Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Pagal formulę ir man atitinka, nors mieliau matuoju, jei yra galimybė

Aš ne pagal sezoną neriu biggrin.gif
Rudeniui
user posted image

O čia derinau juostelę prie drabužiuko ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 05 10, 14:08)

Aš ne pagal sezoną neriu biggrin.gif


kas per raštas bigsmile.gif gražiai žiūrisi wub.gif
juostele labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 10, 14:21)
kas per raštas  bigsmile.gif gražiai žiūrisi  wub.gif
juostele labai  wub.gif

ačiū 4u.gif

raštą nuo ridikiulio pasiskolinau ax.gif

user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 05 10, 14:08)
Aš ne pagal sezoną neriu biggrin.gif


gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 10, 12:51)
as daryciau 14 cm  smile.gif



QUOTE(tute28 @ 2011 05 10, 13:11)
Aš 14cm neriu saviškei, kurios galvytė 52cm. Man pagal tą formulę reik atimt porą cm, tada gal ir gautųsi. Kažką gal netaip skaičiuoju  g.gif 
Geriasia aišku matuot ir nert. Dar ir koks raštas eina po to blynuko, vienas greit susiaureja, kitas ne.


Ačiū labai, vadinasi toks kepurės raštas. blush2.gif gal paskiau pavyks nufotkint ir parodyt
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 10, 11:48)
oi neee man daug maz atitinka  unsure.gif tik jei iseina 16,5 tai neriu 16 smile.gif
52 galvytei tikrai nenerciau 14 blyno  schmoll.gif

g.gif Nu kažką ne taip tada matuju, skaičiuoju blush2.gif
Šiaip nematuoju blynuko, matuoju ant galvytės, bet įdomumo dėlei paimiau ir pamatavau. Šiandien kaip tik pabaigiau vieną, tai galvytė 52cm, o blynukas Apie 14cm. Kame reikalas g.gif


Paukščiuk wub.gif Kokios spalytės gražios wub.gif Ar savo damutei jau prinėrei? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2011 05 10, 17:25)
g.gif  Nu kažką ne taip tada matuju, skaičiuoju  blush2.gif
Šiaip nematuoju blynuko, matuoju ant galvytės, bet įdomumo dėlei paimiau ir pamatavau. Šiandien kaip tik pabaigiau vieną, tai galvytė 52cm, o blynukas Apie 14cm. Kame reikalas  g.gif 
Paukščiuk  wub.gif  Kokios spalytės gražios  wub.gif  Ar savo damutei jau prinėrei?  bigsmile.gif

Gal jūsų siaura galvikė

Savo uogai dar neneriu, nerta kepurikė patogiau/gražiau žiūrisi kai vaikutis sėdi. Spėsiu dar biggrin.gif
Atsakyti
Aš kai neriu kepurę galvos apimtį dalinu iš 3.14 Man gaunasi gerai. ax.gif

Paukščiuk, priderinimas pavyko puikiai bigsmile.gif

Pabandžiau savo pupą išsivesti su kepure į lauką, tai aš tik uždedu o mano pana švyst ją ir ant žemės. Iš pradžių dėjau, vėliau atsibodo ir į tašę įskroviau doh.gif
Atsakyti
mano paprastutė ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 05 10, 21:45)
mano paprastutė  ax.gif


Paprasta, bet labai miela mirksiukas.gif ir tos pienės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinute:) @ 2011 05 10, 12:24)
mergaiės, padėkit, pagal tą formulę paskaičiavau ir nunėriau mažąjai kepurėlę... ir ji  doh.gif labai ryškiai per didelė gavosi  g.gif nesuprantu, gal aš ko paskaičiuot nemoku, gal galit pasakyt jei nertumėt kepurėlę 45,5-46 cm dydžio galvelei, tai kokį ta blynelį reiktų nunert?  4u.gif

Nuo mokyklos laikų visi žinom formulę, kur l=2Pi* R, liaudiškai, apskritimo ilgis lygus 2*3.14 * spindulys . taigi, jei galvytė yra 46 cm, tai blynuko skersmuo bus 46/3.14.
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 05 10, 22:06)
Paprasta, bet labai miela  mirksiukas.gif ir tos pienės  wub.gif

dėkui labai 4u.gif
Atsakyti