Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(uups @ 2011 05 18, 18:12)
Lace,- grazhu, - ir panele, ir suknele thumbup.gif
bet dabar jau eik spalvotu kepurychiu nert, kiek galima baltas, gi koshes nevirsi biggrin.gif


nenoriu spalvotų schmoll.gif Ir iš viso gana jau man kepurių - dabar airiškiems nėriniams eilė atėjo ax.gif
Atsakyti
Aš savo kaime iškojau nusipirkti vašelio 1.25. Nuėjau į vieną parduotuvę sako o dar tokių būna blink.gif Su manim ginčytis pradėjo kad tokių aplamai nėra doh.gif lotuliukas.gif Galiausiai aplėskusi visą miestą radau karsta.gif

Dabar suku galvą kokią pupai krikštui kepurytę nunerti mastau.gif Sakau gal suknytės raštu, bat jaučiu bus sviestas sviestuotas doh.gif
Atsakyti
Labas rytas...
Nikte, jei nenori visos rastuotos, paimti gal eina tik koki motyva is suknytes...

O vaseliu tikrai yra visokiu, tik kazin koks pats maziausias..namie turiu nuo 0,9...ir taip eina,1.1,1.1,2....
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 05 19, 09:11)
Dabar suku galvą kokią pupai krikštui kepurytę nunerti mastau.gif Sakau gal suknytės raštu, bat jaučiu bus sviestas sviestuotas  doh.gif


rodyk suknytę bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(juratike13 @ 2011 05 19, 09:15)
O vaseliu tikrai yra visokiu, tik kazin koks pats maziausias..namie turiu nuo 0,9...ir taip eina,1.1,1.1,2....


pas mane ploniausias 0.55 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2011 05 19, 09:15)
Labas rytas...
Nikte, jei nenori visos rastuotos, paimti gal eina tik koki motyva is suknytes...

O vaseliu tikrai yra visokiu, tik kazin koks pats maziausias..namie turiu nuo 0,9...ir taip eina,1.1,1.1,2....

Aš galvojau ir savo sūnums uždėti po baltą kepurytę. galvoju ar visas vienodas padaryti, ar tik beniukams vienodas g.gif nežinau, dar neapsiprendusi unsure.gif

Turiu 0.7 su juo dažniausiai papuošimus darau ax.gif

QUOTE(Lace @ 2011 05 19, 09:17)
rodyk suknytę bigsmile.gif
Papildyta:
pas mane ploniausias 0.55 ax.gif

Dar nenunėriau, dar yra ką veikti. Prie jos kol kas tik prabėgom prieinu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2011 05 19, 09:15)


O vaseliu tikrai yra visokiu, tik kazin koks pats maziausias..namie turiu nuo 0,9...ir taip eina,1.1,1.1,2....

as turiu 0,5 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 19, 09:47)
as turiu 0,5  smile.gif

aš turiu nuo močiutės laikų, ten vos galvytę įmatau, nr nerašo. mane erzina dabartinis žymėjimas, kiekvienos firmos skirtingi doh.gif , užsisakiau intiku nr 2, o jis man storesnis už mano turimą nr3 blink.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 05 19, 09:57)
aš turiu nuo močiutės laikų, ten vos galvytę įmatau, nr nerašo. mane erzina dabartinis žymėjimas, kiekvienos firmos skirtingi  doh.gif , užsisakiau intiku nr 2, o jis man storesnis už mano turimą nr3  blink.gif

sita ir as pastebejau doh.gif pameciau savo 1,5 vaseli, nusipirkau nauja o jis storesnis blink.gif nu kaip mano turimas 1,75 doh.gif
Atsakyti
gal kas turit Filetta siuliuku butent sitos spalvytes? idomu kokia reali spalvyte g.gif

http://www.mezginiup...etta-sp-kodas-7

user posted image
Atsakyti
sveikos...aciu uz schemute...bandysim nerti skrybeliuke mazajai...
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 05 19, 09:11)
Aš savo kaime iškojau nusipirkti vašelio 1.25. Nuėjau į vieną parduotuvę sako o dar tokių būna  blink.gif Su manim ginčytis pradėjo kad tokių aplamai nėra  doh.gif  lotuliukas.gif Galiausiai aplėskusi visą miestą radau karsta.gif

Dabar suku galvą kokią pupai krikštui kepurytę nunerti mastau.gif Sakau gal suknytės raštu, bat jaučiu bus sviestas sviestuotas  doh.gif


Na tik jau... Tam kaime nuėjau ir 0,85 gavau, tik bijau pameluot dėl 0,5,lygtais mačiau, bet man netiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 05 19, 08:11)
Aš savo kaime iškojau nusipirkti vašelio 1.25. Nuėjau į vieną parduotuvę sako o dar tokių būna  blink.gif Su manim ginčytis pradėjo kad tokių aplamai nėra  doh.gif  lotuliukas.gif Galiausiai aplėskusi visą miestą radau karsta.gif

Dabar suku galvą kokią pupai krikštui kepurytę nunerti mastau.gif Sakau gal suknytės raštu, bat jaučiu bus sviestas sviestuotas  doh.gif



o man grazu kai kepuryte dera prie suknutes siek tiek

trumpam imesiu savo maziuke

user posted image
Atsakyti