Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana krikštynoms

QUOTE(gintaryte001 @ 2008 05 19, 13:01)
na man tiek kryzeliai ir grandineles jau taip atsibode...juk galima ir kazka orginalaus sugalvoti g.gif  g.gif



Pvz.?
Atsakyti
QUOTE(gintaryte001 @ 2008 05 19, 14:01)
na man tiek kryzeliai ir grandineles jau taip atsibode...juk galima ir kazka orginalaus sugalvoti g.gif  g.gif

jeigu krikštijame su visomis tradicijomis, tai nereikia nieko orginalaus ir galvoti.
mano amanymu apskritai, tai net ne dovana, o krikšto ženklas.
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 05 19, 22:03)
jeigu krikštijame su visomis tradicijomis, tai  nereikia nieko orginalaus ir galvoti.
mano amanymu apskritai, tai net ne dovana, o krikšto ženklas.

gerai išsireikšta...mes gavom iš krikšto mamos krikšto ženklą - sidabrinį šaukštelį, ant šaukštelio rankenos galo išgraviruotas laikrodis, sustojęs ties vaiko gimimo data, vaiko ūgis ir svoris. Nu grožis nerealus...aš labai sentimentali tokiems dalykėliams, tai krikšto mama pataikė į dešimtuką. O nuo močiučių gavom ir auksinę grandinėlę, bet be kryžiuko - manoma, kad kryžiuko dovanoti negalima, ale tai uždedamas kryžius vaiko gyvenimui g.gif
Atsakyti
mes irgi ruosiames krikstynoms,pasisemiau daug ideju,aciu visoms 4u.gif
Atsakyti
Labai man reikia visu pagalbos:)Gal kas zinote ar buna pirkti sidabriniu rozanciu ir kur?Kaina nera labai svarbi;)
Atsakyti
QUOTE(jurgitel @ 2008 05 12, 15:29)
aš irgi girdėjau, kad negalima kryželių dovanoti nei per krikštynas, nei šiaip...ir apie naštą taip pat aiškino....

drinks_cheers.gif man net kunigas pasake kad nesventins kryzelio neva tokiam vaikui mazam jau kryziu kabinat doh.gif kryzius tipo reiskia kancia sunkuma pagal religija mirksiukas.gif juk Kristus buvo nukryziuotas
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2008 05 20, 09:49)
mes gavom iš krikšto mamos krikšto ženklą - sidabrinį šaukštelį, ant šaukštelio rankenos galo išgraviruotas laikrodis, sustojęs ties vaiko gimimo data, vaiko ūgis ir svoris.

na man ir tokia dovana patiktu, labai originalu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes is kriksto mamos gavome auksini medalioniuka su marija ir kudikeliu. Antroje puseje isgraviruoti dukrytes inicialai. Labai miela dovanele wub.gif
Atsakyti
Aš liepiau dukrytės krikšto mamai neišlaidauti su dovanomis, nes ir taip viskas kainavo nemažai jai (ir rūbeliai, ir visokie kitokie niekučiai). Tai gavom simbolinę dovanėlę. Beje pusbrolis padovanojo sidabrinę soskę, pats tas galiukas atsidarinėja, ant rankenėlės išgraviruota krikštynų data ir vaiko inicialai, o ant tokio apvalaus dalykėlio kur laikosi ta rankenėlė dar išgraviruotas laikrodis Nu sunku ir papasakoti, tikiuosi supratote doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2008 05 25, 21:37)
drinks_cheers.gif  man net kunigas pasake kad nesventins kryzelio neva tokiam vaikui mazam jau kryziu kabinat doh.gif kryzius tipo reiskia kancia sunkuma pagal religija mirksiukas.gif juk Kristus buvo nukryziuotas
Papildyta:

na man ir tokia dovana patiktu, labai originalu mirksiukas.gif

tokia dovanele tikrai isliktu ilgam prisiminimui.Kiek girdejau,kad nemazai toks suvenyriukas ir kainuoja
Atsakyti
Soskė buvo padovanota ir su etikete, tai parašyta 120 litų
Atsakyti
Ačiū už idėjas 4u.gif

mes nupirkom triratuką, kaip ir prašė krikštasūnio tėvai, bet suku galvą, ką čia tokio simboliško ir "amžino" iki savaitgalio sumąstyt ir nupirkt g.gif
beje, kokius butelius dovanojate? (kokio gėrimo) g.gif

gal žinote, kur Šiauliuose graviruoja? blush2.gif
Atsakyti
Maniškis nuo krikštatėvių dovanų gavo pakabuką su angeliuku ir mažu briliantuku smile.gif
Atsakyti