Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Sveikos,

Gal galit padeti 4u.gif Gal kuri turit ryskesne-didesne sios skrybelytes schema? Turiu tik tokia, bet kadangi esu tik pradedancioji, niekaip pagal tokia neryskia nesugebu issifruoti doh.gif blush2.gif

Aciu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulia: 30 gegužės 2011 - 09:59
QUOTE(Spindulia @ 2011 05 30, 10:58)
Gal kuri turit ryskesne-didesne sios skrybelytes schema?
user posted image

Taviškė lyg turėtų pasididinti unsure.gif , bet jei ne:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 30 gegužės 2011 - 10:08
Aciu natuliona 4u.gif

Pauksciuko geletoji patiko, esu bandziusi ta rasta, bet ar as per laisvai neriu ar tiesiog reikia kad ranka iprastu , na kad gautusi viskas lygiai, nes man paskui bendas vaizdas buvo toks ale nelygus, vienas lapelis taip, kitais taip biggrin.gif Bet visada jei imi dideli kiaurarasti tai riekia labai itemptai nerti, kad butu grazu.


jau zalioji skrybelaite wub.gif wub.gif



Atsakyti
rasa32, labai gražios kepurytės, tokios vasariškos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2011 05 30, 11:12)
Aciu natuliona  4u.gif

Pauksciuko geletoji patiko, esu bandziusi ta rasta, bet ar as per laisvai neriu ar tiesiog reikia kad ranka iprastu , na kad gautusi viskas lygiai, nes man paskui bendas vaizdas buvo toks ale nelygus, vienas lapelis taip, kitais taip  biggrin.gif Bet visada jei imi dideli kiaurarasti tai  riekia labai itemptai nerti, kad butu grazu.
jau zalioji skrybelaite  wub.gif  wub.gif

ačiū, bet tikrai tampriai nenėriau g.gif , kaip visada. Šiuo raštuku esu jau nėrusi, čia jis man labiau žiūrisi smile.gif, nes lapelius dariau durdama į pynelę, o ne ją apkabinat
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 05 30, 11:07)
Taviškė lyg turėtų pasididinti unsure.gif , bet jei ne:


Aciu 4u.gif
Tai va kad maniske kazkodel nepasididina, nors kai saugojau galvojau kad viskas bus gerai. O su sita jusu viskas thumbup.gif
Bandysiu papuosti mergina per krikstynas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2011 05 30, 10:12)
Bet visada jei imi dideli kiaurarasti tai  riekia labai itemptai nerti, kad butu grazu.
jau zalioji skrybelaite  wub.gif  wub.gif

nereikejo man tampriai nert, neriau kaip visada, ir ne toks jau kiaurarastis man gavos biggrin.gif net gelytes atskirom spalvom variau biggrin.gif man patiko ta kiepa labai wub.gif -tik jau isaugta ir perleista biggrin.gif
user posted image


as tai vakar viena kiepa pailginau -gal pramus ant nerimo ir siemet? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 05 30, 10:56)
ačiū
Maxi  smile.gif


Jūs visos čia maxi, maxi g.gif Gi tų maxi daugybės skirtingų gamintojų yra, tai skiriasi ir storis ir spalvos. Aš turėjau kažkokius maxi nusipirkus, jau gamintojo nebepamenu, tai man žiauriai per stori buvo doh.gif O Paukščiuko kepurytė neatrodo labai stora unsure.gif Kokio storio vašeliu nėrei?
Atsakyti
Aciu Pauksciukui uz didele pagalba ir kantrybe schemu aiskinime ir mano kvailiems klausimams aciuks.gif 4u.gif
Noriu pasirodyt savo dukriukui pirmaji kepuriuka,kuri jau nesioja,kol nebuvo dar gelyciu. Pirmasis bandymas kazkur nusimete,kai atkasiu parodysiu ir ji ax.gif
Uzkabino mane kepuriukai,kad jau turiu 2 i prieki suplanavus. gaila,kad abiejom netinka tokio pat modelio kepuriukai; vienai-skrybeliukai,kitai-aptemptos. Man mistika,kaip jus sugebat per diena ar vakara nunarpliot blink.gif as neriu savaite blush2.gif
vis mastau ar nereik bryliuka pailgint g.gif ivertinkit smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 05 30, 12:44)
Noriu pasirodyt savo dukriukui pirmaji kepuriuka
(...)
vis mastau ar nereik bryliuka pailgint g.gif  ivertinkit smile.gif

Mielas skrybėliukas. 4u.gif Aš neilginčiau, bet taip atrodo iš vienintelės nuotraukos - Tau pačiai geriau matyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 05 30, 11:50)
nereikejo man tampriai nert, neriau kaip visada, ir ne toks jau kiaurarastis man gavos biggrin.gif net gelytes atskirom spalvom variau biggrin.gif man patiko ta kiepa labai  wub.gif -tik jau isaugta ir perleista biggrin.gif

tavoji mane ir įkvėpė, labai man ji graži wub.gif

QUOTE(Lace @ 2011 05 30, 11:58)
Jūs visos čia maxi, maxi g.gif Gi tų maxi daugybės skirtingų gamintojų yra, tai skiriasi ir storis ir spalvos. Aš turėjau kažkokius maxi nusipirkus, jau gamintojo nebepamenu, tai man žiauriai per stori buvo doh.gif O Paukščiuko kepurytė neatrodo labai stora unsure.gif Kokio storio vašeliu nėrei?

maxi man nėra paisteikę skirtingų storių blink.gif Kelinti metai perku ir vis tie patys, ar tikrai nieko nemaišai?
Neriu 0,95 arba 1,25vašeliu

QUOTE(Inesiuuu @ 2011 05 30, 12:44)

wub.gif kaip pirmoji tikrai daili gavosi, o ilgio neilginčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 05 30, 13:27)
maxi man nėra paisteikę skirtingų storių  blink.gif Kelinti metai perku ir vis tie patys, ar tikrai nieko nemaišai?
Neriu 0,95 arba 1,25vašeliu


hm g.gif O tai kas tų maxi gamintojas?
Atsakyti