Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Nikte,visada labai svarbu partijos numeris,ypac turkisku siulu.Net perkant balta spalva.Todel geriau pirkti is karto visa reikiama kieki,nes paskui gali buti sunku rasti tinkama papildyma rolleyes.gif
Ir is viso,pirkdama turkiskus siulu,apziuriu net tos pacios partijos siulus is to pacio maiselio,nes buvo syki net nevienodo storio siulai papuole doh.gif
Atsakyti
Aišku tas spalvas sunaudosiu, bet va jeigu neriant ką nors didesnio, tai jau nebepanaudotum. O kaip žinot kad kitą kartą neužkibti mastau.gif

Ristina, gal vėl planuoji iš ten siūstis? Begonijos vieno matkiuko man reikėtų. Pravalas, dėl vienos spalvos užsakymą daryti. Bet jaučiu teks doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rasa32 @ 2011 06 02, 09:13)
Nikte,visada labai svarbu partijos numeris,ypac turkisku siulu.Net perkant balta spalva.Todel geriau pirkti is karto visa reikiama kieki,nes paskui gali buti sunku rasti tinkama papildyma rolleyes.gif
Ir is viso,pirkdama turkiskus siulu,apziuriu net tos pacios partijos siulus is to pacio maiselio,nes buvo syki net nevienodo storio siulai papuole doh.gif

Kaip tik vakar savo siūlyną tvarkiau, ten beveik 4 valandas kuičiausi blink.gif Jau įkirtau kad ir balta skiriasi. Aš sau drąsiai norėjau rašyti 001 ale žiūriu tokių skaičių nė su žiburiu nerasi biggrin.gif doh.gif kai parduotuvėje perki viskas tvarkoje, bet kaip internetu perkant žinoti unsure.gif Nes kaip suprantu jie skelbia tik tuos pagrindinius skaičius.
Gana nebesinervinu, tik papuošimams daaaaug turėsiu likučių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 06 02, 09:13)
Nikte,visada labai svarbu partijos numeris,ypac turkisku siulu.Net perkant balta spalva.Todel geriau pirkti is karto visa reikiama kieki,nes paskui gali buti sunku rasti tinkama papildyma rolleyes.gif
Ir is viso,pirkdama turkiskus siulu,apziuriu net tos pacios partijos siulus is to pacio maiselio,nes buvo syki net nevienodo storio siulai papuole doh.gif

drinks_cheers.gif
aš taip su juoda išsidūriau ir atspalvis ir storis skyrėsi doh.gif

Niktė internetinėse reikia parašyti asmeniškai laiškutį ir visad maloniai atsakys mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu aišku, ateičiai žinosiu. Kiek teko pirkti visada tas reikiamas kodas pakliūdavo ir net nebuvo kilęs minčių kad gali taip skirtis. Paskaitydavau kad nesutampa kažkam bet kol pačiai neužkliuvo nemaniau kad taip gali skirtis. Bet kur naujas spalvas ėmiau, tai nerealiai gražios bigsmile.gif

Žodžiu apie kepures biggrin.gif Kai neriat kepurytes su ausytėm gal yra kokia formulė kaip apskaičiuoti kaip reikia nerti tų ausyčių atstumą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2011 06 02, 08:00)

esu pastebėjusi, kad ne tik spalvos kodas, bet ir partijos numeris turi įtakos siūlo spalvai/atspalviui  unsure.gif

ne tik maxi, ir ne tik turkiskiem tas pats galioja mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, seku sia temute jau senai smile.gif bandziau ir as kazka nunarplioti... stai kas gavosi, nesedevrai bet pirmieji du blynukai, treciasis jau kepamas smile.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image



Papildyta:
atsiprasau uz tooookio dydzio foto doh.gif unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Amira, šauniai pasidarbavai bigsmile.gif Tik galbūt žalioje kepurytėje platinimą reikėjo greičiau padaryti, nes biškutuką nori į viršų lipti g.gif Bet darbas liuks. thumbup.gif
O koks tas dydis? Tai kad geros nuotraukos. Pažiūrėjau paveikslo savybes tai tik viršutinė matau yra 720, galėtų būti mažesnė. Bet svarbu neištampo puslapio. Aš pasijungus dabar iš savo seniuko loptopo, tai man tvarkingai rodo. O jis nuotraukų dydžiui labai jautrus, biški kas ir nuotraukos nesąmonių pridirba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 06 02, 10:33)
Amira, šauniai pasidarbavai  bigsmile.gif Tik galbūt žalioje kepurytėje platinimą reikėjo greičiau padaryti, nes biškutuką nori į viršų lipti  g.gif Bet darbas liuks.  thumbup.gif

dekoju smile.gif ta zalia pirmas blynas realiai gavosi labai labai didele, tai virsu as ten pora cm esu net susiuvusi blogojoje puseje, o kur raukinukai ten su siulu-gumyte suemiau biggrin.gif sakiau kitiems metams bus kaip tik irnesakyk.gif kazkaip nejo nutaikyti pirmosios, o va antroji gavosi kaip tik rolleyes.gif daba narplioju pusbrolio krikstynoms savajai melyna kepuryte, tikiuos spesiu.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2011 06 02, 09:00)


esu pastebėjusi, kad ne tik spalvos kodas, bet ir partijos numeris turi įtakos siūlo spalvai/atspalviui  unsure.gif

čia jau tikra tiesa. esu ir aš ne kartą apsišovusi... verysad.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

rodau naujausia darbeli - berniukiskas komplektukas -

user posted image
Atsakyti
Atsiprasau uz kokybe, fotikas sugedo, tai fotkinu su tel, o dar ir modelis nenuotaikoj smile.gif

user posted image
Atsakyti