Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(natuliona @ 2011 05 17, 10:38)
mano nauja mažam bernuželiui  smile.gif

man kaip gražu tokios kepurėlės wub.gif negaliu atsigrožėti ax.gif cool.gif
Atsakyti
Natuliona, labai patiko jusu kepurytės su snapeliu wub.gif nuneriau savo dukrytei tokią, bet snapelio viena pusė vis riečiasi doh.gif ar kažką ne taip nunėriau? O gal išskalbus pasitaisys?
Atsakyti
QUOTE(Dew @ 2011 05 17, 09:52)
Natuliona, labai patiko jusu kepurytės su snapeliu  wub.gif nuneriau savo dukrytei tokią, bet snapelio viena pusė vis riečiasi  doh.gif ar kažką ne taip nunėriau? O gal išskalbus pasitaisys?

na nezinau g.gif mano lyg nesiriecia, aisku jis nera super tvirtas, kadangi nertas ir nekrakmolintas smile.gif tik is dvigubo siuliuko neriu ir dar veziu zingsniuku apneriu tai lyg biski sutvirtina jis ta snapeli smile.gif
Atsakyti
labai grazus visu kepuriukai wub.gif Suanuoles mamos wub.gif

Parodysiu viena savo kepuriuka, kuris mane suzavejo pacia biggrin.gif rasta lyg Bonda buvo seniai ikelusi, tai jis man labai patiko ir mano sugalvotam papuosimui idealiai tiko thumbup.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2011 05 17, 10:28)

Parodysiu viena savo kepuriuka, kuris mane suzavejo pacia  biggrin.gif rasta lyg Bonda buvo seniai ikelusi, tai jis man labai patiko ir mano sugalvotam papuosimui idealiai tiko  thumbup.gif


liuksine ir papuosimai originalus wub.gif
o rasciuka lyg pauksciukas uzrode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 17, 09:34)
liuksine ir papuosimai originalus  wub.gif
o rasciuka lyg pauksciukas uzrode  smile.gif



nesigincyiu del rasto,kas parode, bet jis labai fainas ir smagiai neriasi.

O del papuosimu tai man irgi patiko kazkas naujo nei gelytes ir drugeliai ir visa kita biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2011 05 17, 10:28)

Parodysiu viena savo kepuriuka, kuris mane suzavejo pacia  biggrin.gif rasta lyg Bonda buvo seniai ikelusi, tai jis man labai patiko ir mano sugalvotam papuosimui idealiai tiko  thumbup.gif

vauu, liuks sugalvojai

QUOTE(natuliona @ 2011 05 17, 10:34)
o rasciuka lyg pauksciukas uzrode  smile.gif

ax.gif
Atsakyti
Natuliona aciu uz greitą atsakymą 4u.gif Bandau pernerti, nes viena puse buvo ok, o kita rietėsi, gal per daug įtempiau kraštelį.
Atsakyti
gal galit paaiskint man tūndrai blush2.gif Kai schemoj buna tarpelis tarp pagaliuku, ką tai reiškia? akis ar nieko ? (aš jei konkreciai kalbu apie pirmo puslapio tas dvi platinimo schemas) blush2.gif
Atsakyti
Pauksciuk, gal dar karteli galetum ta rashteli 'uzrodyt'? ax.gif Arba kas nors, kas zinot, kur jis padetas bigsmile.gif Man jis tiesiog tobulas thumbup.gif
ta pacia proga pora savo kepuryciu parodysiu:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 17 gegužės 2011 - 10:31
uupsa, jau gyriau, bet ir dar kartą ne griekas pagirt 4u.gif

Mano tokios paprastos, be kvarkalų ir papuošimų pačios pačiausios wub.gif
Atsakyti
uups pirma nuotrauka superinė thumbup.gif thumbup.gif
bet abi labai grazios wub.gif

Lace, gal paaiškinsi man kaip su tom schemom blush2.gif
Atsakyti