Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(bonda @ 2011 05 06, 11:25)
tai biski gali pasitraukt isplovus mirksiukas.gif uztat reik ilgelesne nert 4u.gif
na isardyk tas keleta eiluciu -ir danerk iki normalus ilgio -tada bus uogyte wub.gif  wub.gif  wub.gif


sumezgiau visą siūlą, kiek turėjau, o kitą bandžiau derint - skiriasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 05 06, 10:27)
sumezgiau visą siūlą, kiek turėjau, o kitą bandžiau derint - skiriasi doh.gif

na, jei savam vaikui -tai kad brilius skirsis -ir tik tu pati matysi -taui manau nieko tokio biggrin.gif
Atsakyti
dar radau neblogas gelytes papuosimams, gal kas pritaikys wink.gif
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 05 06, 11:31)
na, jei savam vaikui -tai kad brilius skirsis -ir tik tu pati matysi -taui manau nieko tokio biggrin.gif


nesutinku schmoll.gif Būtent savam vaikui turi būti tobula biggrin.gif Kam tada iš viso nerti?
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 05 06, 10:48)
nesutinku schmoll.gif Būtent savam vaikui turi būti tobula biggrin.gif Kam tada iš viso nerti?

bet dabar irgi netobula 4u.gif mirksiukas.gif siulu dasipirk 4u.gif

as visas neriu tik idealias blush2.gif 4u.gif man idealias biggrin.gif man atspalviu nezymus skirtumas tikrai nevisada maiso mirksiukas.gif ziurint kokiu tikslu ir prie ko kiepsa neriama biggrin.gif na, bent pas maniske pastoviai buna prie kazko neriama lotuliukas.gif lotuliukas.gif siemet tik apsileidau ir nieko neneriu ir neapsiimu kitiem blush2.gif -nes ner tam nuotaikos 4u.gif o be nuotaikos irgi s biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 06 gegužės 2011 - 10:57
kiek gražiū kepuryčių pridėjot, o ypač žavi spalvingos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 05 06, 11:54)
bet dabar irgi netobula 4u.gif  mirksiukas.gif siulu dasipirk 4u.gif

as visas neriu tik idealias blush2.gif  4u.gif man idealias biggrin.gif man atspalviu nezymus skirtumas tikrai nevisada maiso mirksiukas.gif ziurint kokiu tikslu ir prie ko kiepsa neriama biggrin.gif na, bent pas maniske pastoviai buna prie kazko neriama lotuliukas.gif  lotuliukas.gif siemet tik apsileidau ir nieko neneriu ir neapsiimu kitiem blush2.gif  -nes ner tam nuotaikos 4u.gif o be nuotaikos irgi s biggrin.gif


biggrin.gif thumbup.gif

Ne, kepšė mano irgi tobula, tik supratau, kad mano merginai geriau tinka truputį kitoks modelis, kur kraštas neplatinamas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 05 06, 11:03)
tik supratau, kad mano merginai geriau tinka truputį kitoks modelis, kur kraštas neplatinamas biggrin.gif

o man labai grazu biggrin.gif man mazytem mergytem visi garbanoti bryliai labai labai grazu wub.gif wub.gif tik ilgesne butu -butu viskas ciki wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 05 06, 10:00)

ačiū 4u.gif vet tas gelsvas apatinis tai retesnis,negu schemute.schemute turbut tu virsutinio tankesnio...
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 05 06, 12:10)
ačiū 4u.gif vet tas gelsvas apatinis tai retesnis,negu schemute.schemute turbut tu virsutinio tankesnio...

unsure.gif Ko gero Tu teisi - kitas puslapis bus kažkur nusimėtęs verysad.gif , aš tik tiek buvau radusi. (Turiu dar porą tokiu principu neriamų drugelių schemų, bet jie irgi labiau panašūs į pirmąjį, tankoki, tai gal ir nesiūlysiu blush2.gif ).
Atsakyti
Gal turit kokių pavyzdėliu, juostikei ant galvos ax.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Lace,2011 05 06, 08:35]
Šį kartą jau dukrytei kepurytę nėriau ax.gif Ale nesu iki galo patenkinta - panašu, kad mano apvaliaveidei merginai geriau tinka kepurytės be bryliuko unsure.gif Jaučiu, kad darysiu dar vieną unsure.gif O dar bėda, kad visai nenori ji su kepure būti, plėšia nuo galvos - su vinukais gi neprikalsi doh.gif


Tinka mergytei ir toks modeliukas. Manau, kad ne kepuryte, o mergyte kepuryte puosia wub.gif Aisku, komplimentai ir mamytei, kad tokius grozius kuria mirksiukas.gif O kad nusimauna kepuryte, ypac lauke, ir as su savo mazyte tokia problema turiu doh.gif O su raistukais kepurytes, bent jau man, tai negraziai ziurisi schmoll.gif
Atsakyti