Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(MAMICY @ 2011 05 19, 18:12)
user posted image

gal kas tokią neseniai nėrė?  iš 10 lapelių kokio maždaug dydžio gaunasi? schemos aprasyme parasyta 46 cm? bet ar tikrai? jei padidinčiau iki 11 lapelių, kaži nesigarbanotų viršus?
(nekenčiu ardyti, tai bandau to išvengti smile.gif  )


Aš nėriau viršugalvį tokį, paskui paprasčiau, pagal save. Bandžiau tiksliai pagal schemą, nieko nekeisdama iš dviejų gijų Plungės lino (panašu į maxi, gal kiek ploniau, bet nedaug), tai mano mergaitei ~51-52 cm galvos apimtis buvo pats tas. Tiksliau, gal kiek platoka atrodė truputį viską išnėrus, bet paskui linas pasitraukė ir tiko idealiai.
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 19, 12:18)
g.gif ryškesnė ar tamsesnė  ax.gif
man atsiunte kita nuoroda situ siuliuku tai cia spalva tai tragedija  doh.gif  ohmy.gif

http://www.hobbygiga...ta-rood-07.html
kuri tikresne  g.gif

dar cia yra  g.gif

http://www.maycraft....t...00&pid=5250


eina sau kaip spalvos skiriasi to pacio numerio unsure.gif , nors niekada nepirkus internetu ax.gif , bet lanbiau patinka realiai issirinkti ir matyti spalva cool.gif
QUOTE(naiste777 @ 2011 05 19, 14:15)
Dvi paprastos kepurytės sesytėm dvinytėm šventei darželyje jūros tema
user posted image


labai mielos ir paprastutes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2011 05 19, 15:36)
bet tu Maxi labai ivairiu firmu yra rolleyes.gif


butent drinks_cheers.gif man dar per savo karjera lotuliukas.gif nei vieni siulai nenubluko mirksiukas.gif ir nenudaze 4u.gif
o pasitraukia -tai kazkiek pasitraukia, todel neriu visada ilgesne pora eiliu 4u.gif ir vos vos platesne, jie pvz matuoju pagal sena kiepa 4u.gif

QUOTE(Kutveliukas @ 2011 05 19, 21:21)
as praktiskai niekad neneriu pagal schemas, pasiziuriu rasta ar kazka ir tiek. o dydi reguliuoju jau pagal galvyte.

drinks_cheers.gif tai kad senai jau cia kalbam ir kalbam, kad schemom aklai nereik pasitiket, visada buna savi skaiciavimai ir perskaiciavimai mirksiukas.gif nes priklauso ir nuo galvos dydzio, ir nuo siuliuku, ir nuo kabliuko storio, ir nuo nerimo rasto, net nuo pacio nerimo -tampriau palaidziau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, niekada nesirodziau, tad dabar rodau savo pirmasias paprastutes kepurytes dukrytei blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti


QUOTE(merginuke @ 2011 05 20, 11:55)
Sveikos, niekada nesirodziau, tad dabar rodau savo pirmasias paprastutes kepurytes dukrytei  blush2.gif

kiek rastus iziuriu -tai ne tokios jau super ir paprastutes thumbup.gif
Atsakyti
user posted image dar nerodyta bet jau pradeta manosios nesiot, labai patinka nes gelyte kaip ji sako su auskariukais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 05 20, 12:52)
dar nerodyta bet jau pradeta manosios  nesiot, labai patinka nes gelyte kaip ji sako su auskariukais  lotuliukas.gif

grazi thumbup.gif
Atsakyti
Kiek daug groziu wub.gif
O cia pavasariui:)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 05 19, 15:15)
Dvi paprastos kepurytės sesytėm dvinytėm šventei darželyje jūros tema
user posted image

wub.gif Labai mielos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 05 19, 17:12)
user posted image

gal kas tokią neseniai nėrė?  iš 10 lapelių kokio maždaug dydžio gaunasi? schemos aprasyme parasyta 46 cm? bet ar tikrai? jei padidinčiau iki 11 lapelių, kaži nesigarbanotų viršus?
(nekenčiu ardyti, tai bandau to išvengti smile.gif  )


as neriau is Filetos siulu, bet ji tikrai daugiau nei 46 cm. Mano dykrytes galvytes apimtis 47 cm, tai pagal sios kepurytes schema nuo 13 eiles nebeplatinau. Gavosi thumbup.gif
Atsakyti
kutveliukas, faini baciukai thumbup.gif
pasirodau su naujai ,kepta, blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Laba, gal kuri turit issisaugojus sitos gelytes schema kokia nors, kazkur turejau, bet kur niekaip nerandu, papuosimu temoj irgi tokios ner sad.gif

user posted image
Atsakyti