Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

laba, man ta ananasine ir nesigavo is keliu kartu...nors ji man labai grazi, bet nebesikankinu verysad.gif

Mergytes, gal kuri turite skubi du piesinuka, pagal kuri eitu nunerti aplikaciją bigsmile.gif , labai labai reikia
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 05 08, 13:22)
merginos gal kuri neret sia skribelaite?
man ji niekaip nesigauna doh.gif

taip neriau anansine wub.gif , ir ne syki -gavos viskas thumbup.gif tik as paciam paciam gale -kazka biski pakeiciau -lyg dadejau stulpeli 4u.gif na riek i schema ziuret -por anka dabar neturiu ax.gif

QUOTE(kristinalm @ 2011 05 08, 13:51)
O aš pasinėrusi į skarytes biggrin.gif


kokia idomi skaryte? cia kazkiap kitaip nerei nei cia neria daugelis? g.gif
QUOTE(juratike13 @ 2011 05 08, 19:23)

astunkojis ten pirmoj? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 09 gegužės 2011 - 12:12
QUOTE(bonda @ 2011 05 09, 12:10)
taip neriau anansine wub.gif , ir ne syki -gavos viskas thumbup.gif tik as paciam paciam gale -kazka biski pakeiciau -lyg dadejau stulpeli  4u.gif na riek i schema ziuret -por anka dabar neturiu ax.gif
kokia idomi skaryte? cia kazkiap kitaip nerei nei cia neria daugelis? g.gif

astunkojis ten pirmoj? bigsmile.gif


vava, man paciam gale ir nesigavo kazkas doh.gif
aga, tas pats veikejas ax.gif
Atsakyti
juratike13 ir kristinalm gražūs nėrinukai blush2.gif
kristinalm gal galima būtų skarytės schemutę? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosebud1: 10 gegužės 2011 - 09:28
QUOTE(rosebud1 @ 2011 05 10, 10:25)
kristinalm gal galima būtų skarytės schemutę? 4u.gif

Turbūt galima visoms norinčioms, jei jau nuorodą kartą įdėjo viešai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 05 08, 13:22)
merginos gal kuri neret sia skribelaite?

man ji niekaip nesigauna doh.gif

O kas Jum nesigauna?
As pacia pradzia truputi keiciau, nes "blynas" gana stipriai bangavosi ax.gif . Kai pernerinejau, bandziau deti maziau akiu negu buvo pagal schema, o kitose eilutese vel padidindavau - ziurejau, kad gautusi lygus blynas, o veliau grazus isgaubimas. Kai priejau iki paciu "ananasu", akiu skaicius buvo vel tiksliai pagal schema.
http://public.fotki....kepuryt-su.html
Atsakyti
mergaiės, padėkit, pagal tą formulę paskaičiavau ir nunėriau mažąjai kepurėlę... ir ji doh.gif labai ryškiai per didelė gavosi g.gif nesuprantu, gal aš ko paskaičiuot nemoku, gal galit pasakyt jei nertumėt kepurėlę 45,5-46 cm dydžio galvelei, tai kokį ta blynelį reiktų nunert? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinute:) @ 2011 05 10, 12:24)
mergaiės, padėkit, pagal tą formulę paskaičiavau ir nunėriau mažąjai kepurėlę... ir ji  doh.gif labai ryškiai per didelė gavosi  g.gif nesuprantu, gal aš ko paskaičiuot nemoku, gal galit pasakyt jei nertumėt kepurėlę 45,5-46 cm dydžio galvelei, tai kokį ta blynelį reiktų nunert?  4u.gif

as daryciau 14 cm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 10, 10:51)
as daryciau 14 cm  smile.gif

Aš 14cm neriu saviškei, kurios galvytė 52cm. Man pagal tą formulę reik atimt porą cm, tada gal ir gautųsi. Kažką gal netaip skaičiuoju g.gif
Geriasia aišku matuot ir nert. Dar ir koks raštas eina po to blynuko, vienas greit susiaureja, kitas ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 10 gegužės 2011 - 12:15
sveikos, labai grazus darbeliai visu 4u.gif as pradedancioji, gal galit kas imest nuorodele tos formules, apie kuria cia kalbat, kokio dydzio apskritima reiktu megzti. labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2011 05 10, 13:11)
Aš 14cm neriu saviškei, kurios galvytė 52cm. Man pagal tą formulę reik atimt porą cm, tada gal ir gautųsi. Kažką gal netaip skaičiuoju  g.gif 
Geriasia aišku matuot ir nert. Dar ir koks raštas eina po to blynuko, vienas greit susiaureja, kitas ne.

oi neee man daug maz atitinka unsure.gif tik jei iseina 16,5 tai neriu 16 smile.gif
52 galvytei tikrai nenerciau 14 blyno schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 05 06, 09:35)
Šį kartą jau dukrytei kepurytę nėriau ax.gif Ale nesu iki galo patenkinta - panašu, kad mano apvaliaveidei merginai geriau tinka kepurytės be bryliuko unsure.gif Jaučiu, kad darysiu dar vieną unsure.gif O dar bėda, kad visai nenori ji su kepure būti, plėšia nuo galvos - su vinukais gi neprikalsi doh.gif

user posted image

Nu grozis s kaip tik ruosiuos savo mazylei ja nert tik vis galvoju kazin ar pavyks g.gif
Atsakyti