapo. Dirba tyliai, kas irgi aktualu, nes dažna skrebina naktim, kai visi miega biggrin.gif
Yra ir paprastų pigių įrankių, kaip šis, jis su plaktuku naudojamas. Gali sunkiau veltinį mušt, bet ir šiaip skylutę galima padaryt su kokiom žirklutėm, svarbu, kad kniedę įkaltų. Tokio paprasto ir gana.
Atsakyti