Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Sinrina @ 2011 05 04, 12:15)
Labai megstu gerus fotoreportazus su ten pabuvojusiais, matosi, kad zmones su tais vaizdeliais susiliejo, susigyveno, iagyveno ir tikrai dziaugiasi aplinka - jauciasi nuotaika.
Reportazai be zmoniu man kazkokie be gyvybes, lygiai tas pats, kaip is googles istraukti paveiksliukai. Tokius dazniausiai praleidziu, nes del autorystes nera jokiu garantiju.

Na va, tai mano fotoreportazai turetu but ne tavo skonio doh.gif As tik retais atvejais dedu foto su zmonem. Visu pirma pati nemegstu tokiu foto, antra - na savo seima galiu det, o va pusseseres, jau nelabai... Reikia atsiklaust...
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2011 05 04, 12:35)
Na va, tai mano fotoreportazai turetu but ne tavo skonio  doh.gif As tik retais atvejais dedu foto su zmonem. Visu pirma pati nemegstu tokiu foto, antra - na savo seima galiu det, o va pusseseres, jau nelabai... Reikia atsiklaust...

Turbut, vadinas - neziurejau. Aisku, daug praradau g.gif , bet nieko negaliu padaryt - na neidomu man ir tiek. Nagyvi vaizdai - be zmoniu nesijaucia nuotaikos, emociju, arba foto turi buti labai jau profesionali, bet is kelioniu reportazu to juk nereikalaujama, ar ne?

P.S. Nekreipk demesio, cia gi tik mano nuomone su piciudais. Yra daugybe ziurinciu ir be manes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinrina @ 2011 05 04, 11:15)
Labai megstu gerus fotoreportazus su ten pabuvojusiais, matosi, kad zmones su tais vaizdeliais susiliejo, susigyveno, iagyveno ir tikrai dziaugiasi aplinka - jauciasi nuotaika.
Reportazai be zmoniu man kazkokie be gyvybes, lygiai tas pats, kaip is googles istraukti paveiksliukai. Tokius dazniausiai praleidziu, nes del autorystes nera jokiu garantiju.

aisku kiekvienam skirtingai norisi ziureti fotoreportazus.
Bet ne visi nori save viesinti.Man patinka ivairus,nes kartais tikrai grazias vietas uzgozia zmones,kartais norisi zmoniu surmulio,emociju nuotraukose.
O del foto autorystes tai labai lengva patikrinti tongue.gif buvo cia praeitais metais fotoreportazas(ne Turkijos) kur foto pavogtos is interneto platybiu.
Atsakyti
QUOTE(Sinrina @ 2011 05 04, 12:51)
Turbut, vadinas - neziurejau. Aisku, daug praradau  g.gif , bet nieko negaliu padaryt - na neidomu man ir tiek. Nagyvi vaizdai - be zmoniu nesijaucia nuotaikos, emociju, arba foto turi buti labai jau profesionali, bet is kelioniu reportazu to juk nereikalaujama, ar ne?

P.S. Nekreipk demesio, cia gi tik mano nuomone su piciudais. Yra daugybe ziurinciu ir be manes.    4u.gif

Kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu - nieko naujo mirksiukas.gif
Nekreipiu demesio hihihi.gif

O mane nervina ziuret foto, kai tas pats zmogus su savo snukeliu pozuoja prie palmes, prie boksto, prie juros, prie pilies... Niekada savo seimos taip nefotografuoju ir neturiu tokiu foto, tai ir noredama tokiu idet - negaleciau doh.gif Be to per tiek metu keliaudami jau senai suvokem, kad mes - gamtos vaikai ir grazu mums gamta, gamta ir dar kart gamta. O kam tie snukiai gamtoj reikalingi g.gif lotuliukas.gif
Del autorystes - nezinau kaip kiti, bet as visad parasau jei foto ne mano... Sitoj vietoj esu labai sazininga blush2.gif Retai kada dedu netgi kartu buvusiu draugu darytas foto...

