Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
kaip gražuuuuuu mmmmm mirksiukas.gif
Atsakyti
nujaučiu kur keliausi kita met cool.gif
o Gumbet'o dalis toli nuo bodrumo centro, kaip pajūrys ar ne įlanka?
Atsakyti
Gumbetas nuo Bodrumo 3 km smile.gif
Tai mes važiavom su Dolmušu, jis visai prie viešbučio sustoja, tai lb patogu smile.gif
O Jūra tokia kaip įlankėlė, dugnas kiek akmenuotas pradžioje, bet paėjus toliau smėliukas. Kas patiko, kad pakrantėje buvo to rūpaus žvyriuko, Mažius laisvai galėjo kapstytis su visa savo amunicija smile.gif
Jei reikėtų lyginti Gumbetą ir Bodrumą net nežinau, man ir ten ir ten lb patiko... Tas regionas yra amazing wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2011 07 29, 13:15)
Gumbetas nuo Bodrumo 3 km  smile.gif
Tai mes važiavom su Dolmušu, jis visai prie viešbučio sustoja, tai lb patogu  smile.gif
O Jūra tokia kaip įlankėlė, dugnas kiek akmenuotas pradžioje, bet paėjus toliau smėliukas. Kas patiko, kad pakrantėje buvo to rūpaus žvyriuko, Mažius laisvai galėjo kapstytis su visa savo amunicija  smile.gif
Jei reikėtų lyginti Gumbetą ir Bodrumą net nežinau, man ir ten ir ten lb patiko... Tas regionas yra amazing  wub.gif

O man ten ne visur patiko blush2.gif Ta prasme, kad viesbucius ne visur rinkciausi smile.gif
Atsakyti
Ethella, labai gražus fotoreportažas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2011 07 29, 12:00)
nujaučiu kur keliausi kita met  cool.gif 
o Gumbet'o dalis toli nuo bodrumo centro, kaip pajūrys ar ne įlanka?

ir aš kitąmet trauksiu į Bodrumą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aurezas @ 2011 07 29, 13:16)
ir aš kitąmet trauksiu į Bodrumą  biggrin.gif

Būsiu lb subjektyvi, bet - puikus pasirinkimas ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2011 07 29, 13:26)
Būsiu lb subjektyvi, bet - puikus pasirinkimas  ax.gif  4u.gif


Ethelia labas

Oii kaip priminei man matytus vaizdus, graaazu. bet kiek matau anfitaitras pasikeites ? naujos kedes padarytos baltos??? o kaip kambariai? ar gera gavot?

Atsakyti
QUOTE(Zitvil @ 2011 07 31, 11:56)
Ethelia labas

Oii kaip priminei man matytus vaizdus, graaazu. bet kiek matau anfitaitras pasikeites ? naujos kedes padarytos baltos??? o kaip kambariai? ar gera gavot?


Dėl amfiteatro net nežinau koks jis buvo prieš tai smile.gif Jei sakai, turbūt pakeitė thumbup.gif
Kambarį gavom didelį lb, su 2 balkonais į vidinio sodo pusę (ten kur fontanas yra) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2011 08 01, 11:00)
Dėl amfiteatro net nežinau koks jis buvo prieš tai  smile.gif  Jei sakai, turbūt pakeitė  thumbup.gif
Kambarį gavom didelį lb, su 2 balkonais į vidinio sodo pusę (ten kur fontanas yra)  smile.gif

oii nius tada superini gavot smile.gif
Atsakyti
pakelsiu tema
mūsų atostogos: 2011-07-09 iki 2011-07-16
viešbutis Saphir resort&spa 5*
viešbutis puikus, prabangus, ekskursijuose nedalyvavome, mūsų poilsis buvo ramus ir pasyvus, mums pakako pramogų viešbutyje, tik išvažiavome apsipirkti į odos parduotuvę
aptarnavo gerai, kambarius tvarkė gerai, vieną kartą palikome 1 dolerį
kelione iš oro uosto į viešbutį užtruko apie 2 val. su maža pertraukele vienam turgelyje, bet kelione nebuvo varginanti, nes važiavome geru keliu, gidė daug pasakojo, vaikai mūsų (6-metis ir 15-metis) nepavargo, pro langą mateme daug įdomaus
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
o čia mažas turgelis pakeliuj, kur sustojome 10 min
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
atvažiavome į viešbutį
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
apie turkišką maistą turėtų būti atskira tema, bet parodysiu:
user posted image
saldumynai
user posted image
Atsakyti