Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Labai dekui uz vaizdelius 4u.gif , ju siais metais tikrai nedaug schmoll.gif
Atsakyti
5634, gražus fotoreportažas thumbup.gif aš su gal kiek keistu klausimu - ar viešbučio teritorijoje daug laiptukų? Kadangi turim šeimoj žmogų, kuris sunkiai vaikšto ir mažylė dar vežimėly, tad labai aktualu mums. Iš nuotraukų laiptukų matyti daug, o nuvažiavimų jokių specialių nesimato. Gal yra visur liftai? 4u.gif ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2011 07 04, 09:56)
5634, gražus fotoreportažas  thumbup.gif  aš su gal kiek keistu klausimu - ar viešbučio teritorijoje daug laiptukų? Kadangi turim šeimoj žmogų, kuris sunkiai vaikšto ir mažylė dar vežimėly, tad labai aktualu mums. Iš nuotraukų laiptukų matyti daug, o nuvažiavimų jokių specialių nesimato. Gal yra visur liftai?  4u.gif  ačiū  mirksiukas.gif


I pagrindini pastata laiptai, i restorana taip pat, o visur kitur yra liftai. Laiptai gan status norint nuvykti i papludimi juos butina pereiti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 5634: 04 liepos 2011 - 09:25
[quote=5634,2011 07 04, 10:19]
I pagrindini pastata laiptai, i restorana taip pat, o visur kitur yra liftai. Laiptai gan status norint nuvykti i papludimi juos butina pereiti.
____________________________________________________________________
Taip taip i pagr.pastatą, kur yra reception yra laiptai bet yra ir nuolydis lagaminams, vežimėliams. Iš reception be jokiu laiptų galima patekti į restoraną ( jame yra nuolydis), iš vidinio kiemo į restoraną - tik laipteliai( bet jų nedaug), į Snack barą- tik laipteliai, na ir iš pagr. pastato į vidinį kiemą ( kur baseinai ir t.t.) irgi tik laiptai g.gif todėl su ratukais sunkoka.
O norint pakilti iš aukšto į aukštą-liftai.
Atsakyti
Aciu labai labai uz informacija drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(5634 @ 2011 07 02, 19:20)
biggrin.gif  cool.gif Sveiki,
.........

mes pernai rugpjūčio mėnesį šiame viešbutyje buvome, gaila, kad kažkodėl neatradome relax garden doh.gif bet labai gera įspūdį paliko, likome viskuo patenkinti, jūsų nuotraukos viską priminė wub.gif

QUOTE(Adade @ 2011 07 02, 21:29)
buvau ten, bet po sio reportazo nuvaziuociau dar kart  4u.gif visad sakiau, kad sis viesbutukas man patiko (buvom pries 2 metus)  wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vega_: 05 liepos 2011 - 23:03
Ir man grazus prisiminimai like is Garden Resort Bergamot:0 Nuotraukose net pamaciau ta turkiuka,kuris labai naglai reikalavo pinigeliu is musu uz kambario pakeitima blink.gif
Kaip matau, mazai kas raso savo reportazus is keliones po Turkija. As trumpai brukstelsiu mirksiukas.gif Gal kam pravers. Mes nuomavomes auto tiesiai viesbutyje. Emem parai. Vykom is Kemero i Faseli, Olimpo miesta, Cirali, Chimeros ugneliu paziureti....Is viesbucio ismynem apie 13 val. tai grizom -pries 21 val.
Faselis - ispudingas senovinis miesta (griuvesiai). Visai netoli nuo Kemero. Jei kam aktualu, tai is Kemero autobusu stoties kas 10 min. vaziuoja autobusas i Faseli, tik reikia isidemeti ,kad teks 3 km kulniuoti pestute misku. Jei kas planuojate maudytis Faselyje - avalyne butina (mes pamirsom,tai akmenukai ogogo kokie skaudus). Uz iejima mokejome kortele, nes lyru neturejome, kitos valiutos jie nepriima.
Cirali....Radom pgl. nuorodas.Nusileidimas nuo pagrindinio kelio slaitu man toks baugus atrode. Leistis reikejo apie 7 km, tai galva truputi apsisuko.Aisku, i Cirali vaziavom ziureti to nuostabaus papludymio su staliukais (gi prisiskaiciau temoje), bet nusileide zemyn kaip tycia sustojom prie zemelapio. O jame atradome idomiu nuorodu..Aisku, pabandeme eiti ta puse,kur buvo nurodyta - bambuku giraite (nemaniau,kad Turkijoje jie auga doh.gif ), suluzes tiltas (persikabarojom per ji) ir kiemas ....Jau norejom suktis su seimyna, bet turkas eme mojuoti rankomis ir kviest i restorana. Niu, kadangi mes perejom per to restorano kiema, tai valgyti ten as tikrai nenorejau blink.gif Buten turkas mums liepe eiti toliau.Is jo kalbos nieko nesupratau,ka mes turetumem pamatyti, bet nuejom...Nieko ispudingo nemaciau , net tu staliuku nepamaciau mirksiukas.gif, bet uzejom uz uolos - o ten - miesto griuvesiai. Vat ten tai man patiko. Ispudis - nepakartojamas, net Faselis nublanko.Musu keturmete panele visa miesta apejo isputusi akis, net pamirso,kad pavargusi yra...Tik po to suzinojau,kad ten Olimpo miestas doh.gif Tikrai verta pamatyti ji. Moketi mums nereikejo ,nes atejom is kitos puses, bet siaip iejimas ten yra 3 lyros(atrodo).Beje, gal reportaza skaito ir lietuvaite, kuria ten sutikome (su vyru turku) 4u.gif Linkejimai jai lotuliukas.gif
Vezliu Ciralyje taip pat nepamatem blush2.gif Todel teko minti iki tu ugneliu...Per miesteli pora km ir mes jau vietoje. Vakarejo ,tai man nelabai jaukiai vieta ta atrode. Vos tik pradejom eiti, pribego turkas, ateme 5 dolerius (uz visus mus tris), pasake, kad laiptais teks lipti 1 km. ir paleido. MB dar suabejojo,ar mes ilipsim, vis gi i kalna, plius vaikas, bet as nenorejau girdeti jokiu kalbu. Deja, tuoj pasigailejau, nes lipti tikrai nebuvo lengva...Laiptai akmeniniai, auksti, nelygus...Su tapkem lipti- pavojingas reikalas.Gerai, kad vakaras buvo, tai bent nekarsta.Siaip ne taip uzsikabarojom, nors as jau kelis kartus grasinau,kad lipsiu zemyn, bet musu mazoji sauke, kad nori tu ugneliu pasiziureti....Nezinau,man jos ispudzio nepaliko...Tiesiog pamaciau ir tiek...Daug idomiau buvo suvokti,kad viskas girdeta is mitologijos,nors mokykloje man tai visai nebuvo idomu. Taigi, nuo kalno siaip ne taip nusirioglinom(MB buvo teisus, sakydamas,kad uzlipti lengviau,nei nulipti).
Mergina uzlinko masinoje be vakarienes, atsibudo tik is ryto jau savo lovoje lotuliukas.gif
Kita diena po pusryciu is karto ismynem i Goyniuk kanjona. Nuo Kemero gal kokie 8 km., tik beda - kad nuorodu kaip iki jo nusigauti - nera. Miestelyje ir policininku klausiau, ir vairuotoju....Atsidurem atrakcionu parke doh.gif Tik ten man paaiskino,kaip nusigauti iki to kanjono.Radom. Susimokejom po 2 dolerius uz suaugusi ir gavom instrukcija - eiti 2 km iki krioklio. Lauke buvo virs 30...O mes i kalnus traukiam...Grozis - neispasakytas, vandens spalva- nereali... kalnu upe vis atgaivindavo, nes reikejo ja kaskart perbristi...Kanjona - iveikem, viso 4 km.Musu maze ejo visa kelia be oziu thumbup.gif Viskas liuks. Tik namo grizau - su sukneles raisciu per kakla...Nudegiau gerai doh.gif Tai va, i viesbuti grizom pries 13 val.