Nekreipk ir tu demesio - saunuole, kad isreiskei savo nuomone 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 04 gegužės 2011 - 13:14
Arba kokia gražuolė su bikini prie baseino išsirietusi lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2011 05 04, 18:39)
Arba kokia gražuolė su bikini prie baseino išsirietusi  lotuliukas.gif .

ASA vel tures darbo trindama komentarus
Atsakyti
Kazkaip vis bijodavau nuomotis auto Turkijoje, bet po tokio reportazo - uzsikepiau. Busim Kemere, tai, jei gerai supratau, visai nesudetingai viska rasim:) Idomu,ar toli tos vietos nuo Kemero? Jauciu, cia jau off topicas doh.gif
Atsakyti
Gera pradzia - puse darbo thumbup.gif Turbut pirma karta pamaciau tas Chimeros ugnis biggrin.gif
Liuks reportaziuks, be nereikalingo patoso ir krykstavimu, kaip viskas puiku ir nuostabu. Informatyvumas veza cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lukne1 @ 2011 05 04, 19:38)
Kazkaip vis bijodavau nuomotis auto Turkijoje, bet po tokio reportazo - uzsikepiau. Busim Kemere, tai, jei gerai supratau, visai nesudetingai viska rasim:) Idomu,ar toli tos vietos nuo Kemero? Jauciu, cia jau off topicas doh.gif

Na turbut nebus visai off topic - juk ir fotoreportazai tarnauja kaip informacine priemone.
Nuo Kemero viskas visai netoli - juk pats Beldibi nuo Kemero tik 8 km. Kanjonas bus Antalijos kryptim ne daugiau negu 6 km, Phaseli bus priesinga kryptim apytikriai 30 km, Chimeros, Ciral ta dar 20. Taigi galutiniame taske nutolsil 50 km nuo Kemero. Antalija kaip jus patys turbut suprantat i kita puse 50 km. Bendras kilometrazas aplankant tas pacias vietas ne daugiau 200 km mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2011 05 04, 14:08)
...Be to per tiek metu keliaudami jau senai suvokem, kad mes - gamtos vaikai ir grazu mums gamta, gamta ir dar kart gamta. O kam tie snukiai gamtoj reikalingi  g.gif  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif Man irgi gražiausi fotoreportažai tie, kuriuose gali pamatyt gražius vaizdus, o ne "gražius veidus" lotuliukas.gif "Gražių veidų" galima kiekvieną dieną pamatyt gatvėj, o gražių vaizdų... tik kelionių fotoreportažuose lotuliukas.gif

Ziulyte, ačiū už šį šaunų kelionės fotoreportažą 4u.gif
Tiksliau, ne tik už šį, bet ir už anksčiau sukurtus - ...Atlanto purslai kažkada labai pravertė planuojantis kelionę aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 04 gegužės 2011 - 22:31
Niu , vsio, susideliojau marsruta pgl jusu rekomendacijas. Puse darbo dienos uzsiiminejau zemelapiu spausdinimu ir info rinkimu. gerai, kad sefai nemate mirksiukas.gif beliko tikMB ikalbinti vairuoti masina, nes dbr jis nusiteikes tik guleti..bet per 11 d. mes ten prilipsime prie gultu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lukne1 @ 2011 05 07, 20:44)
Niu , vsio, susideliojau marsruta pgl jusu rekomendacijas. Puse darbo dienos uzsiiminejau zemelapiu spausdinimu ir info rinkimu. gerai, kad sefai nemate mirksiukas.gif  beliko tikMB ikalbinti vairuoti masina, nes dbr jis nusiteikes tik guleti..bet per 11 d. mes ten prilipsime prie gultu lotuliukas.gif

mirksiukas.gif ten vairuoti paprasciau nei kaune biggrin.gif bet ar as susibalamutinau, ar tu is ties jau ne pirma karta turkijoje g.gif
Atsakyti