Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(paukščiukas @ 2011 05 10, 14:08)



Žaviuosi Jūsų kepurytėmis wub.gif jos man gražios, kruopščios, labai šiltų spalvų ir neperkrautos papuošimais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgute_M @ 2011 05 11, 13:08)
Gal kuri galetu pasakyti, kiek cm turetu buti kepuryte mazdaug metuku berniukui? ir kokio aukscio? Noriu dovanu vienam mazyliui numegst, bet neturiu kaip pamatuot rolleyes.gif

metukų mergaitei nėriau kažkur 13 cm skersmens ir tada siaurinau, nėriau iš akies, tiko, o ilgio jau nepamenu, maždaug 18 cm, uždengė ausytes.
Atsakyti
[quote=erossa,2011 05 11, 14:08]
Sveikos 4u.gif

ir naujausia-AČIŪ Kirbut (atrodo, toks nickas, jei gerai pamenu blush2.gif)už raštelį ir idėją 4u.gif aciuks.gif


nera uz ka smile.gif

sauniai pavyko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,kiek groziu prinerusios bigsmile.gif wub.gif
as nieko nematavau,bet pagal schema pabandymui neriu pirmaja kepuryte savo gyvenime. Iki apskaiciavimu man toli dar nesusigaudau blush2.gif

Noriu paprasyti jusu pagalbos 4u.gif kaip reikia netr ta juoda trikampiuka?(paspaudus foto issididina) ir kaip reiktu kepuryte isdiint? nuo to zieduko pradzioj, ar kai tie bantukai prasideda? unsure.gif 4u.gif
user posted image

Is anksto dekoju aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 05 11, 16:03)
Noriu paprasyti jusu pagalbos 4u.gif  kaip reikia netr ta juoda trikampiuka?(paspaudus foto issididina) ir kaip reiktu kepuryte isdiint? nuo to zieduko pradzioj, ar kai tie bantukai prasideda? unsure.gif  4u.gif
Is anksto dekoju aciuks.gif

Tie trikampukai man atrodo yra trys pyneles kilpos i viena sunertos.
Jei nersi pagal schema, pati dides, nes kiekvienoj eilej vis daugiau akiu, o ir kur tie bantukai prasideda dar plateja, nes neriasi vis daugiau pyneles kilpu tarp to rastuko. Esu nunerus tokia savo panelytei, tik is storoku siuliuku, tai prisimenu, kad neriau maziau kilpeliu, ir paskutine eile zemu stulpeliu apneriau, kad tvirciau butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linnucce @ 2011 05 11, 15:19)
kreipiuosi merginos i jus pagalbos.noriu mergytei numegzti prie suknytes skrybeliuka,tik va neisivaizduoju kaip bryliuka megzti ,kad jis tiesiai stovetu.pas rusaites maciau tinkanti varianta,tai be jokio rastelio,ne per platus ir biski i virsu uzsirietusiu krasteliu,tik va beda rusu kalba perskaicius nelabai susigaudau,kaip ji ten mezgzti,kad nesibanguotu.jei gerai supratau gal nerdamos kabina per dvi eilutes  blush2.gif gal kuri turit po ranka liet normalu aprasyma,tai buciau labai dekinga. 4u.gif
va kazka panasaus i toki
atsiprasau uz skolinta foto

Klausimas tai toks mandras, sakyčiau mastau.gif , bet pagal foto atrodo panašiai, kaip mano prieš porą dienų baigtos kepurės berniukui bryliukas (baisiai droviuosi čia nuotrauką kelti - gal dar įsidrąsinsiu blush2.gif ). Nėriau prisilaikydama šios schemos (taip atrodo originalas). Tik čia siūlai labai stori, tai gali tiek eilių, kiek pavaizduota, neužtekti, bet kažkaip nesunkiai priimprovizavau (nors tai viso labo antra nerta kepurėlė mano gyvenime). O šiaip ir po japoniškas schemas verta pasidairyti - buvau atsirinkusi visai gerų ir suprantamų variantų (nemažai, tai net nežinau ką konkrečiai siūlyti - visgi pati neišbandžiau). Tiesa žemais stulpeliais turbūt bryliukas gautųsi stendesnis - buvau nusižiūrėjusi tokį (čia originalas).
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2011 05 11, 15:40)
Žaviuosi Jūsų kepurytėmis wub.gif jos  man gražios, kruopščios, labai šiltų spalvų ir neperkrautos papuošimais 4u.gif  4u.gif  4u.gif

wub.gif labai malonu skaityti tokius postus wub.gif , nuoširdus ačiū 4u.gif

mano vyruko galvytė 50cm, neriu 24cm pločio ir 20cm aukščio smile.gif
Atsakyti
Tarp visų grožių noriu aš ir savo paprastą kepurytę dukrytei parodyti:)

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 11 gegužės 2011 - 19:58
QUOTE(Jurgute_M @ 2011 05 11, 15:19)
aciu, kad nepatingejot pamatuot, dekinga dideliausiai 4u.gif


mano mergytės metukų 45,5 cm ir pagal kreives eina lygiai per viduriuką, t.y. standartinė galvelė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 05 11, 17:03)
Noriu paprasyti jusu pagalbos 4u.gif  kaip reikia netr ta juoda trikampiuka?(paspaudus foto issididina) ir kaip reiktu kepuryte isdiint? nuo to zieduko pradzioj, ar kai tie bantukai prasideda? unsure.gif  4u.gif


Va su vaizdu kaip tą trikampiuką nerti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 05 11, 16:34)
metukų mergaitei nėriau kažkur 13 cm skersmens ir tada siaurinau, nėriau iš akies, tiko, o ilgio jau nepamenu, maždaug 18 cm, uždengė ausytes.


QUOTE(Evelinute:) @ 2011 05 11, 23:08)
mano mergytės metukų 45,5 cm ir pagal kreives eina lygiai per viduriuką, t.y. standartinė galvelė  mirksiukas.gif


aciu mezgejeles 4u.gif
Atsakyti
aciu SMALSUTEI uz pagalba.taip tokio tipo ir ieskojausi.tai kaip suprantu ta bryliuka megzti zemu stulpeliu.o kai jau prasideda tas bryliuko rastelis tai jau platinti nebereikia,ar dar siek tiek jis platinamas. ax.gif
laukiam jusu darbeliu. biggrin.gif biggrin.gif noriu labai padrasinti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linnucce: 12 gegužės 2011 - 08:21