Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

natuliona wub.gif wub.gif

reikia naują taisyklę įvesti, kas tik rodo naują kiepką su nauju rašteliu, tuo pačiu ir raštą įkelia. Kiek galima prašynėti, gėda blush2.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 05 31, 09:07)
natuliona  wub.gif  wub.gif

reikia naują taisyklę įvesti, kas tik rodo naują kiepką su nauju rašteliu, tuo pačiu ir raštą įkelia. Kiek galima prašynėti, gėda  blush2.gif  cool.gif

tai ir dedu biggrin.gif dar ir i tema kur be komentaru idesiu mirksiukas.gif

user posted image

cia va nuo apacios kaip suprantu nerta smile.gif bet as jau nerizikavau nuo apacios blush2.gif pabijojau kad teks ardyti nemažai biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
ačiū bigsmile.gif , būtinai įdėk į schemų temą. Rimtai būtų faina, kad visos nepatingėtume parodant savo grožį, į atskirą temą schemą įdėtume bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 05 31, 09:07)
reikia naują taisyklę įvesti, kas tik rodo naują kiepką su nauju rašteliu, tuo pačiu ir raštą įkelia. Kiek galima prašynėti, gėda  blush2.gif  cool.gif

Ka reiskia ''nauja''? Nuolat dedamos nertos kepurytes ,kuriu schemos yra senu seniausiai schemu temoje,o vis tiek nuolat klausiama,kaip nerti rolleyes.gif

natuliona,labai grazi kepuryte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 05 31, 10:19)
Ka reiskia ''nauja''? Nuolat dedamos nertos kepurytes ,kuriu schemos yra senu seniausiai schemu temoje,o vis tiek nuolat klausiama,kaip nerti rolleyes.gif

natuliona,labai grazi kepuryte wub.gif

nauja, tai naujai iškeptas raštelis biggrin.gif o kas prašys raštuko, siųsim į schemų temikę mirksiukas.gif Mes siuvinėjime taip darom, puikiai veikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 05 31, 09:07)
reikia naują taisyklę įvesti, kas tik rodo naują kiepką su nauju rašteliu, tuo pačiu ir raštą įkelia. Kiek galima prašynėti, gėda  blush2.gif  cool.gif

Labai gera mintis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ir as ieskau pagalbos 4u.gif

Vakar nezinau kiek kartu ardziau ir vistiek nesigavo reikiamas dydis sios skrybelaites doh.gif
Gal galit paasikinti pradinukei kaip teisingai nebeplatinti sio rastuko nuo 10 eilutes?
Mano merginos galvyte tik 45 cm, tai kaip suprantu reikia nerti kaip servetele iki ~7 cm kol bus blynas ir jau tada kad nebeplatetu, tai man pagal tai ir gaunas ta 10 eilute kad jau turi neplateti. Aciu aciu aciu is anksto 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 31, 08:26)
dar viena žaliukė  smile.gif braškinė  smile.gif

žaluma super thumbup.gif
Atsakyti
oho kiek nauju kepuriu ir rastu bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
as darau nemegiama darba, ardau ananasines pradzia doh.gif . Kazko susibangavo ir neatrodo kaip foto verysad.gif Planas chuliganas cool.gif neriu maxi siulais, emiau 1nr. dabar 1,5nr vaseli imsiu. Jei nesigaus vistiek imsiu atsarginio varianto rasta cool.gif ai dar tie iskilieji man gaunasi blogojoj pusej unsure.gif reiks labai gerai dar pastudijuot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 31 gegužės 2011 - 13:33
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 05 31, 14:23)
oho kiek nauju kepuriu ir rastu bigsmile.gif  wub.gif  thumbup.gif
as darau nemegiama darba, ardau ananasines pradzia doh.gif . Kazko susibangavo ir neatrodo kaip foto verysad.gif Planas chuliganas cool.gif  neriu maxi siulais, emiau 1nr. dabar 1,5nr vaseli imsiu. Jei nesigaus vistiek imsiu atsarginio varianto rasta cool.gif  ai dar tie iskilieji man gaunasi blogojoj pusej unsure.gif reiks labai gerai dar pastudijuot

man kai pradėjo banguotis tai sumažinau pynučių skaičių tarp stulpelių.
Atsakyti
as dabar is naujo analizavau schema tai nusprendziau kad reik kilpuciu tarp stulpeliu jau nuo 1 eiles g.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2011 05 30, 19:05)

o kvietka kokia grazuole wub.gif 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti