Įkraunama...
Įkraunama...

Abigailė

QUOTE(laurete @ 2011 05 17, 00:43)
kaip suprasti gryziu uzdeti?ir dar visam gyvenimui  lotuliukas.gif trumpiniai yra is visu vardu jai to norima abigaile gautusi abi .beto geriau vienas retesnis vardas nei kaip buna darzely 6kamiles ar 4godos ir vadinasi mergaites pavardemis thumbup.gif be to priduriu isgerusios moretys nerasykite biggrin.gif

iš patirties rašot ar ne bigsmile.gif - matosi, kad tokiam stovyje nekaip mintis rišt ir ypač rašyba nekaip sekasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Man gražus thumbup.gif
Atsakyti
ojei
Atsakyti
gražus smile.gif
Atsakyti
Man tai negražu biggrin.gif
Atsakyti
labai grazus
Atsakyti
Visai gražus vardas. Forumietėms, prieš užsipuolant siūlau pasidomėti ar vardas tikrai "serialinis".Nes jau ne pirma karta puolama, kad vardas grynai iš serialų paimtas, nors tai netiesa. Dar juokinga būna, kai nuomonės apie vardą paklaususi forumietė išvadinama kvaila ir t.t., kad pasirinko vardą iš serialų. Tokiu atveju puolančiosios tik parodo, kad jų pačių išsilavinimo lygis nėra pats aukščiausias.
Atsakyti
Man kazkodel pirma mintis " abydna". Tikrai nekoks vardas blink.gif
Atsakyti
UK gyvenanti tolimesne drauge dave mergytei si varda. Pradzioje nepatiko, o dabar pripratau, pas juos ganetinai daznai vardas, pas mus tik dar nera toks populiarus smile.gif vardas kaip vardas, buna ir grazesniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamaiva25: 15 birželio 2011 - 14:20
Man šis vardas patinka wub.gif
Atsakyti
Gražus smile.gif
Atsakyti
Man asmeniškai tai vienas gražiausių vardų smile.gif ir kažkaip jokių asociacijų su serialais schmoll.gif gražiausiai skamba, jei kirtis ant antros a - Abigailė smile.gif
Atsakyti