Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(saulyte:) @ 2011 05 13, 10:45)
ateinu  ir as pasirodyti, nieko naujo, viskas is cia biggrin.gif


ooo koks kiekis thumbup.gif ta didele gele vis planoju planoju... biggrin.gif

QUOTE(Lace @ 2011 05 13, 11:06)
natuliona, man tas gėlyčių kraštelis  wub.gif

aciuks, is pradziu man atrode per daug ju rolleyes.gif bet taip pageidavo smile.gif

QUOTE(bonda @ 2011 05 13, 11:06)
labai gerai ziuris thumbup.gif ta rusava kur su snapeliu ant Erikutes wub.gif  thumbup.gif o ta snapa neri gal is dvieju siulu? kad stovi taip graziai tongue.gif

aha graziai reikia ir jai tokios smile.gif tuo labau kad patinka jai toks modeliukas smile.gif
taip dvigubas siulas 4u.gif bet neriu be schemu ji is akies smile.gif ruzavos snapeli teko 2 kartus ardyti smile.gif o pacia kepka tai tik is trecio karto i dydi pataikiau doh.gif
Atsakyti
natuliona bigsmile.gif pelėdžiukas superinis first.gif o gėlę pamėgink, tik baisiai ji ilgai neriasi, va pati bandau antrą įveikti
Atsakyti
Ta melyna kepyryte musu menesio mamyte ka tik gavo savo sunui wub.gif Laaabai patenkinta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(IRIM @ 2011 05 13, 11:26)
Ta melyna kepyryte musu menesio mamyte ka tik gavo savo sunui  wub.gif  Laaabai patenkinta wink.gif

taip gavau ir as jau nuotrauka ant modeliuko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 13, 11:00)
Ateinu su savo darbukais  smile.gif

Kokios pasakiškos, ypač ta berniukui su pelėda wub.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 13, 10:00)
Ateinu su savo darbukais  smile.gif


O siaube koks grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 13, 10:34)
ne nera schemutes  4u.gif cia paprasti stulpeliai su uzmetimu, o platinimo principas toks (desinej)
user posted image

o snepelis tai is dvigubo siulo, be schemos nertas  blush2.gif

Man, kaip nemokančiai rusiškai blush2.gif , jau seniai kirbėjo mintis klausti apie tas temos pradžioje esančias kepurėlių platinimo schemas. Kaip suprasti ten pradžioje pavaizduotus du skirtingus "viršugalvius" - ar toliau esančios schemos ir suskirstytos į tuos du tipus? Jei taip, tai kurios kuriam tipui priklauso? g.gif Ir apskritai kas čia per tipai - vienas labiau prigludęs, kitas "skrybėliškesnis" - ar kaip? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 13, 10:00)
Ateinu su savo darbukais  smile.gif


Gražu labai wub.gif . Ta su gėliuotu pakraštuku man labai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 05 13, 13:01)
Man, kaip nemokančiai rusiškai blush2.gif , jau seniai kirbėjo mintis klausti apie tas temos pradžioje esančias kepurėlių platinimo schemas. Kaip suprasti ten pradžioje pavaizduotus du skirtingus "viršugalvius" - ar toliau esančios schemos ir suskirstytos į tuos du tipus? Jei taip, tai kurios kuriam tipui priklauso? g.gif Ir apskritai kas čia per tipai - vienas labiau prigludęs, kitas "skrybėliškesnis" - ar kaip? mastau.gif

is tikruju nisigylinau ir neskaitinejau kas ten ir kam priklauso g.gif
tiesiog visada platinu kepurytes pagal ta schema kur desinej smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 13, 14:04)
is tikruju nisigylinau ir neskaitinejau kas ten ir kam priklauso  g.gif
tiesiog visada platinu kepurytes pagal ta schema kur desinej  smile.gif

o rasteli ir imata toki kkaip toj schemoje, ar cia tik platinimui shema ???? nes as niekad "neikertu" kaip nunert kepure.
Atsakyti
Natuliona, palėda nereali bigsmile.gif

Aš vis suku mintį antaujinti pirmo puslapio info, bet vis delsiu dėl laiko stokos blush2.gif Radau neblogų kepurių internete ir pasistengsiu artimiausiu metu sudėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 05 13, 14:08)
o rasteli ir imata toki kkaip toj schemoje, ar cia tik platinimui shema ???? nes as niekad "neikertu" kaip nunert kepure.

ta platinimo buda naudoju kai neriu tokia kepuryte kaip su pedelziuku (paprasti stulpeliai su uzmetimu) arba virsugalviui kaip ta ruzava su gelytem, taip ir platinu kaip pavazduota tuoj schemoj.
Atsakyti