Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana krikštynoms

ką tik po krikštynų esam wub.gif
gavo maniškis didelį meškiną, didelį tigrą, maikutę su nuotrauka šeimos , o ant nugarytės parašyta ,"gerbkite, mylėkite mane-aš -jūsų vaikas"
gavo baseiną pripučiamą, pagalvytę labai mielą, labai gražų angelą...
taupyklę, kiti pervedė pinigėlių į jo sąskaitėlę smile.gif
Atsakyti
Na mes galų gale irgi apsisprendėm ką dovanosim krikštynų proga leliukui. Kadangi draugas bus krikstu tete, bet jis uzsienyje, tai mane ipareigojo isrinkti dovanele. Taigi, radau tautodailes salone rozanciu su gintariukais ir sidabru, nupirksiu grazia medine israizyta dezute su dobiliuku, i kuria ir įdėsiu tą rožantėlį. Paskui dar bus kaip atskira dovana bet pagaminsiu tokia pasto deze dekoruota, gal su tušu ir plunksna užrašysiu"Atsiminimų skrynelė"ten bus skirta dėti vaikučio viso gyvenimo sveikinimams- atvirukams, gal laiškams:)
Atsakyti
Mažoji gavo grandinėlę su kryžiuku, kurią kunigas pašventino, deimantuką wub.gif , kurį galės panaudot ateity pagal savo norus, dar lėlę ir skėtuką, beje jie labiausiai ir nudžiugino biggrin.gif
Atsakyti
sveikos darkart, pasiskaičiau, kad dauguma dovanoja butelį su išgraviruotais žodžiais, tai taip niekas ir neatsakė, kokius gi butelius dovanojat? g.gif na, bet čia ne svarbiausias mano klausimas- galvoju, kokį benupirkčiau, nuplėšiu etiketę ir užklijuosiu savadarbę, tik bėda, niekur neradau apie etiketės gamybą jokios info, gal kartais kuri turite kokį pavyzdėlį? ačiū 4u.gif
Atsakyti
mes dovanojom krikstasuniui sidabrine soske, ant jos isgraviravom varda ir data thumbup.gif labai visiems patiko ax.gif (pacioje soskyteje yra maza dezute pirmajam iskritusiam dantukui ideti) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rataute @ 2008 05 29, 00:54)
mes dovanojom krikstasuniui sidabrine soske, ant jos isgraviravom varda ir data thumbup.gif  labai visiems patiko ax.gif (pacioje soskyteje yra maza dezute pirmajam iskritusiam dantukui ideti) wub.gif



Oj kaip idomu wub.gif , o kur buna tokiu soskiu pirkt? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, įsiterpsiu

aš krikštasūniui padovanojau auksinį kryželį su grandinėle blink.gif , nežinojau, kad negalima. Bet jis, šaunuolis, iškarto jį pametė bigsmile.gif . Tai tikiuosi, kad aš jam "naštos" neuždėjau. Nors neesu labai prietaringa, bet jei žmonės sako...
Dabar sūnus ėjo pirmos komunijos, tai padovanojau sidabrinį medalikėlį su grandinėle (ačiū pardavėjai, kuri pasakė, kad kryželio negalima dovanoti, nes irgi būčiau nupirkus doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Rataute @ 2008 05 29, 00:54)
mes dovanojom krikstasuniui sidabrine soske, ant jos isgraviravom varda ir data thumbup.gif  labai visiems patiko ax.gif (pacioje soskyteje yra maza dezute pirmajam iskritusiam dantukui ideti) wub.gif

o kur radot pirkti tokia soske? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(emazius @ 2008 05 26, 14:50)
Aš liepiau dukrytės krikšto mamai neišlaidauti su dovanomis, nes ir taip viskas kainavo nemažai jai (ir rūbeliai, ir visokie kitokie niekučiai). Tai gavom simbolinę dovanėlę. Beje pusbrolis padovanojo sidabrinę soskę, pats tas galiukas atsidarinėja, ant rankenėlės išgraviruota krikštynų data ir vaiko inicialai, o ant tokio apvalaus dalykėlio kur laikosi ta rankenėlė dar išgraviruotas laikrodis  Nu sunku ir papasakoti, tikiuosi supratote  doh.gif

QUOTE(emazius @ 2008 05 26, 15:10)
Soskė buvo padovanota ir su etikete, tai parašyta 120 litų

o gal jusu pusbrolis isduotu kur pirko toki faina dalykeli... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes irgi po krikštynų, tai mūsų mazgis gavo keletą dovanų čekių, pinigėlių, žaislą, jis groja ir kamuoliukus į viršų pučia (jei supratot, apie ką aš čia kalbu), Baby art įspaudėlius, medinį arkliuką, du angeliukus, didelį žaislą, tokią įdomią foto, įdėtą į stiklinį rutulį ir kai sukratai, tai krenta sniegelis (nžn, kaip jis vadinasi), dar išgraviruotą krištolinį delfiną, albumą.
Atsakyti
QUOTE(klee @ 2008 05 29, 09:57)
Sveikos, įsiterpsiu

aš krikštasūniui padovanojau auksinį kryželį su grandinėle blink.gif , nežinojau, kad negalima. Bet jis, šaunuolis, iškarto jį pametė  bigsmile.gif . Tai tikiuosi, kad aš jam "naštos" neuždėjau. Nors neesu labai prietaringa, bet jei žmonės sako...
Dabar sūnus ėjo pirmos komunijos, tai padovanojau sidabrinį medalikėlį su grandinėle (ačiū pardavėjai, kuri pasakė, kad kryželio negalima dovanoti, nes irgi būčiau nupirkus doh.gif )

o kodel negalima kryzelio su grandinele g.gif pirma karta girdziu
Atsakyti
Tai juk tik prietaras, kad negalima gandineles su kryzeliu, nes atsieit uzkraunamas kryzius mazam zmogeliukui visam gyvenimui:)bet netikiu..man krikstu mama yra padovanojusi daug su kryzeliu ir kaip tik mane tai gelbsti;)bent jau tuo tikiu..
Atsakyti
QUOTE(klee @ 2008 05 29, 08:57)
aš krikštasūniui padovanojau auksinį kryželį su grandinėle blink.gif , nežinojau, kad negalima.

Kryželį ir galima ir prasminga. Meskit iš galvos visokias nesąmones. Kryžius krikščioniui yra vilties ir tikėjimo ženklas, o ne kažkokokių naštų užkrovinėjimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 03 birželio 2008 - 18:17