Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana krikštynoms

Kryželį pirkau knygyne ir kitų religinių prekių parduotuvėje prie Katedros. Specialiai paklausiau dėl dovanojimo vaikeliui krikšto proga. tikrai atsakė, kad nesąmonė apie kryžiaus užkrovimą. Kryžius ir yra krikšto simbolis.

tarp kitko, pirktasis kryželis buvo labai gražus, tokių senovinių koplytstulpių stiliaus, su saule ar ratu centre.
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2008 05 26, 21:48)
Maniškis nuo krikštatėvių dovanų gavo pakabuką su angeliuku ir mažu briliantuku smile.gif

bigsmile.gif kaip fainai , mes gavom nuo sveciu maza angeliuka tai sakiau bandysiu islaikyti dukreles vaikam ji rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Karbynė @ 2008 06 03, 19:15)
Kryželį ir galima ir prasminga. Meskit iš galvos visokias nesąmones. Kryžius krikščioniui yra vilties ir tikėjimo ženklas, o ne kažkokokių naštų užkrovinėjimo.

man net pats kunigas pasake kad nesventis kryzelio, nes nereik tokiam mazam vaikui jo kabint nuo pirmu dienu, tai ka tada man jam sakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2008 06 05, 00:09)
man net pats kunigas pasake kad nesventis kryzelio, nes nereik tokiam mazam vaikui jo kabint nuo pirmu dienu, tai ka tada man jam sakyti g.gif

labai įdomu kas ten per kunigas cool.gif Gal tegu kokias esmines žinias katekizme pasikartoja ar ką - apie tai kas krikščionybei yra kryžius, kaip Bažnyčia vertina prietarus ir pan. Ką čia daugiau sakyt. Tiesa aš sakyčiau ne jam, o matyt vyskupui, kad kokius žinių kartojimo kursus pravestų ar ką. Apgailėtinas atvejis. Gal tiesiog tingėjo šventint? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 05 birželio 2008 - 07:58
man grazu ivairiausi sidabriniai dakteliai (saukstelis, taupykles, dezutes dantukui, plaukuciams, gimimo liudijimui0), o kai isgraviruoji, atminimas visam gyvenimui.
Atsakyti
kai pati buvau maza,gsvau AUKSINI saukstuka(pries 35metus)nenoriu tokios dovanos vaikui,noreciau praktiskesnes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zossyte @ 2008 06 05, 18:41)
kai pati buvau maza,gsvau AUKSINI saukstuka(pries 35metus)nenoriu tokios dovanos vaikui,noreciau praktiskesnes tongue.gif

ta prasme virtuvinio kombaino? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inga74 @ 2008 06 05, 17:38)
man grazu ivairiausi sidabriniai dakteliai (saukstelis, taupykles, dezutes dantukui, plaukuciams, gimimo liudijimui0), o kai isgraviruoji, atminimas visam gyvenimui.
gal zinote, kokius zodzius butu prasminga graviruoti ant sidabrines dezutes ---
krikstija mergaite -
o mes - tik sveciai?
Atsakyti
QUOTE(lilita7 @ 2008 06 05, 23:18)
gal zinote, kokius zodzius butu prasminga graviruoti ant sidabrines dezutes ---
krikstija mergaite -
o mes  - tik sveciai?

galima isgraviruoti grazu eilerastuka skirta vaiko sventei wub.gif
Atsakyti
manau, kad puikiai galima isgraviruoti lotyniska sentencija;)pvz.: ave, vita!- sveikas, gyvenime! arba carpe diem- skink diena( ta prasme isnaudok kiekviena diena kaip svente)smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2008 06 05, 08:55)
labai įdomu kas ten per kunigas  cool.gif Gal tegu kokias esmines žinias katekizme pasikartoja ar ką - apie tai kas krikščionybei yra kryžius, kaip Bažnyčia vertina prietarus ir pan. Ką čia daugiau sakyt. Tiesa aš sakyčiau ne jam, o matyt vyskupui, kad kokius žinių kartojimo kursus pravestų ar ką. Apgailėtinas atvejis. Gal tiesiog tingėjo šventint?  cool.gif


na ne man kunigui priekaistauti ir pamokslauti, be ja kunigas jaunas o nenusenes koks, visus daiktus kuriuos turejom pasventino angeliuka ir grandinele o del kryzelio mane jis perspejo pries krikstynas kai buvau tartis del datos mirksiukas.gif
QUOTE(zossyte @ 2008 06 05, 18:41)
kai pati buvau maza,gsvau AUKSINI saukstuka(pries 35metus)nenoriu tokios dovanos vaikui,noreciau praktiskesnes tongue.gif

o as noreciau rolleyes.gif tokia dovana galima is kartos i karta perduoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2008 06 06, 20:09)
manau, kad puikiai galima isgraviruoti lotyniska sentencija;)pvz.: ave, vita!- sveikas, gyvenime! arba carpe diem- skink diena( ta prasme isnaudok kiekviena diena kaip svente)smile.gif

idejos sklando ore -- as pasirinkau zodzius - carpe diem --
o grizusi randu tai forume... super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilita7 @ 2008 06 06, 22:38)
idejos sklando ore -- as pasirinkau zodzius - carpe diem --
o grizusi randu tai forume... super  4u.gif
beje, kunigas pasventino kryzeli mergaitei - ir apie jokias kancias nekalbejo...

Atsakyti