Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(mazge1979 @ 2011 05 22, 14:30)
klausimas iškilo, ačiū atsakiusioms  4u.gif
kokio ilgio maždaug kepurytes neriate 2 metų vaikiukam? maniškiui kažkur 18 gana, bet neriu ne savo vaikui, o ta skiats toli, negaliu pamatuot, sakė 19,5-20 cm ilgio, kažin ne per ilga? nors gal  g.gif

labai individualiai sakyciau smile.gif dabar neriau kepuryte 50 cm apimciai o ilgio prireike 20 cm ax.gif


QUOTE(juratike13 @ 2011 05 23, 11:15)
...ta garbiniota tokia savotiskai idomi... bigsmile.gif


As su viena kiepa jau tiek vargau doh.gif , ardziau nezinau kiek kartu...bet vistiek padariau...o dabar pradejau saviskei nerti...tai jau irgi blyna pati ardziau kelis kartus... doh.gif


taip savotiska ir vis kazkas naujo biggrin.gif

ardymas aisku nervina rolleyes.gif svarbu rezultatas koks grazus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 23 gegužės 2011 - 11:10
QUOTE(natuliona @ 2011 05 23, 11:01)
ardymas aisku nervina  rolleyes.gif svarbu rezultatas koks grazus  wub.gif

o man ardymas dažniausiai būna stabdis. jei jau antrą kart reik ardyt tą patį, tai dažniausiai toks mezgalas lieka taip ir nebaigtas...


Gražios kiepkos... natuliona, o ta garbiniuota iš galvos?

beje, ačiū visoms prieš kelis lapus pasisakiusioms apie kepurės dydį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 05 23, 12:53)

Gražios kiepkos... natuliona, o ta garbiniuota iš galvos?


ne, ta garbanuota labai graziai aprase tute28 mirksiukas.gif čia
Atsakyti

natuliona, juratike -super thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(juratike13 @ 2011 05 23, 10:15)

As su viena kiepa jau tiek vargau doh.gif , ardziau nezinau kiek kartu...bet vistiek padariau...o dabar pradejau saviskei nerti...tai jau irgi blyna pati ardziau kelis kartus... doh.gif


as siemet tik viena siaip ne taip nusprendziau pagaliau pradet -ir ka gal 4 kartus man tai galvugalio rastas neitinka, tai negrazu, tai dar kas - vel isardziuau visiskai -jauciu nenersiu visai cool.gif doh.gif lotuliukas.gif bus pirmi metai tokie 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
štai ir mano labai paprastutė lengvutė kepurytė dukrytei

user posted image

natuliona, ta kvarbatkuota kepurytė labai labai mielai atrodo, reikes ir man pasinaudoti tutes aprašymu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 23, 11:09)
labai grazi  wub.gif noreciau ir as tokia pabandyti  wub.gif
jau uzsakiau , ziuresim ka gausiu  smile.gif
zinok man ananasine sunkesne nei si, tos tik siek tiek teko paardyt ir tai tik kelias eilutes, o ananasine oje kiek vargau doh.gif

grazuoles sesytes bus wub.gif

QUOTE(juratike13 @ 2011 05 23, 11:15)

grazi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 23, 10:56)
ne, ta garbanuota labai graziai aprase tute28  mirksiukas.gif čia

Atėjo vasarėlė ir mano kiepka vėl lenda iš pogrindžio thumbup.gif Aš kaip tik dabar ir tokia neriu, jau gal kokia 6 doh.gif Tai nelabai jau smagiai man ji neriasi rolleyes.gif Džiaugiuosi, kad yra, kam patinka, o labiausiai, kas dar pakoreguoja pagal save. Šita tavoji labai gražiai dera tos spalvytės prie baltos wub.gif Niu bet šiandien jau baigiau ir bandysiu savo madamai įgyvendint vieną įdėją. Jei gražiai gausis, tai neužilgo pasirodysiu. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankes,
gal kuri esat bandzius Eva siuliukus ir galit ka nors apie juos pasakyt? aciu smile.gif
http://www.siulai.eu...;category_id=27
Atsakyti
QUOTE(pirmagime @ 2011 05 23, 15:55)
Sveikos auksarankes,
gal kuri esat bandzius Eva siuliukus ir galit ka nors apie juos pasakyt? aciu smile.gif
http://www.siulai.eu...;category_id=27

bandem, spalvytes grazios ... mane nervina tik vienas dalykas kad jus storis nevenuodas unsure.gif

pvz tos zalios kur siandien idejau nertos is situ , viskas ok prie kaistu neturiu
user posted image

bet gavau situos ...tai plonumas doh.gif nezinau su kokiu vaseliu reikia nerti, gal 0,75 numeriu doh.gif

user posted image

v.z. ju storis skirtingas rolleyes.gif ir net gi gali buti kad tos pacios spalvytes skirtingas storis unsure.gif tai jei kepurytei tai gerai bet jei koki didesni rubeli kuriam prireiks daugiau nei 1 kamuoliuko tai jau rizika yra kad gausit skirtingo storio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 23 gegužės 2011 - 15:14
QUOTE(natuliona @ 2011 05 23, 16:13)
v.z. ju storis skirtingas  rolleyes.gif ir net gi gali buti kad tos pacios spalvytes skirtingas storis  unsure.gif tai jei kepurytei tai gerai bet jei koki didesni rubeli kuriam prireiks daugiau nei 1 kamuoliuko tai jau rizika yra kad gausit skirtingo storio  smile.gif

va va, tokie siulai mane nervuoja, daugiau ta pastebejau megzdama nei nerdama, bet yra kaip tu ir sakai nerimui tokiu doh.gif
Atsakyti
o kaip skalbiant - neblunka? nesitraukia labai?

labai aciu uz komentarus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmagime @ 2011 05 23, 16:25)
o kaip skalbiant - neblunka? nesitraukia labai?


man nenubluko, o pasitraukia biski kaip ir visi siuliukai smile.gif svarbiausia graziai paformuoti ir patampyti po skalbimo smile.gif
Atsakyti