Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(Niktė @ 2011 05 19, 15:07)
nueik ten kur auksai ir pasakys kad tik 1 2 3 ir t.t.  doh.gif  lotuliukas.gif teko eit į audinius nors taip nenorėjau  blush2.gif
bigsmile.gif kaip gražiai atrodo  wub.gif
Papildyta:

aš nerčiau iki 15  ax.gif nors visa tai priklauso nuo siūlų vąšelio, rašto


Ai auksuose gal, niekada ten neperku įrankių schmoll.gif
QUOTE(MAMICY @ 2011 05 19, 18:12)
gal kas tokią neseniai nėrė?  iš 10 lapelių kokio maždaug dydžio gaunasi? schemos aprasyme parasyta 46 cm? bet ar tikrai? jei padidinčiau iki 11 lapelių, kaži nesigarbanotų viršus?
(nekenčiu ardyti, tai bandau to išvengti smile.gif  )


Aš pradėjau pagal schemą typ top, iš begonijos, tai deja mečiau šį reikalą, nes labai bangavos,labai platėjo, nežinau kam ji būt tikus pagal schemą schmoll.gif 64 cm galvai gal doh.gif Gal iš plonų siūliukų būt gerai, bet begonia ryškiai netiko.
Atsakyti
na va vel pasirodysim su naujais kepiniais wink.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
dėkui mergaitės už ats.

labai gražios paskutinėse foto kepurytės ir batukai wub.gif

aš pardėjau ananasinę, tai man ji per plati gaunasi, nunėriau visą blyną 15,5 cm ir nieko gero, nesiaurėja visia, galvoju 1 ar 2 motyvais reiktų gal mažiau. kurios nėrėt ananasinę kiek maždaug 50 cm galvytei darėt motyvų? aš jau ir pynučių skaičių mažinu vistiek ji man gražiai blynuku darosi ir nesiriečia kepurytei.
Atsakyti
man ir reiks ant tiek cm nert bigsmile.gif bet pradesiu savaitgali is tokiu plonyciu siulu. O kai uzdedi pamatuot irgi blynas stovi?
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 05 19, 19:50)
dėkui mergaitės už ats.

labai gražios paskutinėse foto kepurytės ir batukai  wub.gif

aš pardėjau ananasinę, tai man ji per plati gaunasi, nunėriau visą blyną 15,5 cm ir nieko gero, nesiaurėja visia, galvoju 1 ar 2 motyvais reiktų gal mažiau. kurios nėrėt ananasinę kiek maždaug 50 cm galvytei darėt motyvų? aš jau ir pynučių skaičių mažinu vistiek ji man gražiai blynuku darosi ir nesiriečia kepurytei.


Aš nėriau grynai pagal schemą, man gavosi gerai mano 8 mėnesių dukrytei
Bet aš neriu iš plonų siūlų 1 numerio vašeliu
Atsakyti
O ananasine tai kuri cia g.gif ?Sitokia?user posted image Jei tokia tai as dariau pagal schema, mano mergina beveik beveik triju,gavosi kaip tik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kutveliukas @ 2011 05 19, 19:39)
user posted image



Norėjau paklaust, šitą kepurytę kai nėrėt, tai antrą schemą prie pirmosios prijunginėjot kaip parodyta? 5 eilučių pynelė į kas ketvirtą akį pirmojo rašto? Man kažkaip blynas ir lieka, nesiriečia nuo šitos vietos... g.gif
Ir dar, kokiais siūliukais nėrėt, kokio numerio vąšeliu ir kokios apimties galvytei gavosi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 05 19, 16:12)

gal kas tokią neseniai nėrė?  iš 10 lapelių kokio maždaug dydžio gaunasi? schemos aprasyme parasyta 46 cm? bet ar tikrai? jei padidinčiau iki 11 lapelių, kaži nesigarbanotų viršus?
(nekenčiu ardyti, tai bandau to išvengti smile.gif  )


Tikriausiai eisingai supratau klausima. As neseniai neriau, tai cia tikrai didesne gaunasi. Mano mazyles galvyte 45 cm, tai as pilnai visu geles lapeliu neisneriau, padariau blyna tokio dydzio kokio reikia musu galvytes apimciai ir neriau toliau ta tinkleli. Gavosi visai neblogai smile.gif
Atsakyti
gal galit isduoti paslapti kaip nerti kepure nezinant apimciu? pvz 1.5m mergytei. arba 6 metu panelytei? na 6-metei galiu daug maz pagal savo vaika pamatuoti galvos panasios visteik jau tik ilgiai skiriasi bet va su mazaisiais g.gif ir kaip neriant pagal schema zinoti kas gausis? vienos neriat is Maxi kitos is Filetos trecios is begoniju as neriu dabar is perle8 g.gif dar ziuriu ir nuo pacio vaselio daug priklauso imu tulip firmos 1.3mm 7nr smulkiau neriasi o su 1.5mm 5?nr jau skysciau doh.gif
Atsakyti
neriu iš maxi su 1.5 nr vąšeliu g.gif na tada dar neriu toliau bus matyt, darau pagal scemą, jau kaip ir blyną turiu, žiūrėsiu, gal tada pynučių pamažinsiu. neriu berniukui, galvoju kitaip apačią daryt, bet viršus labai gražus gaunasi wub.gif
dėkui atsakiusioms taip greitai ir draugiškai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice*tea @ 2011 05 19, 21:04)
Norėjau paklaust,  šitą kepurytę kai nėrėt, tai antrą schemą prie pirmosios prijunginėjot kaip parodyta? 5 eilučių pynelė į kas ketvirtą akį pirmojo rašto? Man kažkaip blynas ir lieka, nesiriečia nuo šitos vietos...  g.gif
Ir dar, kokiais siūliukais nėrėt, kokio numerio vąšeliu ir kokios apimties galvytei gavosi?  4u.gif


oj nezinau apie kokia schema kalbate, butent sita kepuryte tai neriau visiskai is akies, nes cia vos 38cm galvytei. pati skaiciavausi kiek ko pridet ar nuimt. neriau maxi siulais 1.5 vaseliu.

as praktiskai niekad neneriu pagal schemas, pasiziuriu rasta ar kazka ir tiek. o dydi reguliuoju jau pagal galvyte.
jei nesiriecia tai skaiciuokit akis, kad ju jau nebedaugetu, o jeigu jau per platu gaunasi, tada reikia is anksciau pradeti megzti nepridedant akiu 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
sveikutes, gal kam pravers,kokia ideja ikveps smile.gif
mano megzta skaryte-kepuryte berniukui vasarai is bambuko siulu, bet galima pritaikyt ir mergaitei
megzta pagal issikirptus lekalus, manau galima bet kokiu rastu bigsmile.gif
visas detales siusiuvau ir apneriau zemais stulpeliais
Atsakyti