Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(Lace @ 2011 05 18, 14:50)
Siūlai Steinbach Wolle Spitze 20, vašelis nr.1 ax.gif


nu jo...o kur ju gauti...uzmaciau nete...idomu labai viskas...kokios kainos...gal uzsakinejat internetu...?O 20, tai cia labai ploni, teisi as?
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2011 05 18, 16:36)
O del serveteliu, as daznai ieskau tokiu ir pasiimu tik viduriukus..., o jau siaip rastuku ir visur ieskau...archyvas nemazas...bet kai reikia pasirinkti ko noriu, oi sudetinga...

gal galėtumėt pasidalinti keletu raštelių iš savo lobyno blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2011 05 18, 16:37)
nu jo...o kur ju gauti...uzmaciau nete...idomu labai viskas...kokios kainos...gal uzsakinejat internetu...?O 20, tai cia labai ploni, teisi as?


aš pirkau Vilniuje "Gerose akyse", internete nemačiau. Siūlas plonas, 50g - 410 metrų. Nors man patiktų ir dar truputį plonesnis. ax.gif Kainos nebepamenu, gal apie 7,5 lt 50g kainavo unsure.gif
Atsakyti
Ir dar skarytė ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nemažai kepuraičių ir skrybėlaičių galite rasti štai čia:
http://www.rankdarbi...riniai-vasarai/

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karolis B.: 18 gegužės 2011 - 16:19
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 05 17, 20:51)
Schema yra


Ačiū tau labai, atknisau ie aš šią shėmutę, bet man visai neaišku kaip čia megzt:
Ar nusimezgi skarelę ir tada kažkaip prilipdai tuos lapelius ir gėlytę?
Kiek akių, kiek lapelių?
Kaip susijungia apačioje?


QUOTE(Kutveliukas @ 2011 05 18, 09:48)
as ja neriau, bet jau maciau idejo schemute. bet cia nevisai pagal ja. kazkiek pagal schema, kazkiek pagal save dariau smile.gif 4u.gif


Tai va ir norėjau jūsų paklaust, kaip darėt, gal galit trumpai papasakot, nes ta shema kažkokia nebaigta ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Lace,- grazhu, - ir panele, ir suknele thumbup.gif
bet dabar jau eik spalvotu kepurychiu nert, kiek galima baltas, gi koshes nevirsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ATijA @ 2011 05 18, 18:04)
Ačiū tau labai, atknisau ie aš šią shėmutę, bet man visai neaišku kaip čia megzt:
Ar nusimezgi skarelę ir tada kažkaip prilipdai tuos lapelius ir gėlytę?
Kiek akių, kiek lapelių?
Kaip susijungia apačioje?
Tai va ir norėjau jūsų paklaust, kaip darėt, gal galit trumpai papasakot, nes ta shema kažkokia nebaigta ax.gif  4u.gif


oj zinokit, kad as kiekviena kepure vis vel kitaip neriu, tai taip konkreciai paaiskint nelabai, ziurekit pagal foro, neriau ne nuo virsaus o nuo apacios wink.gif
Atsakyti
Merginos, reikia pagalbos. Rusaitės į plačiabryles skrybėles veria регилин, regiliną. kas tai? su kuo valgomas ir kur gauti?
user posted image
Atsakyti
Merginos, o aš norėčiau paklausti, kokio Nr. vašeliu patartumėte nerti vasarinę kepuraitę ? Tada ir siūlus pasirinkčiau.
Kažkur esu skaičiusi, kad į paskutinę skrybėlės eilutę veria žylką(nežinau, kaip kitaip pasakyti, meškeriotojai žino).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serbentėlė: 19 gegužės 2011 - 07:25
QUOTE(serbentėlė @ 2011 05 19, 08:22)
Merginos, o aš norėčiau paklausti, kokio Nr. vašeliu patartumėte nerti vasarinę kepuraitę ? Tada ir siūlus pasirinkčiau.


As tai Jums siulyciau pasirinkti kokiais norite siuliukai nerti, o tada prisiderinti vaseli.

as neriu is maxi siulu 1.5 arba 1.6 vaseliu
Atsakyti
Ačiū, aš ir iš MAXI neriu, tik savojo vašelio Nr. nežinau, nes jį esu pirkusi dar praeitame šimtmetyje...Jis taip prilipo prie mano rankų, kad visi kiti nupirkti padedami į dėžutę... Skaičiau patarimus, matavau su liniuote, tai Nr. panašiai ir gaunasi 1,5. Tiesiog norėjau pasitarti su auksarankėmis.

Pradėjusi esu nerti kepuraitę su 0,55 Nr. vašeliu, bet, tikriausiai, mesiu, labai jau nuobodžiai neriasi, o ir žiūrisi kažkaip man nelabai. Aišku, ir siūlai labai ploni. Kažkaip nesižiūri.
Atsakyti