Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Patobulėjo mano "ryklys" laugh.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 05 23, 21:41)
Žiūriu apie ardymą prakalbot  biggrin.gif Mane jis veža  doh.gif  lotuliukas.gif Būna kartais nu niekaip neišeina išformuoti kad ardau po kelis kartus  doh.gif Atroso tiek esu kiepkų primarmalinus, ale dar ir dabar būna kad nepataikau ir tenka ardyti  ax.gif

o manes tai neveza..biesina doh.gif doh.gif tai siemet viskas -isardziau jau sesta syki lotuliukas.gif dar taip nebuvo doh.gif lotuliukas.gif ir viskas -padejau siulus ir vaseli i sona cool.gif 4u.gif apsiesim su pernykstem kepurem cool.gif lotuliukas.gif nebent kazka isgeneruosiu galvoj protinga be ardymu lotuliukas.gif

natuliona, ale kada tu speji? g.gif bigsmile.gif blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 24 gegužės 2011 - 10:32
QUOTE(bonda @ 2011 05 24, 11:30)
o manes tai neveza..biesina doh.gif  doh.gif tai siemet viskas -isardziau jau sesta syki lotuliukas.gif  dar taip nebuvo doh.gif  lotuliukas.gif ir viskas -padejau siulus ir vaseli i sona cool.gif  4u.gif apsiesim su pernykstem kepurem cool.gif  lotuliukas.gif nebent kazka isgeneruosiu galvoj protinga be ardymu lotuliukas.gif

natuliona, ale kada tu speji? g.gif 

nu taip ir nepamatysim siais metais geletos kepkos g.gif

vakar iki 2 nakties neriau blush2.gif turejau pabaigti cool.gif biggrin.gif

Nikte as ko nors raudono dadeciau tam "rykliui" rolleyes.gif kazkur namuose turejau lektuva g.gif paieskosiu ir ikelsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 24 gegužės 2011 - 10:38
QUOTE(natuliona @ 2011 05 24, 10:36)
nu taip ir nepamatysim siais metais geletos kepkos  g.gif

visko gali but 4u.gif biggrin.gif nu nesineria siemet- kaip ir sakiau kazkada unsure.gif doh.gif
Atsakyti
natuliona, pauksciuk thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
ateinu ir as su savo pirmu kukliu skrybeliuku dukrytei.gavosi siek tiek didokas lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(linnucce @ 2011 05 24, 15:46)
ateinu ir as  su savo pirmu kukliu skrybeliuku dukrytei.gavosi siek tiek didokas lotuliukas.gif

bigsmile.gif pasaka, suknelė neapsakomai graži wub.gif
gali įkelti suknutės gėlytės schemutę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 23, 15:13)
bandem, spalvytes grazios ... mane nervina tik vienas dalykas kad jus storis nevenuodas  unsure.gif

pvz tos zalios kur siandien idejau nertos is situ , viskas ok prie kaistu neturiu
user posted image

bet gavau situos ...tai plonumas  doh.gif nezinau su kokiu vaseliu reikia nerti, gal 0,75 numeriu  doh.gif

user posted image

v.z. ju storis skirtingas  rolleyes.gif ir net gi gali buti kad tos pacios spalvytes skirtingas storis  unsure.gif tai jei kepurytei tai gerai bet jei koki didesni rubeli kuriam prireiks daugiau nei 1 kamuoliuko tai jau rizika yra kad gausit skirtingo storio  smile.gif


sakyk natuliona o is sios svetaines ( http://www.siulai.eu...;category_id=27 ) esi pirkusi maxi siulus? ju storis vienodas eina ar irgi kaip eva siulu tos pacios spalvos sakai kad skiriasi tai pavojinga daugiau nusipirkti vienam mezginiui didesniam doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raflezija: 24 gegužės 2011 - 16:39
gal galėtumėt patarti, iš kokių siūliukų geriau nerti vasarinę kepurytę, kad nebūtų stora. vienus nusipirkau, bet storoki pasirodė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raflezija @ 2011 05 24, 17:38)
sakyk natuliona o is sios svetaines ( http://www.siulai.eu...;category_id=27 )  esi pirkusi maxi siulus? ju storis vienodas eina ar irgi kaip eva siulu tos pacios spalvos sakai kad skiriasi tai pavojinga daugiau nusipirkti vienam mezginiui didesniam  doh.gif

Klausimas ne man, bet atsakysiu blush2.gif biggrin.gif
Maxi storis nesiskiria. Nėra pasitaikę. O vat spalvos doh.gif bet čia ir realioj parduotuvėj perkant taip būna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raflezija @ 2011 05 24, 17:38)
sakyk natuliona o is sios svetaines ( http://www.siulai.eu...;category_id=27 )  esi pirkusi maxi siulus? ju storis vienodas eina ar irgi kaip eva siulu tos pacios spalvos sakai kad skiriasi tai pavojinga daugiau nusipirkti vienam mezginiui didesniam  doh.gif

maxi kaip maxi, nepastebejau kad skiriasi ju storis smile.gif galima pirkti drasiai smile.gif
Atsakyti

bigsmile.gif pasaka, suknelė neapsakomai graži wub.gif
gali įkelti suknutės gėlytės schemutę 4u.gif
[/quote]
aciukas.o gelyte tai mano improvizuota.jei tikrai domina tai gal zodziu bandysiu nerimo eiga aprasyti biggrin.gif
Atsakyti