Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

user posted image
Atsakyti
kokios mielos aveles wub.gif
Atsakyti
Pasiskaičiau senojoje temutėje, kad BG šilkas neįsivėlė, lupote lauk.
Man irgi neprisivėlė, apkaltinau save, kad bandžiau velt ant Wensleydale sluoksnos. g.gif
O jums neprisivėlė ant sluoksnos ar karšinio?
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 04, 22:42)
nu ka... viena is musu (neminesiu kuri), padaugino vynelio, atidare fotika ir apsviete juostele doh.gif  doh.gif  irnesakyk.gif

nu blyn doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 05 04, 22:52)

nu as ir sakau..blyn doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 04, 22:55)
nu as ir sakau..blyn doh.gif

teks pakartot pasisėdėjimą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 05 04, 22:56)
teks pakartot pasisėdėjimą bigsmile.gif

nu cia -garantuota drinks_cheers.gif
Atsakyti
O aš kaip tik blynu vakarienei valgiau ir sakau nu ot blyn lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos podruskes,


registruojuos. Aciu Juperiuk, tu visad nauja troba sukali mums su avytem. 4u.gif Kaip faina skaityt tavo pasakojima thumbup.gif . Labai smagus tokie reikaliukai. Rimtai reikia mums nors kas is Vilniaus susibegt greituoju budu. Nu bet vistik teks nors del svento reikalo - vilnos susimatyt, susipazint su kai kuo. Apkalbinejama tikrai nesijauciau. g.gif Nei zagsejau, nei raudonavo ausys, nei zandai. Arba silpsta mano raganiskos galios. biggrin.gif Nors gal kuri palinkejot man koja nusilauzt? Bo vakar nei is sio nei is to taip skaudet pradejo... unsure.gif

Vakar nuveliau vaikiskas. Tokias naturalias. Labai fainai vilnele "i karakuli" susimete. Patinka, kai taip gaunasi. Saule sviecia reiks gal siandien tyst nufotkint ir tas ir vyriskas - sokoladines. Popiet gal pasirodysiu. blush2.gif Vaziuoju i Gariunus siandien. doh.gif Kaip nemegstu, bet jau priejo laikas, tiesiog butinybe.

Grazios, darbingos dienos visom. 4u.gif
Atsakyti
Šiaip tai tikrai reikia tokių pasisedėjimų. Ypač kai gali ir darbelius pačiupint, ir vilnas pakedent, ir dekoro visokius reikmenys ištyrinėt, ir pasišnekėt, kaip toks ar kitoks efektas išgautas, ir pozityvo viena iš kitos pasisemt.
Žodžiu kada susitikimui tik pasibaigus jau norisi vėl susitikt - geriau būt ir negali mirksiukas.gif .
Atsakyti
Hmmm...kazi kuri cia taip neatsargiai to muzu vyno padaugino? :DDDD
Atsakyti
o tai cia kas , per kapu ramybe??? blink.gif veliat???
Atsakyti