Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(linnucce @ 2011 05 12, 09:19)
aciu SMALSUTEI uz pagalba.taip tokio tipo ir ieskojausi.tai kaip suprantu ta bryliuka megzti zemu stulpeliu.o kai jau prasideda tas bryliuko rastelis tai jau platinti nebereikia,ar dar siek tiek jis platinamas. ax.gif
laukiam jusu darbeliu. biggrin.gif  biggrin.gif noriu labai padrasinti  biggrin.gif

unsure.gif Nelabai supratau. Jei klausi apie tą lietuvišką schemą, tai ten viskas stulpeliais su vienu užmetimu: iki 8 eilės blynukas, 9-16 eilės - tiesioji kepurytės dalis, o 16-20 - bryliukas - juk parodyta kaip jį platinti (tik man tų eilių visur reikėjo atitinkamai daugiau, nes siūlai plonesni). Jei apie japonišką, tai ten jau žemi stulpeliai, bet irgi "išsišakojimais" pavaizduota, kur jų pridėti papildomai, kad platėtų.

Tiesa nepaminėjau, kad dėl formos aš dar ir kantelius dariau: viršuje, kur blynukas pereina į tiesiąją kepurytės dalį (#61 žinutėje įkėliau nuotrauką - nežinau, gal ten ta juostelė ir prisiūta/prinerta pabaigoje, bet aš ją sumąsčiau nerti iškart ir visai nesigailiu) ir kur tiesioji dalis pereina į bryliuką - tik ten jau atvirkštinis variantas, kantelis lieka vidinėje kepurės pusėje, iš išorės beveik nieko nesimato, bet bryliukas staigiau atsikiša. Štai tie abu variantai:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 12 gegužės 2011 - 15:09
o tai tie ziedlapiukai gaunasi susisuke nuo isplatinimo blush2.gif ,ir dar atskirais lapeliais taip nupiesta,ten foto man kaip sujungti atrodo. doh.gif aciu,kad paaiskinot,bandysiu ratu nert,ziuresim kas gaunasi,ar bus i aguona panasu biggrin.gif aciukas,dar kart.
Atsakyti
Ačiū visoms, mano darbuką įvertinusioms 4u.gif . Dar viena kepurėlė, kitai dukrytei smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
juratike13ačiū, bet ji man nelabai tiks
QUOTE(linnucce @ 2011 05 12, 16:02)
o tai tie ziedlapiukai gaunasi susisuke nuo isplatinimo blush2.gif ,ir dar atskirais lapeliais taip nupiesta,ten foto man kaip sujungti atrodo. doh.gif aciu,kad paaiskinot,bandysiu ratu nert,ziuresim kas gaunasi,ar bus i aguona panasu biggrin.gif aciukas,dar kart.

aš neriu kiekvieną atskirai. Pirmai vieną lapuką, nenutraukiu siūlo, o nusileidžiu per lapuko kraštą iki viduriuko ir kitą neriu. Tada gražiai susibanguoja
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 12 gegužės 2011 - 16:04
aciu mergaiciukes ir smalsutei ir pauksciukui uz paaiskinimus,ka be tokiu merginu darytume, mirksiukas.gif
Atsakyti
Ateinu su savo darbukais smile.gif


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Natuliona, labai grazios kepuraites! Ypac ta melyna. Itin tiktu mano mazuliui. Gal turite kur schemutes tu kepuryciu? Buciau labai dekinga aciuks.gif Kaip tik renkuosi, kokia numegzti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IRIM @ 2011 05 13, 10:22)
Natuliona, labai grazios kepuraites! Ypac ta melyna. Itin tiktu mano mazuliui. Gal turite kur schemutes tu kepuryciu? Buciau labai dekinga aciuks.gif Kaip tik renkuosi, kokia numegzti  ax.gif

ne nera schemutes 4u.gif cia paprasti stulpeliai su uzmetimu, o platinimo principas toks (desinej)



user posted image

o snepelis tai is dvigubo siulo, be schemos nertas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 13 gegužės 2011 - 09:37
ateinu ir as pasirodyti, nieko naujo, viskas is cia biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte:): 13 gegužės 2011 - 09:46
natuliona, man tas gėlyčių kraštelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 05 10, 13:08)

superine sita wub.gif wub.gif

QUOTE(natuliona @ 2011 05 13, 09:00)


labai gerai ziuris thumbup.gif ta rusava kur su snapeliu ant Erikutes wub.gif thumbup.gif o ta snapa neri gal is dvieju siulu? kad stovi taip graziai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 05 13, 10:34)
ne nera schemutes  4u.gif cia paprasti stulpeliai su uzmetimu, o platinimo principas toks (desinej)
o snepelis tai is dvigubo siulo, be schemos nertas  blush2.gif
aciuks.gif jau jamu siuliukus ir mezgu wink.gif
saulyte grazus susnis mezginiuku thumbup.gif Man ypac patinka ta kepyryte, su gelyte geltona wub.gif
Atsakyti