Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(Niktė @ 2011 05 05, 09:02)
bet rimtai. Parodžiau vienai mamai, sako kadangi žinau kad lėktuvą nėrei tai lėktuvas  biggrin.gif o iš esmės tai ryklys  doh.gif  lotuliukas.gif Ateičiai turiu mintį dėti debesis, daryti jį pilka spalva ir aišku be burnos ir akių  lotuliukas.gif

butu nenusvirus galva tai tikrai sakyciau lektuvas, nes pati neriau toki, bet dabar dar ir del uodegos, nes kaip dvisake atrodo lyg ir blush2.gif bet siaip visviena labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Norejau paklaust, o is kokiu siulu dazniausiai neret vasarines kepureles. Kazkaip zinau tik maxi, bet man jie kietoki atrodo... g.gif Labai aciu.
Atsakyti
mergaites kaip ikelti nuotrauka noriu pasirodyti savo darbeli
Atsakyti
QUOTE(surmute @ 2011 05 05, 16:22)
mergaites kaip ikelti nuotrauka noriu pasirodyti savo darbeli

per cia

http://imageshack.us/

arba

http://www.radikal.ru/

Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2011 05 05, 09:32)
laba...

gal kas savo lobynuose turite issisaugoje tokia melyna-zydra skrybelaite, foto buvo ant mergytes..papuosimai buvo lyg dirbtines geles uzdetos doh.gif  nerta zemu stulpeliu visa ji kaip skrybelaite, buvo kakzuriame rusu tinklalapi, paprase ja nunert, o as neissisaugojau, o dabar ta nuoroda nebeveikia doh.gif



Gal sita?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 05, 08:44)

idomiai  smile.gif o drugeliai kokie dailus  wub.gif su plonu vaseliu neri kaip taip graziai gaunasi?

aciuks.gif
na kad zinok kaip ir visa kepure, Nr 1.5 vaseliu ax.gif


Nikte
taip sujungiau kaip ir Natulionos gelytes principu cool.gif

aciu visom uz gerus zodzius biggrin.gif
Atsakyti
Merginos gal galite padeti, koks rastelis sios kepurytes? Panasu radau, bet cia lapeliai tai tokie lenkti. Patarkite ... 4u.gif user posted image
Papildyta:
o cia mano nerta kepuryte biggrin.gif biggrin.gif user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(KristinuleV @ 2011 05 05, 16:08)

aciu, bet ne, ir svarbiausia atrodo tos skrybelaites visos panasios...bet ten ale cilindro formos kaip ir, uzsirietes bryliuka si virsu...cia tik is pasakojimo sakau, nes pati visiskai nebepamenu tos foto, tik zinau,kad spalva buvo melyna grazi tokia doh.gif

Katinukas koks mielas... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandraxa @ 2011 05 05, 21:25)
o cia mano nerta kepuryte  biggrin.gif

grazu tie katinukai mazoms mergytems wub.gif

mano nauja kompozicija "bitutes" smile.gif

user posted image

ir skaryte smile.gif

user posted image
Atsakyti
natuliona wub.gif , kaip tave veža knebynėjimas thumbup.gif O siūlų spalvų turi jaučiu visą karutį bigsmile.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir aš blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 05 06, 08:36)
natuliona  wub.gif , kaip tave veža knebynėjimas  thumbup.gif O siūlų spalvų turi jaučiu visą karutį bigsmile.gif

ne tai kad veža ... biggrin.gif užsako ir darau biggrin.gif jo turiu nemaza karuti biggrin.gif

aaagnex spalvyciu derinukas labai grazus wub.gif ir toskasytes mazoms damutems labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 06 gegužės 2011 - 07:48