Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(audryta @ 2011 05 08, 14:22)
merginos gal kuri neret sia skribelaite?


as pernai neriau, tai kol isejo tai ne karta ardziau bet vistiek po galais kaip sakau iveikiau ja, nors ir sunkiai tiesa sakant blush2.gif
QUOTE(kristinalm @ 2011 05 08, 14:51)
Lace - labai gražu wub.gif
O aš pasinėrusi į skarytes biggrin.gif

as nezinau ka ne taip darau su skaryte bet man jos negraziai ant galvytes atrodo, sonai pupso doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 05 11, 07:53)
as nezinau ka ne taip darau su skaryte bet man jos negraziai ant galvytes atrodo, sonai pupso  doh.gif  g.gif

Man irgi tas pats blush2.gif , bet aš tai atrodo įtariu kodėl - nėriau pagal tą čia jau populiariausią schemą ir ilgoji/priekinė kraštinė man gavosi išsilenkusi, na kampučiai tarsi užsirietę į jos pusę - matyt darau kažkokią klaidą ties pačiu kraštu. g.gif Žiūriu kitų nuotraukas, tai vienur visiškai tiesiai, kitur išlenkta, bet mažiau. Užrišus "bobutiškai" priekyje - dar dar, o nugaroje - šonai pūpso nors tu jiems ką. (Tiesa ir siūlų reikėjo gal kiek plonesnių).
Atsakyti
QUOTE(justicir @ 2009 01 18, 19:41)
Merginos, visų patogumui sukūriau šią temą, kad būtų kuo lengviau atrasti schemutes.

Labai prašau, nerašykite čia komentarų ir prašymų.



Prašymus, komentarus rašykite:

Nertos kepurės, kepuraitės, skrybėlaitės...
Kepurės suaugusiems ir vaikams....
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image



QUOTE(rosebud1 @ 2011 05 10, 10:25)
kristinalm gal galima būtų skarytės schemutę? 4u.gif


QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 05 10, 10:51)
Turbūt galima visoms norinčioms, jei jau nuorodą kartą įdėjo viešai. biggrin.gif


prašom 4u.gif
QUOTE(ingauk @ 2011 05 11, 07:53)
as nezinau ka ne taip darau su skaryte bet man jos negraziai ant galvytes atrodo, sonai pupso  doh.gif  g.gif

Gal per didelė nunerta?
Atsakyti
skrybeliukas

user posted image
Atsakyti
skarytes atvepsta jei yra per dideles. Anksciau rasiau, kad as darau kokiais 3 cm trumpesnes jas nei galvytes apimtis, tada viskas buna gerai, susirisa issitempia aplink galvyte idealiai
Atsakyti
Gal kuri galetu pasakyti, kiek cm turetu buti kepuryte mazdaug metuku berniukui? ir kokio aukscio? Noriu dovanu vienam mazyliui numegst, bet neturiu kaip pamatuot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgute_M @ 2011 05 11, 13:08)
Gal kuri galetu pasakyti, kiek cm turetu buti kepuryte mazdaug metuku berniukui? ir kokio aukscio? Noriu dovanu vienam mazyliui numegst, bet neturiu kaip pamatuot rolleyes.gif

hm, teks prasyt mamos kad ismatuotu nes galva galvai nelygu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgute_M @ 2011 05 11, 12:08)
Gal kuri galetu pasakyti, kiek cm turetu buti kepuryte mazdaug metuku berniukui? ir kokio aukscio? Noriu dovanu vienam mazyliui numegst, bet neturiu kaip pamatuot rolleyes.gif

mano metinukes galvytes apimtis 48 cm, o nuo ausytes vidurio iki ausytes vidurio,- 31 cm. Manoji ish tu vaikiuku su didesne galva ax.gif
pamatavus jos kepurele,- aukshtis 17,5 cm (bet cia jau shiokie tokie bryliuka yra) plotis- 23 cm, plotis- 24 cm. Kepurele jai kiek laisvoka, matavau irgi neishtempta unsure.gif
gal pades? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2011 05 11, 12:41)
skarytes atvepsta jei yra per dideles. Anksciau rasiau, kad as darau kokiais 3 cm trumpesnes jas nei galvytes apimtis, tada viskas buna gerai, susirisa issitempia aplink galvyte idealiai

Gal ir dėl didumo, bet matyt ne tik - aš ir pati matavausi (man gerokai permaža biggrin.gif ), vis tiek atvėpusi. unsure.gif Priekinė kraštinė gi tokia palyginus netampri gaunasi - va jei temptųsi, tai būtų viskas gerai. mastau.gif

O gal kas bandėte medžiagines skarytes apnėrinėti ir turite kokią gerą iškarpą ar paaiškinimą, kaip matmenis pasiskaičiuoti pagal galvytės dydį? ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Labai gražių kepurėlių prinėrėt ir primezgėt, visos labai išradingos 4u.gif
Smagu, kad galima pasisemti įkvėpimo ir idėjų thumbup.gif
Pasirodau ir aš su savo paprastutėm ir visoms gerai žinomom kepurėlėm ax.gif

user posted image

user posted image

garsioji beretė biggrin.gif

user posted image

ir naujausia-AČIŪ Kirbut (atrodo, toks nickas, jei gerai pamenu blush2.gif)už raštelį ir idėją 4u.gif aciuks.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2011 05 11, 14:52)
mano metinukes galvytes apimtis 48 cm, o nuo ausytes vidurio iki ausytes vidurio,- 31 cm. Manoji ish tu vaikiuku su didesne galva ax.gif
pamatavus jos kepurele,- aukshtis 17,5 cm (bet cia jau shiokie tokie bryliuka yra) plotis- 23 cm, plotis- 24 cm. Kepurele jai kiek laisvoka, matavau irgi neishtempta unsure.gif
gal pades? unsure.gif

aciu, kad nepatingejot pamatuot, dekinga dideliausiai 4u.gif
Atsakyti
kreipiuosi merginos i jus pagalbos.noriu mergytei numegzti prie suknytes skrybeliuka,tik va neisivaizduoju kaip bryliuka megzti ,kad jis tiesiai stovetu.pas rusaites maciau tinkanti varianta,tai be jokio rastelio,ne per platus ir biski i virsu uzsirietusiu krasteliu,tik va beda rusu kalba perskaicius nelabai susigaudau,kaip ji ten mezgzti,kad nesibanguotu.jei gerai supratau gal nerdamos kabina per dvi eilutes blush2.gif gal kuri turit po ranka liet normalu aprasyma,tai buciau labai dekinga. 4u.gif
va kazka panasaus i toki
atsiprasau uz skolinta foto
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linnucce: 11 gegužės 2011 - 14:26