Įkraunama...
Įkraunama...

Abigailė

tikrai tokio neduočiau savo dukrytei...
Atsakyti
Labai negražus
Atsakyti
Siaubas schmoll.gif
Atsakyti
Man gražus, bet ne lietuvaitei
Atsakyti
man gražus. dėl -gail- net ir primena lietuviškus vardus, taigi ausies visai nerėžia kaip kokia Samanta.
Atsakyti
negrazus doh.gif
Atsakyti
O man labai gražus biggrin.gif tik, manau, kad Lietuvoje mergytei būtų sunku su tokiu vardu, na neįprastas doh.gif
Atsakyti
yra nemazai lietuvisku graziu vardu,kam tokios imantrybes,uzsienietiski vardai is serialu,del kuriu is mergaites kiti vaikai gali saipytis..
Atsakyti
zmones nebeikite is proto. ar cia del mandrumo vaikui norite kryziu uzdeti visam gyvenimui?o kaip kiekviena diena reiktu vadinti vaika, abigailyte, ar kaip?naturalu kad is tokio vardo norint kreipiantis nenusilauzti liezuvio gimsta trumpiniai, tai kam tada tas vardas jei reikia trumpinti ar kazka kitko galvoti?sakysit, mes teveliai netrumpinsim, bet bus darzelis, mokykla, tikrai atsiras trumpiniu. jeigu jau i ta puse, tai yra graziu vardu kaip rimgaile, ta pati gaile ar kazkas panasaus
Atsakyti
schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
Keistokas vardas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2011 05 13, 22:20)
zmones nebeikite is proto. ar cia del mandrumo vaikui norite kryziu uzdeti visam gyvenimui?o kaip kiekviena diena reiktu vadinti vaika, abigailyte, ar kaip?naturalu kad is tokio vardo norint kreipiantis nenusilauzti liezuvio gimsta trumpiniai, tai kam tada tas vardas jei reikia trumpinti ar kazka kitko galvoti?sakysit, mes teveliai netrumpinsim, bet bus darzelis, mokykla, tikrai atsiras trumpiniu. jeigu jau i ta puse, tai yra graziu vardu kaip rimgaile, ta pati gaile ar kazkas panasaus

kaip suprasti gryziu uzdeti?ir dar visam gyvenimui lotuliukas.gif trumpiniai yra is visu vardu jai to norima abigaile gautusi abi .beto geriau vienas retesnis vardas nei kaip buna darzely 6kamiles ar 4godos ir vadinasi mergaites pavardemis thumbup.gif be to priduriu isgerusios moretys nerasykite biggrin.gif
Atsakyti