Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(Laura_online @ 2011 05 17, 09:28)

Parodysiu viena savo kepuriuka,

labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Laba, Natuliona, labai dailu...o man tas vezlio zingsnelis neiseina kol kas, reiks joutubej paziuret kaip jis daromas

uups, kokia miela damute...ir kepuriukai liuks ziurisi

Natuliona, rasciukas va
user posted image

o gal kuri turite sios fainulkos schemute?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 05 17, 11:42)
Lace, gal paaiškinsi man kaip su tom schemom  blush2.gif


Į tuos tarpus nekreipk dėmesio, jie ten tik vaizdumui įdėti, kad aiškiau schema matytųsi 4u.gif

QUOTE(juratike13 @ 2011 05 17, 11:54)
o gal kuri turite sios fainulkos schemute?


Kepurytę nėriau pagal kažkokią servetėlę ax.gif Nežinau, ar bepavyks atkapstyti, bandysiu paieškoti 4u.gif
Atsakyti
Laura, liuks kepurytė bigsmile.gif vis kažkas naujo biggrin.gif

Tarpai nieko nereiškia, taip aiškiau matosi mirksiukas.gif

Vėžlio žingsnis nieko sunkaus. Man iš schemų irgi nelabai aišku buvo, tai yuotube visagalis lotuliukas.gif
Atsakyti
Juratike13, suradau 4u.gif

Viduriuką ir kraštą nėriau pagal šitą servetėlę

user posted image

user posted image

O pagrindinį raštą berods šitą dariau unsure.gif Tik užmetimus turbūt du dariau unsure.gif

user posted image
Atsakyti
Lace, labai tau dekinga...
nersim, bandysim 4u.gif
Atsakyti
Mezgėjėlės, prašau jūsų pagalbos: norėčiau draugės berniukui nunert kepurytę vasarai, bet neiįsivaizduoju kokio dydžio ir iš kokių siūlų nert. Vaikiukui dar tik 1 mėnesiukas ir bijau, kad siūlai galvytės netrintų. Savo dukrytėms neriu iš medvilninių siūliukų, bet kepurytės kietokos gaunasi. Gal kuri ir schemutę atrastumėte - būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2011 05 17, 13:49)
Mezgėjėlės, prašau jūsų pagalbos: norėčiau draugės berniukui nunert kepurytę vasarai, bet neiįsivaizduoju kokio dydžio ir iš kokių siūlų nert. Vaikiukui dar tik 1 mėnesiukas ir bijau, kad siūlai galvytės netrintų. Savo dukrytėms neriu iš medvilninių siūliukų, bet kepurytės kietokos gaunasi. Gal kuri ir schemutę atrastumėte - būčiau labai dėkinga.

tokiam mazuliukui patatariu nerti is Filetta siuliuku smile.gif labai minkstuciai ir svelnus smile.gif

http://www.mezginiup.../1126/filetta_2
Atsakyti
Taip, filetta as jau isbandziau, nerealus siuliukai,aisku storesni kiek, bet minkstumas neispasakytas, ypatingai balti siuliukai, niekad neradau, kurie man patiktu, o va sie nuostabus ir spalvytes labai grazios bigsmile.gif
Atsakyti
Man balti (tiksliau ne tik balti, ale visi biggrin.gif ) labai patinka anchor pellicano -kaip tik neriu is ju dabar wub.gif wub.gif tik jie brangesni, ale savam vaikui negi gaila wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2011 05 17, 11:29)
Pauksciuk, gal dar karteli galetum ta rashteli 'uzrodyt'? ax.gif  Arba kas nors, kas zinot, kur jis padetas bigsmile.gif Man jis tiesiog tobulas thumbup.gif
ta pacia proga pora savo kepuryciu parodysiu:

raudonos koks kraščiukas gražus wub.gif
Raštuką buvau persipiešusi, tikiuos suprasi mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Raštuką ir aš seivinuosi biggrin.gif

Sakykit o iš kur geriausia siūlus sakytis g.gif Gyvenu tokiam kaime, kad pas mus tik maxi ir tų pačių spalvos tos pačios, nuvalkiotos, jau norisi šviežumo ale kitokių atspalvių net nežada užsivežti doh.gif Galvoju vėl užsakymą padaryti tik nežinau iš kur geriau būtų. Gal Kaune būtų kokia parduotuvė g.gif Kitą savaitę bus kelionė tai sakau tuo pačiu prigriebčiau. Žinau siūlus kur yra megoj, bet kad ten brangu labai. Buvau į kasiulus nuėjus ir kur prie hiperio siūlų parduotuvė, nepamenu pavadinimo, bet kad ten kainos kandžiojasi unsure.gif
Atsakyti