Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

vaje koks grozis,bet man dar toli iki tokiu grozybiu
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 19, 10:30)
gal kas turit Filetta siuliuku butent sitos spalvytes? idomu kokia reali spalvyte  g.gif

http://www.mezginiup...etta-sp-kodas-7

user posted image

aš turiu šiuos siūlus, man spalva labai graži, sakyčiau ryškesnė nei nuotraukoje.
Atsakyti
QUOTE(irmucė @ 2011 05 19, 13:13)
aš turiu šiuos siūlus, man spalva labai graži, sakyčiau ryškesnė nei nuotraukoje.

g.gif ryškesnė ar tamsesnė ax.gif
man atsiunte kita nuoroda situ siuliuku tai cia spalva tai tragedija doh.gif ohmy.gif

http://www.hobbygiga...ta-rood-07.html



kuri tikresne g.gif

dar cia yra g.gif

http://www.maycraft....t...00&pid=5250
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 19 gegužės 2011 - 12:21
QUOTE(natuliona @ 2011 05 19, 12:18)
g.gif ryškesnė ar tamsesnė  ax.gif
man atsiunte kita nuoroda situ siuliuku tai cia spalva tai tragedija  doh.gif  ohmy.gif

http://www.hobbygiga...ta-rood-07.html
kuri tikresne  g.gif

dar cia yra  g.gif

http://www.maycraft....t...00&pid=5250



bijau suklaidint, bet nebus tokia ryski, nes sios firmos siulai visi tokie blankesni, siaip prie hiper maximos toje parduotuveje pardavineja , tai galima pasiziuret. As esu nerusi is tokios spalvos, tik negaliu tvirtinti kad tikrai toks kodas tu siulu kaip tu nori, va sita kepure neriau is sitos firmos ale tokios spalvos siulu

user posted image

cia mano nuotraukoje jie paryskinti truputi, realiai jie murzinesni

manau kad cia bus tie patys, na tokia murzina spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura_online: 19 gegužės 2011 - 13:00
Sveikos mezgėjėlės/nerėjėlės 4u.gif

Aš dar tik pradedančioji, reikia patarimo. Noriu nerti šią Natulionos įdėtą skrybėlytę skrybėlytė

Norėjau paklaust, jei galvytės apimtis 48 cm, tai pagal tą pirmąjį raštuką man reikėtų nerti iki 16 cm (15,2 cm) skersmens? Nes pagal duotą raštelį man gaunasi vos 14 cm, tai ar užsiimti imrpovizacijom, ar užteks ir toliau nerti antruoju rašteliu? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice*tea: 19 gegužės 2011 - 13:59
QUOTE(Vaidullka @ 2011 05 19, 12:16)
Na tik jau... Tam kaime nuėjau ir 0,85 gavau, tik bijau pameluot dėl 0,5,lygtais mačiau,  bet man netiko  biggrin.gif

nueik ten kur auksai ir pasakys kad tik 1 2 3 ir t.t. doh.gif lotuliukas.gif teko eit į audinius nors taip nenorėjau blush2.gif

QUOTE(Laura_online @ 2011 05 19, 12:45)
o man grazu kai kepuryte dera prie suknutes siek tiek

trumpam imesiu savo maziuke

user posted image

bigsmile.gif kaip gražiai atrodo wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ice*tea @ 2011 05 19, 14:50)
Sveikos mezgėjėlės/nerėjėlės  4u.gif

Aš dar tik pradedančioji, reikia patarimo. Noriu nerti šią Natulionos įdėtą skrybėlytę skrybėlytė

Norėjau paklaust, jei galvytės apimtis 48 cm, tai pagal tą pirmąjį raštuką man reikėtų nerti iki 16 cm (15,2 cm) skersmens? Nes pagal duotą raštelį man gaunasi vos 14 cm, tai ar užsiimti imrpovizacijom, ar užteks ir toliau nerti antruoju rašteliu?  4u.gif

aš nerčiau iki 15 ax.gif nors visa tai priklauso nuo siūlų vąšelio, rašto
Atsakyti
Dvi paprastos kepurytės sesytėm dvinytėm šventei darželyje jūros tema
user posted image
Atsakyti
labai gražios kepurytės jūros tema ir mergytė su suknyte ir kepuryte graži labai.

mergaitės, o maxi siūliukai nesikeičia kai išskalbiat? nesitraukia? neištįsta? dėkui. nes paskaičiavau akd man reikia 50 cm apimties galvytei apie 15.5-16 cm skersmens, mąstau kokį daryti.

Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 05 19, 15:39)
labai gražios kepurytės jūros tema ir mergytė su suknyte ir kepuryte graži labai.

mergaitės, o maxi siūliukai nesikeičia kai išskalbiat? nesitraukia? neištįsta? dėkui. nes paskaičiavau akd man reikia 50 cm apimties galvytei apie 15.5-16 cm skersmens, mąstau kokį daryti.

jeigu skalbiu šaltam vandeny- viskas gerai. o jeigu per karštai- tada traukiasi unsure.gif

Kepurytės sesutėms thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 05 19, 14:39)
labai gražios kepurytės jūros tema ir mergytė su suknyte ir kepuryte graži labai.

mergaitės, o maxi siūliukai nesikeičia kai išskalbiat? nesitraukia? neištįsta? dėkui. nes paskaičiavau akd man reikia 50 cm apimties galvytei apie 15.5-16 cm skersmens, mąstau kokį daryti.

man kazhkokie raudoni maxiai bluko zhverishkai blink.gif
bet tu Maxi labai ivairiu firmu yra rolleyes.gif
ir, bent man, visi nerimo siulai kiek pasitraukia unsure.gif neriu kol kas tik ish keliu firmu Maxi ir 'puppets eldorado' ish Coats.
Atsakyti
user posted image

gal kas tokią neseniai nėrė? iš 10 lapelių kokio maždaug dydžio gaunasi? schemos aprasyme parasyta 46 cm? bet ar tikrai? jei padidinčiau iki 11 lapelių, kaži nesigarbanotų viršus?
(nekenčiu ardyti, tai bandau to išvengti smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2011 05 19, 16:36)
man kazhkokie raudoni maxiai bluko zhverishkai blink.gif
bet tu Maxi labai ivairiu firmu yra rolleyes.gif
ir, bent man, visi nerimo siulai kiek pasitraukia unsure.gif  neriu kol kas tik ish keliu firmu Maxi ir 'puppets eldorado' ish Coats.


Vat vat. Ir as ka tik pasiemiau nuo gyvatuko baltas kepureles, raudonais maxi apnertas ir vos sirdis nesustojo - nusidaze. blink.gif blink.gif blink.gif Sedziu raudu, o ka daryt nezinau. verysad.gif
Atsakyti