Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Sveiki,

nerandu temos, kur butu parduodamos nertos kepuraites. Ieskau berniukui.
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2011 05 23, 17:05)
Sveiki,

nerandu temos, kur butu parduodamos nertos kepuraites. Ieskau berniukui.
Aciu.

skelbimuose reikia ziuret mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif visu kepuriukai nuostabiai grazus wub.gif wub.gif pasirodysim ir mes su paprastute skrybelyte ir skaryte rolleyes.gif kadangi pozuotoja miega pietuciu,tai papuozuot sutiko kamuoliukas ir lelyte mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
oj,labai atsiprasau,kad tokios dideles nuotraukytes doh.gif kazkaip neiseina man mazesniu padaryt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viva 31: 23 gegužės 2011 - 16:54
sveikos 4u.gif
jungiuosi i kepuryciu nereju gretas ax.gif ir iskarto su klausymu blush2.gif

QUOTE(Laura_online @ 2011 05 19, 12:58)

labai grazi sita kepuryte,noriu savo dukrytei nunerti,bet kazkodel man neiseina g.gif verysad.gif
user posted image
radau schema internete,bet tikriausiai norint nunerti kepuryte reikia kazkaip kitaip nerti? g.gif

o gal tiesiog galetumete sios kepurytes schemute imesti?buciau labai dekinga 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 23, 11:09)


bigsmile.gif kaip visada kruopštu ir gražu. Kvarbatkas ir man norisi nunert, tik nerandu dar kam biggrin.gif
QUOTE(juratike13 @ 2011 05 23, 11:15)


graži, norėtusi ant vaikiuko pamatyti bigsmile.gif
QUOTE(man-patinka-tyla @ 2011 05 23, 13:50)

paperka mane tokios lengvutės wub.gif

Peteliškė ir galvos juostikė dvynukų porikei ax.gif
user posted image
Atsakyti
Pauksciuk,labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 23, 11:09)


Kokia graži ta kvarbatkuota, laabai wub.gif
Atsakyti
Žiūriu apie ardymą prakalbot biggrin.gif Mane jis veža doh.gif lotuliukas.gif Būna kartais nu niekaip neišeina išformuoti kad ardau po kelis kartus doh.gif Atroso tiek esu kiepkų primarmalinus, ale dar ir dabar būna kad nepataikau ir tenka ardyti ax.gif
Atsakyti
ananasas berniukui, pakeista apačia
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 23, 09:43)
bandem, spalvytes grazios ... mane nervina tik vienas dalykas kad jus storis nevenuodas  unsure.gif

pvz tos zalios kur siandien idejau nertos is situ , viskas ok prie kaistu neturiu

bet gavau situos ...tai plonumas  doh.gif nezinau su kokiu vaseliu reikia nerti, gal 0,75 numeriu  doh.gif


v.z. ju storis skirtingas  rolleyes.gif ir net gi gali buti kad tos pacios spalvytes skirtingas storis  unsure.gif tai jei kepurytei tai gerai bet jei koki didesni rubeli kuriam prireiks daugiau nei 1 kamuoliuko tai jau rizika yra kad gausit skirtingo storio  smile.gif

As juos pirkau pas pardaveja, tai kai realiai pirkau, tai man ji ir pasake kad situ siuliuku storis yra skirtingas. Kai gyvai perki tai ir atsirenki.. Nunert dar nespejau, tai apie ju kokybe atsiliepimu dar neturiu. Tik balti labai kieti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nessta: 24 gegužės 2011 - 08:42
QUOTE(nessta @ 2011 05 24, 09:41)
As juos pirkau pas pardaveja, tai kai realiai pirkau, tai man ji ir pasake kad situ siuliuku storis yra skirtingas. Kai gyvai perki tai ir atsirenki.. Nunert dar nespejau, tai apie ju kokybe atsiliepimu dar neturiu. Tik balti labai kieti.

o as baltus EVA pirkau pernai...tai taip ir guli, minksti, bet laaaabai ploni ir spalva ne grynai balta o tokia gelsva unsure.gif

paukščiukas labai originalu thumbup.gif

o as vakar tokia pabaigiau smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 24 gegužės 2011 - 08:55
Laba, natuliona, koks traktoriansius mielas... ax.gif

Ananasine mane veza, labai noriu jos savo panikei...tik kazin ar isdrysiu...

Vakar nuneriau vienos kiepos puse ir matau,kad maza doh.gif , numeciau i sona...ko siaip nelinkusi daryti, pradejau kita...tai ta reiks damusti iki ketvirtadienio...ir sunui turiu viena ideja...dar nematyta cia...ziuresim kas gausis mirksiukas.gif
Atsakyti