Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 05 26, 14:54)
Kokia įdomi dar nematyta (man blush2.gif ) kepurėlės forma - ant galvytės turėtų ypač gražiai atrodyti. Čia sava kūryba ar gal ir schemą būtų galima? ax.gif Įdomu ar/kiek ties tuo žemų stulpelių ruoželiu siaurinta?



va cia ant leles, ji kaip beretuke ale kazkas tokio smile.gif Cia jau mano populiaroji kaip sakau, nezinau kiek as jau tokiu prieneriau

user posted image

o cia anksciau buvau ikelusi savo dukriuka su tokia kepuryte

user posted image

Schemos neturiu, modeliukas mano sugalvotas, rasta knygoje turiu ir neriama kaip berete plati o paskui jau susiaurinama
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2011 05 23, 10:15)
Laba...Natuliona, zavinga, labai dailu...ta garbiniota tokia savotiskai idomi... bigsmile.gif
As su viena kiepa jau tiek vargau doh.gif , ardziau nezinau kiek kartu...bet vistiek padariau...o dabar pradejau saviskei nerti...tai jau irgi blyna pati ardziau kelis kartus... doh.gif
user posted image

na aš irgi pnš neriu tai kažkokia kakofonija,mezgu pagal schemą rastą nete tai jau per 'pusiaują 'persiritau,o ji man panašiau kaip servetėlė tai ardžiau ir saviveikliškai mažinau akių,žiūrėsiu kas gausis,jei gausis rolleyes.gif
>>>čia schema mano neriamos kepurytės
Atsakyti
QUOTE(azraelis @ 2011 05 26, 21:54)
na aš irgi pnš neriu tai kažkokia kakofonija,mezgu pagal schemą rastą nete tai jau per 'pusiaują 'persiritau,o ji man panašiau kaip servetėlė tai ardžiau ir saviveikliškai

tai cia ir yra serveteles schema, tik ji perdaryta mamytes i kepuryte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2011 05 26, 16:35)


Schemos neturiu, modeliukas mano sugalvotas, rasta knygoje turiu ir neriama kaip berete plati o paskui jau susiaurinama

labai grazi smile.gif
O kaip reikia siaurint blush2.gif
Atsakyti
Bandziau ir šia kepuryte nerti unsure.gif Pavyko tik viršugalvis,po to kartojau rašta
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2011 05 26, 16:35)
va cia ant leles, ji kaip beretuke ale kazkas tokio smile.gif Cia jau mano populiaroji kaip sakau, nezinau kiek as jau tokiu prieneriau
(...)
o cia anksciau buvau ikelusi savo dukriuka su tokia kepuryte
(...)
Schemos neturiu, modeliukas mano sugalvotas, rasta knygoje turiu ir neriama kaip berete plati o paskui jau susiaurinama

Tikrai dailiai atrodo. 4u.gif Nesinori primygtinai kvosti firminių paslapčių blush2.gif , bet ir man tas siaurinimas būtų labai įdomu.
Atsakyti
merginos siaurinimas gi ten lengvai, matosi kad ten stulpelis su 2 lasvom akim, tada mazinant eile viena darau stulpelis ir viena laisva akis, o paskui jau zemu stulpeliu sumazinu iki reikiamos apimties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2011 05 26, 23:42)
merginos siaurinimas gi ten lengvai, matosi kad ten stulpelis su 2 lasvom akim, tada mazinant eile viena darau stulpelis ir viena laisva akis, o paskui jau zemu stulpeliu sumazinu iki reikiamos apimties  4u.gif

Ačiū. 4u.gif Ar teisingai supratau: neriamas "blynukas" (tik didesnis, nei pagal galvytės apimtį reikėtų), o tada visiškai tiesiai iki pat priešpaskutinės eilės iki tos žemų stulpelių juostelės? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 27 gegužės 2011 - 08:53
QUOTE(Laura_online @ 2011 05 26, 23:42)
merginos siaurinimas gi ten lengvai, matosi kad ten stulpelis su 2 lasvom akim, tada mazinant eile viena darau stulpelis ir viena laisva akis, o paskui jau zemu stulpeliu sumazinu iki reikiamos apimties  4u.gif

nesupratau doh.gif blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
Laura_online wub.gif
Patriotinės ir patiko, pati dabar vieną neriu biggrin.gif
Šviežiai iškepta ax.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 05 27, 08:51)
Ačiū. 4u.gif Ar teisingai supratau: neriamas "blynukas" (tik didesnis, nei pagal galvytės apimtį reikėtų), o tada visiškai tiesiai iki pat priešpaskutinės eilės iki tos žemų stulpelių juostelės? g.gif



realiai tai neriu dideli blyna, na as is akies ziuriu, kad paskui nebutu jau labai pusta, paskui tiesiai, o paskui susiaurinus kantelis zemu stulpeliu ir tada bangeles aplink padarau.
Atsakyti
Paukščiuk, graži kepurė wub.gif mano skonio (neperkrauta detalėm ir papuošimais) thumbup.gif
Atsakyti