Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

pasigirsiu ir aš... blush2.gif bigsmile.gif ax.gif
user posted image
Atsakyti
Liabu wink.gif Parodysiu paskutinius kepuriukus sunui. Tik va, sviesi kepuryte gavosi kiek per didele unsure.gif Teks kam nors padovanoti arba ugteleti lotuliukas.gif Aplikacija grazia pamaciau parduotuvej, tai va ir panaudojau dekorui wink.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
Pakonsultuokit, kaip nert snapeli. Ji reikia nunert atskirai ir poto prinert prie kepures ar kaip? O dvigubas snapelis tai cia koks? Du viengubi susiuti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2011 05 27, 15:23)
Sveikos,Pakonsultuokit, kaip nert snapeli. Ji reikia nunert atskirai ir poto prinert prie kepures ar kaip? O dvigubas snapelis tai cia koks? Du viengubi susiuti?  g.gif

Snalepi neriau is kart prie kepureles. Kepuraite mezgiau is viengubo siulo, snapeliui naudojau dviguba siula - gaunasi tvirtesnis snapelis wink.gif
Atsakyti
nauja tautiškai-vasariška kapurytė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mikasta @ 2011 05 27, 16:06)
nauja tautiškai-vasariška kapurytė

labai smagi bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
tiek graziu kepuryciu bigsmile.gif
atnesiau ir savaja parodyti -

user posted image
Atsakyti
Kokia simpatiska hello kitty biggrin.gif
Atsakyti
Varvinu seiles į jūsų kepurytes, ir pati mėginu...
Tik va drugelis atrodo labai jau nusiteikęs tuoj pat nulėkt smile.gif
Ar jūs viską taip prisiuvat, kad laikytųsi visi kampukai, ar iškrakmolinat, kad nuotraukose taip gražiai gaunasi?
user posted image
Atsakyti
sakykit ant ko džiovinat kepuriukus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazge1979: 28 gegužės 2011 - 10:54
QUOTE(mazge1979 @ 2011 05 28, 10:53)
sakykit ant ko džiovinat kepuriukus?

tas pats kamuoja ir mane...siaip nierkaip nenusiperku balionu...o dar vazos, slovikai, virtuves reikmenys visokie, indukai, jei tinka diametras...ieskau ieskau....bet manau balionas but idealiausia 4u.gif
Atsakyti
turiu balionų, išpūčiau lygiai 50 cm kaip ir reikia, bet man atrodo kai uždedu akd kepurukę ištampo
Atsakyti