Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(Inesiuuu @ 2011 05 31, 13:23)
as darau nemegiama darba, ardau ananasines pradzia doh.gif . Kazko susibangavo ir neatrodo kaip foto verysad.gif Planas chuliganas cool.gif  neriu maxi siulais, emiau 1nr. dabar 1,5nr vaseli imsiu. Jei nesigaus vistiek imsiu atsarginio varianto rasta cool.gif  ai dar tie iskilieji man gaunasi blogojoj pusej unsure.gif reiks labai gerai dar pastudijuot

kad nesibanguotu,turi dadet akiu/stulpeliu skaiciu ne pagal schema, o pagal save tongue.gif

iskilus stulpeliais, jei gaunas kitoj pusej -reiskias neri ji blogai, ne is tos puse kabini mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu aciuks.gif
Atsakyti
natuliona, labai graži žalia kepurytė thumbup.gif
Atsakyti
Visų kepuriukai thumbup.gif Neišskiriu nė vienos, nes nuo temos atitrūkus blush2.gif

Idėja kad dėti shemą thumbup.gif Dabar labai tikiuosi kad pagrindinio rašto ją rasiu, nes piešti tai nemoku blush2.gif

Apie maxi siūlus negaliu nieko blogo pasakyti.. Nebuvo pasitaikę ir atvejų kad jie dažo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 05 29, 13:48)
Ačiū už gražius atsiliepimus, trispalvę nėriau iš Maxi siūlų, labai dailios spalvos
Raštukas rūžavos  4u.gif
user posted image


user posted image

Sie rasciukai labai panasus...sakykit ar teisingai darau, jei nerinat ta 3 su uzmetimu, isneri ne per visas kilpas, o viena palieki, paskui vel neri 3 su uzmetimu ir vel palieki, istruaki tik per tris...o ties paskutiniu istrauki per tris ir tada per visas likusias, ar teisingai mastau...nes jei kiekviena istraukti, tada jie nesueina i viduriuka..nezinau ar aiskiai as cia...bet gal suprasit ir galesite paaiskinti

Abi zaliosios nuostabios ax.gif
Atsakyti
Ateinu ir as pasirodyt su savo pirmaisiais darbais 4u.gif

Sita pirmoji, turejo gautis maziukei, bet gavosi man biggrin.gif
user posted image

Sita nerta jau turin siek tiek patirties biggrin.gif Tai jau gavosi maziukei biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

Gėlytė nerta iš trijų sluoksnių, t.y trys atskiros dalys ir po to susiūta. Kur balta su salotiniu krašteliu, tai raštas šitas, kaip ir kepurytės baltas kraštas:

user posted image
Neriama pynelė (ilgio kokio tik norit.... Kuo bus ilgesnė, tuo gėlytė bus daugiau garbanota),tada kita eilė pagal rašto schemą. Galima nerti aplink arba pirmyn atgal. Tada nenėrus per pirmą eilę perkišti siūlą ir sutraukti.

Raudonas sluoksnis ir baltas neriamas taip pat.

Nuneriama pynelė, antra eilė langučiais (stulpelis su užmetimu, dvi pynelė kilpos, stulpelis su užmetimu, dvi pynelės kilpos......). Trečia eilė: į kiekvieną langelį..... , stulpelis su užmetimu, pynelės kilpa, stulpelis su užmetimu, pynelės kilpa, stulpelis su užmetimu, pynelės kilpa, stulpelis su užmetimu, pynelės kilpa. Ketv.eilė: Stulpelis su užmetimu pumpurius iš trijų pynelės kilpų, pynelės kilpa, stulpelis su užmetimu, pynelės kilpa, stulpelis su užmetimu, pumpuriukas iš trijų pynelės kilpų..... Nunėrus taip pat sutraukti, tik raudoną sluoksnį sutraukiau ne visiškai, viduriukas lieka tuščias. Baltą dalį nėriau taip pat, tik jau sutraukiau iki galo, na kaip kaspiną kad raukiant. Ir visus sluoksnius tada sukabinau. Jaučiu nieks nieko nesuprato blush2.gif Reiks bandyt gal papaišyt, nes nemoku aiškint doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 01 birželio 2011 - 17:25
nesiseka man ta ananasine verysad.gif tai per maza is vis ant lelytes gaunasi. Reiks jusu prasyt,kad susitartumem kaip nors .Taip as jos noriu rolleyes.gif Dabar kita mucynu,kad taip abidna nebutu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2011 06 01, 09:34)

Sie rasciukai labai panasus...sakykit ar teisingai darau, jei nerinat ta 3 su uzmetimu, isneri ne per visas kilpas, o viena palieki, paskui vel neri 3 su uzmetimu ir vel palieki, istruaki tik per tris...o ties paskutiniu istrauki per tris ir tada per visas likusias, ar teisingai mastau...nes jei kiekviena istraukti, tada jie nesueina i viduriuka..nezinau ar aiskiai as cia...bet gal suprasit ir galesite paaiskinti

Abi zaliosios nuostabios ax.gif

Lyg ir teisingai, išneri trys nepilni stulpeliai, o paskui per visus stulpelius išneriamas siūlas

Inesiuuu juk aš tau sakiau, su ananasine reikia dydesnių įgudžių, pasipraktikuok su kitom pirmiau mirksiukas.gif

tute28 ačiū, įkelk jei nesunku savo aprašymą į papuošimų temikę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 06 01, 18:29)
nesiseka man ta ananasine verysad.gif  tai per maza is vis ant lelytes gaunasi. Reiks jusu prasyt,kad susitartumem kaip nors .Taip as jos noriu rolleyes.gif Dabar kita mucynu,kad taip abidna nebutu cool.gif

As ananasine(manau,kad apie ta pacia kalba)po keliu bandymu ir ardymu dariau is maziau motyvu negu originale
Atsakyti
Žodžiu ateinu vėl dėl siūlų. smile.gif
Kad nepamirščiau, pirmiausia sakau apie raudoną spalvą. Berods paukščiukas buvo klausęs. Man ji nepatiko, rodėsi ryški. Ieškojau kitokios. Užsisakiau, bet... ji tokia blyški, tokia blanki, net negaliu raudona pavadinti, Tad teko pirkti tą pačią raudoną kurią peikiau. Ji man nebeatrodo tokia ryški, o tiesiog sodriai raudona doh.gif biggrin.gif

Turiu Eva, kol kas kiek nėriau neturiu nieko bloga pasakyti ax.gif

Ir labiausiai klausimas kuris man neduoda ramybės maxiukų spalvų kodai. Pasiėmiau švelniai žydrą spalvą, užsakyme žiūriu 344 numeris. Namuose taip pat jį užsirašius. Kai nuėjau pasiimti viskas tvarkoje, akis nepastebėjo kad ne ta spalva, bet pridėjus vieną prie kito atrodo kad aplamai čia skirtingos spalvos blink.gif Imu lyginti skaičiukus,, nes kiekvienos spalvos jei etiketes neišmetu, tai bent rašausi. Mano kur turėjau yra 344---274524, o gavau 344---388715. Žodžiu tai spalva ta pati, bet tuo pačiu ir kita. Ar Jūs kai perkat į tą antrą skaičių žiūrite, nors internetu perkant nemačiau o gal neatkreipiau dėmesio kur jis būna. Ar tiesiog pasikliaunat laime unsure.gif Susinervinus esu, nes su daugeliu spalvų taip prasišoviau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 06 02, 08:46)
Susinervinus esu, nes su daugeliu spalvų taip prasišoviau  doh.gif

Oho blink.gif blink.gif

esu pastebėjusi, kad ne tik spalvos kodas, bet ir partijos numeris turi įtakos siūlo spalvai/atspalviui unsure.gif
Atsakyti