Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(Niktė @ 2011 05 17, 17:18)
Sakykit o iš kur geriausia siūlus sakytis  g.gif Gyvenu tokiam kaime, kad pas mus tik maxi ir tų pačių spalvos tos pačios, nuvalkiotos, jau norisi šviežumo ale kitokių atspalvių net nežada užsivežti doh.gif Galvoju vėl užsakymą padaryti tik nežinau iš kur geriau būtų. Gal Kaune būtų kokia parduotuvė  g.gif Kitą savaitę bus kelionė tai sakau tuo pačiu prigriebčiau. Žinau siūlus kur yra megoj, bet kad ten brangu labai. Buvau į kasiulus nuėjus ir kur prie hiperio siūlų parduotuvė, nepamenu pavadinimo, bet kad ten kainos kandžiojasi  unsure.gif

As perku buvusiam Vitebske, dabar ten IKI parduotuve, Čėčėnijos aikstej. ten nediduke siulu parduotuvyte yra, tai maxi po 10lt berods g.gif ir spalvu yra nemazai 4u.gif
Atsakyti
Kaune turbut pigiausiai nerimo siulai,- vilijampolej, Raudondvario plente, shalia 'Vilko' fabriko (raudonas dviaukshtis pastatas, prekiauja siuvimo reikmenimis, juostelem, siulais), ir pasirinkimas tikrai labai didelis,- ir maxiai, ir sniegurkos visokios, ir dar nepamenu kas . Jie lyg patys importuojasi g.gif
Vitebsko parduotuvele man irgi patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas rytas,

praziurejau anchor siuliukus...noretus realiai pamatyt, bet nesuprantu, ziurejau vienur pelikano, raso 50-virs 385metru, kitur 50-285m., tai kaip suprasti?ir kaina labai skiriasi, 1-beveik 14lt, o antri-10lt g.gif

O raudoni man patinka...juos labai su daugeliu spalvom gali varijuoti, balta, melyna, zalia, salotine...turiu as ju keliu atspalviu, tai daug kur juos pritaikau...

Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 05 18, 08:32)
As perku buvusiam Vitebske, dabar ten IKI parduotuve, Čėčėnijos aikstej. ten nediduke siulu parduotuvyte yra, tai maxi po 10lt berods g.gif ir spalvu yra nemazai 4u.gif

as irgi ten perku smile.gif spalvyciu labai daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ATijA @ 2011 05 17, 19:39)
Laba diena,

Padėkit mergaitės, labai noriu šios kepurėlės
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
atrodo paprasta, bet nežinau nuo ko pradėti? Gal kuri mezgėte padėkite su shema blush2.gif


as ja neriau, bet jau maciau idejo schemute. bet cia nevisai pagal ja. kazkiek pagal schema, kazkiek pagal save dariau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 05 17, 20:21)
man atrodo cia analogiska kepuryte ir jos rasto schema


Tikrai ne analogiška schmoll.gif Savo žydrosios raštą prieš kelis puslapius įdėjau 4u.gif

QUOTE(juratike13 @ 2011 05 18, 09:12)
Labas rytas,

praziurejau anchor siuliukus...noretus realiai pamatyt, bet nesuprantu, ziurejau vienur pelikano, raso 50-virs 385metru, kitur 50-285m., tai kaip suprasti?ir kaina labai skiriasi, 1-beveik 14lt, o antri-10lt g.gif


Tai ko čia nesuprast - skiriasi siūlo storis, tai todėl ir metražas skirtingas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2011 05 18, 09:12)
Labas rytas,
O raudoni man patinka...juos labai su daugeliu spalvom gali varijuoti, balta, melyna, zalia, salotine...turiu as ju keliu atspalviu, tai daug kur juos pritaikau...

Man asmeniškai norisi kad ta spalva nebūtų tokia "iššaukianti" norisi man kad būtų tonu švelnesnė ax.gif

Ačiū už išvardintas parduotuves. Kažin koks ten darbo laikas. Jaučiu šeštadienį reikia iš ryto važiuoti g.gif
Atsakyti
labas rytas mergaites....as naujoke,bet tikiuosi gal pagelbesit...noriu savo mazajai princesei nunerti kepuraite bet mes labai mazytes esam,bus tik 2menesiukai...gal kokiu patarimu pazersite...noreciau paprastos,nes nerti moku bet skrybelaites ar kepuraites dar nesu nerusi,cia butu mano pirmas kartas:)
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 05 18, 08:32)
As perku buvusiam Vitebske, dabar ten IKI parduotuve, Čėčėnijos aikstej. ten nediduke siulu parduotuvyte yra, tai maxi po 10lt berods g.gif ir spalvu yra nemazai 4u.gif



QUOTE(uups @ 2011 05 18, 09:02)
Kaune turbut pigiausiai nerimo siulai,- vilijampolej, Raudondvario plente, shalia  'Vilko' fabriko (raudonas dviaukshtis pastatas, prekiauja siuvimo reikmenimis, juostelem, siulais), ir pasirinkimas  tikrai labai didelis,- ir maxiai, ir sniegurkos visokios, ir dar nepamenu kas . Jie lyg patys importuojasi g.gif
Vitebsko parduotuvele man irgi patinka  drinks_cheers.gif


oi, ačiū aciuks.gif , mergaitės, aš kaip tik norėjau klaust, kur perkat siūliukus pigiau kaune
Atsakyti
Ačiū už išvardintas parduotuves. Kažin koks ten darbo laikas. Jaučiu šeštadienį reikia iš ryto važiuoti g.gif
[/quote]


Vilijampoleje savaitgaliais parduotuve nedirba
Atsakyti
Nieko naujo - jau šimtą kartų matyta ananasinė blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 05 18, 12:27)
Nieko naujo - jau šimtą kartų matyta ananasinė blush2.gif


Tavo ir ananasinė kitaip žiūrisi bigsmile.gif , gerą vašęlį turi biggrin.gif

Aš paėmiau iš tavęs pavyzdį ir vakar susiradau servetėlės raštelį, žiūrėsiu kas gausis ax.gif
Atsakyti