Taigi, musu ekskursijos kainavo -40 doleriu auto, pylemes 15 litru benzo, 44 dolerius mokejom, uz tai, ir tai benzo buvo per daug. Nuvaziavom nepilnus 200 km. Kitiems metams palikom Mire Kekova ir Tahtali kalna ir dar ka rasim aplinkui tongue.gif
Taip kad tikrai verta keliauti su auto (mes pirma karta nuomavomes auto Turkijoje, nors vykom jau trecia karta).Tiesa, marsruta susidariau LT, bet kadangi as zemelapyje nesigaudau, nors ji ir turiu, MB - irgi ne orientacininkas, taip kad isidemejau pagrindinio kelio nr. - ir viskas rolleyes.gif
Sorry, kad nuotrauku neidejau, nemoku doh.gif Gal kas padetu imesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lukne1 @ 2011 07 16, 01:34)
Kaip matau, mazai kas raso savo reportazus is keliones po Turkija. As trumpai brukstelsiu  mirksiukas.gif

Smagu, kad vis daugiau vaziuojanciu savarankiskai . Dar sis tas lliko ir kitam kartui aplankyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lukne1 @ 2011 07 16, 00:34)


Taigi, musu ekskursijos kainavo -40 doleriu auto, pylemes 15 litru benzo, 44 dolerius mokejom, uz tai, ir tai benzo buvo per daug. Nuvaziavom nepilnus 200 km. Kitiems metams palikom Mire Kekova ir Tahtali kalna ir dar ka rasim aplinkui  tongue.gif
Taip kad tikrai verta keliauti su auto (mes pirma karta nuomavomes auto Turkijoje, nors vykom jau trecia karta).Tiesa, marsruta susidariau LT, bet kadangi as zemelapyje nesigaudau, nors ji ir turiu, MB - irgi ne orientacininkas, taip kad isidemejau pagrindinio kelio nr. - ir viskas  rolleyes.gif
Sorry, kad nuotrauku neidejau, nemoku  doh.gif Gal kas padetu imesti 4u.gif

išties smagu, kai žmonės patys keliauja thumbup.gif kiek mokėjot už auto nuomą? aš planuoju šįkart taip pat nuomotis auto, nusikopinau vienos turkomanės maršrutą, panašų į jūsų ir bandysiu biggrin.gif tik su žemėlapiu bus bėdų, aš taip pat nesigaudau juose, man lengviau kai pirštais rodo kur važiuoti biggrin.gif gal krikštasūnis bus protingesnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aurezas @ 2011 07 27, 15:30)
kiek mokėjot už auto nuomą?

tai juk pacitavote posta, kuriame buvo parasyta - 40 doleriu auto biggrin.gif
Ir as pyliausi kura kortele. Jokiu zaidimu su kursais, taip naudingiau ir paprasciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 27 liepos 2011 - 14:35
QUOTE(Cobre @ 2011 07 27, 15:16)
tai juk pacitavote posta, kuriame buvo parasyta - 40 doleriu auto  biggrin.gif

aha po to pati pastebėjau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Po praeitų metų kelionės į Bodrumą pamilau šį Turkijos regioną wub.gif
Šiais metais keliavome su Mažiumi, rinkomės Gumbet'o dalį, viešbutis - Royal Asarlik Beach & Spa 5 *.
Mūsų fotoreportažas smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ethella: 28 liepos 2011 - 23:03