Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(žollia @ 2011 05 07, 08:30)
Sveikos 4u.gif Kiek gražių šlepetukų privėlėt wub.gif  Visų labai gražios.  wub.gif
Pas Juperi Mūza grįžo thumbup.gif

laba, kaip tavo Muza? pajury laido sparnus iskelus?? g.gif

reiks gal dar siandien ka pavelet- o tai vsio- Bonifacijaus atostogos su lig pirmadieniu baigsis verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 07 gegužės 2011 - 07:53
QUOTE(Juperi @ 2011 05 07, 08:53)
laba, kaip tavo Muza? pajury laido sparnus iskelus?? g.gif


Pajūry tik prekyba vyko. Mano Mūza ant naftos gamyklos kamino sėdi hihihi.gif
Reik eit velt, ale po vakarykštės kelionės dar neatsigavus sėdž. Per kojas per galvas lėkimas nesvietiškas buvo doh.gif .
Atsakyti
raganele, geras - kaip vaiku paterliotos. Super idėja. Ir ta tavo forma smagi smile.gif Nu ne visai tavo, o iš kažkokios pamokos rusų kala. Tai taip pasiteisinus, kadanor sir aš pabandysiu smile.gif
Atsakyti
Ačiū Srauni upe smile.gif paterliotos smagios gavosi.

Va dar vienas ekspermentas, gaila neturiu tokio mažumo kojyčių pamatavimui:
user posted image
Atsakyti
raganėle, koks grožis wub.gif
Atsakyti
Ačiū už gerą žodį mano bitėms smile.gif
Raganėle,labai gražu wub.gif thumbup.gif 4u.gif Kokio dydžio tos šviesios?
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 05 07, 15:41)
Ačiū už gerą žodį mano bitėms smile.gif
Raganėle,labai gražu wub.gif  thumbup.gif  4u.gif Kokio dydžio tos šviesios?

ačiū smile.gif dydis beveik mažiausias 11 cm viduj - pirmiems žingsniukams daugmaž.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 05 07, 16:17)
Ačiū Srauni upe smile.gif paterliotos smagios gavosi.

Va dar vienas ekspermentas, gaila neturiu tokio mažumo kojyčių pamatavimui:


jetau jetau kokios mazytes ir kokios jaukios wub.gif wub.gif
Atsakyti
raganele,labai tokios sventiskos atrodo tos baltos klumpaites smile.gif o kaip braizai ta sablona ar naudojiesi iprastu,tik tuos praplatinimus uzdedi ar siaurini biski ji ir uzdedi tuos sparnelius.
Atsakyti
dėkui, baltutės į krikštynines pretenduoja mat biggrin.gif o privėliau aš ten vieną dieną kažkaip baisiai daug, va čia dar ne visos, pamiršau vienas neklumines mažulytes pridėt:
user posted image

Siaurinu auselinį šabloną, ypač vaikiškas dar ekspermentiniam lygmeny, matyt todėl daug ir bandžiau biggrin.gif siaurinu, ausytes aukščiau nevisai kulniuke darau, na geriausiai pavykusį nufotkinsiu, kaip proporcijos atrodo.
Atsakyti
labai lauksiu smile.gif labai smagiai pagal ta sablona atrodo ir svarbiausia su kirpimu lengva.
Atsakyti
raganėle, Tavo tikros klumpelės išeina thumbup.gif

Aš taip pat išbandžiau tą šabloną, antrą kartą sėkmingiau, man regis rolleyes.gif Vyresnėlei nuvėliau vasarai nestoras češkes, paduką galvoju prisiūti arba gal batsiuvys ką lankstaus priklijuos, bandysiu nuvežti ateinančią savaitę.
Ausytes šablone dariau labiau prie kulniuko, nei raganėlė, man regis rolleyes.gif Į spalvas dėmesio labai nekreipkit - naikinu savo n metų senumo atsargas. Buvau prisipirkus visokio siaubo, kai dar nuostabą kėlė tai, kad apskritai tokių ir tiek daug spalvų vilnos gali būti biggrin.gif Čia pereinančių spalvų rožinės/oranžinės/violetinės sluoksna biggrin.gif

user posted image
Atsakyti