Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Sveikos mergaites 4u.gif kaip Jus krakmolinat skrybeliuko bryliuka?kazkada skaiciau,kad galima su paprasciausiu krakmolu ir vandeniu pasidaryti tokia kaip kosyte ir ja istepti.nu tik nebeatsimenu kaip tiksliai ta padaryti doh.gif ir kaip isgauti grazia forma srybelytes?dekui visoms patarusioms 4u.gif
Papildyta:
noreciau dar pasiteirauti gal galite patarti kaip graziai nunerti dukrytei skarele???
Atsakyti
merginos gal kuri neret sia skribelaite?
user posted image
man ji niekaip nesigauna doh.gif
Atsakyti
Lace - labai gražu wub.gif
O aš pasinėrusi į skarytes biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 05 06, 09:35)
Šį kartą jau dukrytei kepurytę nėriau ax.gif Ale nesu iki galo patenkinta - panašu, kad mano apvaliaveidei merginai geriau tinka kepurytės be bryliuko unsure.gif Jaučiu, kad darysiu dar vieną unsure.gif O dar bėda, kad visai nenori ji su kepure būti, plėšia nuo galvos - su vinukais gi neprikalsi doh.gif


labuka, o kur galima butu rasti sios kepurytes schemute?
aciu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Sigeita @ 2011 05 08, 16:04)
labuka, o kur galima butu rasti sios kepurytes schemute?
aciu 4u.gif


taip, ir as noriu sitos kepurytes rasto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2011 05 08, 11:51)

O aš pasinėrusi į skarytes biggrin.gif

labai grazi skaryte thumbup.gif thumbup.gif kaip tik tokios noriu dukrytei ax.gif gal butu galima rasteli blush2.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

pagaminom... bigsmile.gif
Atsakyti
Kokių fainų margumynų čia.. labai gražios spalvelės visos. O manekenės dar gražesnės už kepurytes...

Man mažom panelytėm garbanoti bryliukai irgi labiau tinka, negu tiesi kepuraitė. kažkaip "princesiškai" atrodo.
Atsakyti
prasau pagalbos, pradejau nert, ir nesuprantu, ar cia klaida, ar kas, kokia cia 11 eile kartuojasi, ji man visai ne 11, o be to , susidaro ispudis kad tas rastas tai yra is 2 eiliu, ...padekit, be to man kepure kazkaip panasesn ei servetele gaunasi.. biggrin.gif
user posted image
user posted image

gal suprasit kur beda, zodziu nesuprantu del 11 eiles, ir nesuprantu ar rastas is vienos eiles ar dvieju
Atsakyti
kiek žiūriu tai 11 eilė iš 1 eilės, ji kartojasi tiek eilių, kokio ilgio bus kepuriukas, aš kur tarp 4 stulpelių yra pynutė tai sekantį kartą kartodama 11 eilę į tą pynutę užkabinčiau visus 4 stulpelius ir tarpe jų pynutę, tada gaunasi ta "eglutė". jei gerai mane supratai
Atsakyti
QUOTE(viva 31 @ 2011 05 08, 20:22)
labai grazi skaryte thumbup.gif  thumbup.gif kaip tik tokios noriu dukrytei ax.gif gal butu galima rasteli blush2.gif

Ačiū, štai pirmam puslapį yra 4u.gif
http://www.supermama...?...&hl=schemos
Atsakyti
QUOTE(ViGaMa @ 2011 05 06, 19:49)
Labai grazi kepuryte, norejau suzinoti kokiais siulais nerete ir kokio storumo vaseliu?  smile.gif  Jau klelinta savaite bandau tokiu rastu nerti bet man niekaip nesigauna  doh.gif  cia tikriausiai pagal serveteles schema nerete? nes as turiu toki rasta, neriant pagal schema tai labai plati kepuryte gaunasi ir nesimato to siaurejimo kaip turetu buti, nezinau kurioje vietoje reikia pradeti siaurinti, mazinti akis ne pagal rasta  g.gif


Aš tokias kepurytes neriu 1 numerio vašeliu, o siūlas gal 40 ar 50 numerio, nepasakysiu jau, seniai pirktas ir etiketė kažkur nusimėčiusi ax.gif
Atsakyti