Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(natuliona @ 2011 05 06, 08:48)
ne tai kad veža  ... biggrin.gif  užsako ir darau  biggrin.gif jo turiu nemaza karuti  biggrin.gif

aaagnex spalvyciu derinukas labai grazus  wub.gif ir toskasytes mazoms damutems labai patinka  thumbup.gif

kaip aš tave suprantu 4u.gif

nufotkink savo lobyną bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės, labai reikia jūsų pagalbos. Man labai skubiai sunkiai sergančiai tetai reikia nunerti kepuraitę, bet nerandu schemų, tik vaikiškos... Gal ir yra, bet iš to strioko nematau. Gal kas turite savo lobynuose?
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2011 05 06, 09:52)
Sveikos mezgėjėlės, labai reikia jūsų pagalbos. Man labai skubiai sunkiai sergančiai tetai reikia nunerti kepuraitę, bet nerandu schemų, tik vaikiškos... Gal ir yra, bet iš to strioko nematau. Gal kas turite savo lobynuose?

as tokia neriau serganciai moteriskei 4u.gif
tankus raštukas rolleyes.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
sveikos wink.gif
gal situos drugelius kas po ranka turit?labai aprasymo reikia ax.gif

user posted image
Atsakyti
Labai smagios jusu kepurytes, prisiziurejus ir as nuraizgiau ir pasirodysiu
user posted image
Atsakyti
Šį kartą jau dukrytei kepurytę nėriau ax.gif Ale nesu iki galo patenkinta - panašu, kad mano apvaliaveidei merginai geriau tinka kepurytės be bryliuko unsure.gif Jaučiu, kad darysiu dar vieną unsure.gif O dar bėda, kad visai nenori ji su kepure būti, plėšia nuo galvos - su vinukais gi neprikalsi doh.gif

user posted image
Atsakyti

Lace, labai graži kepurėlė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 05 06, 10:35)
Šį kartą jau dukrytei kepurytę nėriau ax.gif Ale nesu iki galo patenkinta - panašu, kad mano apvaliaveidei merginai geriau tinka kepurytės be bryliuko unsure.gif Jaučiu, kad darysiu dar vieną unsure.gif O dar bėda, kad visai nenori ji su kepure būti, plėšia nuo galvos - su vinukais gi neprikalsi doh.gif

Gražumėlis wub.gif , neina akių atitraukti nuo tavo merginos wub.gif

Dėl brylio, gal pačios kepurytės ilgesnės reikėjo, kitaip žiūrėtusi g.gif O dėl nenešiojimo, nėr ko svetimų matuot, todėl ir savos nenori nešiot biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū, kad giriat 4u.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2011 05 06, 10:43)
Dėl brylio, gal pačios kepurytės ilgesnės reikėjo, kitaip žiūrėtusi  g.gif O dėl nenešiojimo, nėr ko svetimų matuot, todėl ir savos nenori nešiot  biggrin.gif


kol neplauta buvo, ir buvo ilgesnė, kažkaip gal nepakankamai ištempiau unsure.gif Ir šiaip labai jau man šita kepurytė atsibodo, nėriau-ardžiau, nėriau-ardžiau doh.gif Jau dabar bus tokia, kokia yra, jei nunersiu geresnę, šitą kam nors padovanosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 05 06, 10:00)
sveikos wink.gif
gal situos drugelius kas po ranka turit?labai aprasymo reikia ax.gif

Turiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 05 06, 10:35)
Šį kartą jau dukrytei kepurytę nėriau ax.gif Ale nesu iki galo patenkinta - panašu, kad mano apvaliaveidei merginai geriau tinka kepurytės be bryliuko unsure.gif Jaučiu, kad darysiu dar vieną unsure.gif O dar bėda, kad visai nenori ji su kepure būti, plėšia nuo galvos - su vinukais gi neprikalsi doh.gif


wow wub.gif
o man nekliuna tas bryliukas smile.gif grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 05 06, 09:53)

kol neplauta buvo, ir buvo ilgesnė, kažkaip gal nepakankamai ištempiau  unsure.gif Ir šiaip labai jau man šita kepurytė atsibodo, nėriau-ardžiau, nėriau-ardžiau doh.gif Jau dabar bus tokia, kokia yra, jei nunersiu geresnę, šitą kam nors padovanosim smile.gif

tai biski gali pasitraukt isplovus mirksiukas.gif uztat reik ilgelesne nert 4u.gif
na isardyk tas keleta eiluciu -ir danerk iki normalus ilgio -tada bus uogyte wub.gif wub.gif wub.gif


natuliona, pas tave tai matos, kad klienciu norai pildomi biggrin.gif biggrin.gif as apie tuos margumynus 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti