Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(IRIM @ 2011 05 13, 20:40)
Lauramama - nerealiai grazus darbeliai  wub.gif Jei imanomos kepuriuku schemutes - butu saunu gauti wink.gif 
As siandien irgi inikau megzti, gal per vakara ir pavyks nunerti, kol mazius nemiega  ax.gif

Tai,kad visos schemutes, isskyrus treciaja, yra forume. Tik nebezinau jau kurioje temoje. Prie progos paieskosiu ir imesiu. O treciaja, tai man nupiest reiktu, ne pagal schema nerta.
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2011 05 13, 20:59)
Tai,kad visos schemutes, isskyrus treciaja, yra forume. Tik nebezinau jau kurioje temoje. Prie progos paieskosiu ir imesiu. O treciaja, tai man nupiest reiktu, ne pagal schema nerta.

Tenka nemazai perversti, kad rasti blush2.gif Jei busi pirma - thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IRIM @ 2011 05 13, 21:18)
Tenka nemazai perversti, kad rasti  blush2.gif Jei busi pirma -  thumbup.gif

pirmoji- tik siek tiek pagal savo mazosios galva modifikavau
http://pauksciukas.g...ch?ph=Bic-btbYj

antroji -cia, ziureti 7ir 8 postus
http://www.supermama...howtopic=595197

o treciaja turiu nupiesti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2011 05 13, 18:57)
nerandu šitos kepurytės schemos.. o gal man neatidaro.. nes jau tikrai daug temų perverčiau.
My Webpage
gal padėsit..

Jos nėra, mamytė buvo rašiusi kad nėrė pagal servetėlę, o paskui berods iš galvos. Jeigu klystu pataisykit 4u.gif
Atsakyti
Merginos, S-O-S !
Ieškau vasarinės skrybelės savo mamai . Kažin ar čia tokių yra kur? Ar mezgate suaugusioms moterims kas ?Labai laukčiau atsakymo.
Atsakyti
Skrybėlės. Prašom 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2011 05 13, 17:57)
nerandu šitos kepurytės schemos.. o gal man neatidaro.. nes jau tikrai daug temų perverčiau.
My Webpage
gal padėsit..

o tų lapelių schemos tada..? gal yra kur nes visa kita kaip ir galima įžiūrėt.. o tokius lapelius kažkur esu mačius tik nzn kur.. gal kas turit?
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2011 05 14, 09:31)
o tų lapelių schemos tada..? gal yra kur nes visa kita kaip ir galima įžiūrėt.. o tokius lapelius kažkur esu mačius tik nzn kur.. gal kas turit?


sita tikraisia


user posted image

Atsakyti
Naiste777, ačiū. Darbo turėsiu.
Atsakyti
labai gražios įdėta kepurytės.

man klausimukas iškilo, jei neriu va tokią kepuriukę
atsiprašau tik už skolintą foto, bet labai graži ji wub.gif
user posted image

ar čia specialiai taip neriama ir gaunasi įstrižai ar tieisiog įdėtu pirmame puslapyje platinimo būdu? labai dėkui atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 05 14, 13:17)
labai gražios įdėta kepurytės.
man klausimukas iškilo, jei neriu va tokią kepuriukę
ar čia specialiai taip neriama ir gaunasi įstrižai ar tieisiog įdėtu pirmame puslapyje platinimo būdu? labai dėkui atsakiusioms  4u.gif

Kaip suprantu pradėta kaip temos pradžioje, o paskui jau mezgama vis pradedant vienu stulpeliu anksčiau į kilputę, taip ir sukasi stulpeliai 4u.gif Jei klystu pataisykit ax.gif
Atsakyti
dėkui 4u.gif
Atsakyti