Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana krikštynoms

na visos cia kryzelius dovanoja.. as ir norejau bet girdejau, kad negalima.. schmoll.gif g.gif nežinau kiek tiesos kiek ne, bet man patare niekada neiimti kryzelio jei man kas dovanos ir pačiai niekam nedovanoti, nes tipo dovanodama kryzeli uzkrauni kažkam nešti savo gyvenimo naštą.. g.gif o jei gauni tai automatiškai kažkieno naštą irgi neši unsure.gif blink.gif nežinau kiek čia tiesos, kiek ne, bet tokių dovanų neesu gavus ir niekam nedovanosiu schmoll.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(merilda @ 2008 05 11, 16:14)
na visos cia kryzelius dovanoja.. as ir norejau bet girdejau, kad negalima..  schmoll.gif  g.gif nežinau kiek tiesos kiek ne, bet man patare niekada neiimti kryzelio jei man kas dovanos ir pačiai niekam nedovanoti, nes tipo dovanodama kryzeli uzkrauni kažkam nešti savo gyvenimo naštą..  g.gif  o jei gauni tai automatiškai kažkieno naštą irgi neši  unsure.gif  blink.gif nežinau kiek čia tiesos, kiek ne, bet tokių dovanų neesu gavus ir niekam nedovanosiu  schmoll.gif  blink.gif


aš irgi girdėjau, kad negalima kryželių dovanoti nei per krikštynas, nei šiaip...ir apie naštą taip pat aiškino....
Atsakyti
QUOTE(merilda @ 2008 05 11, 17:14)
na visos cia kryzelius dovanoja.. as ir norejau bet girdejau, kad negalima..  schmoll.gif  g.gif nežinau kiek tiesos kiek ne, bet man patare niekada neiimti kryzelio jei man kas dovanos ir pačiai niekam nedovanoti, nes tipo dovanodama kryzeli uzkrauni kažkam nešti savo gyvenimo naštą..  g.gif  o jei gauni tai automatiškai kažkieno naštą irgi neši  unsure.gif  blink.gif nežinau kiek čia tiesos, kiek ne, bet tokių dovanų neesu gavus ir niekam nedovanosiu  schmoll.gif  blink.gif

As tos pacios nuomones esu drinks_cheers.gif .Nors kitoj temoj buvau vos ne akmenim uzmetyta biggrin.gif ,nes ten dauguma buvo uz tai,kad butent per krikstynas vaikui tinkamiausia dovana-kryzius .
Nors as sakau,kiek zmoniu tiek nuomoniu ir visas jas reikia gerbti rolleyes.gif
Atsakyti
o as kai buvau pas kuniga uzsisakyti krikstynu, tai kunigas pasake taip... cituoju:" jei kriksto tevai nera studentai, tai turi nupirkti vaikui zvake ir kryzeli su grandinele toki kad vaikui kai bus 6-7 metai nebutu jam geda jo nesioti. na tai automatiskai atkrenta tie kur po 5 lt." lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitel @ 2008 05 12, 15:29)
aš irgi girdėjau, kad negalima kryželių dovanoti nei per krikštynas, nei šiaip...ir apie naštą taip pat aiškino....



QUOTE(vyšniux @ 2008 05 12, 16:39)
As tos pacios nuomones esu  drinks_cheers.gif .Nors kitoj temoj buvau vos ne akmenim uzmetyta  biggrin.gif ,nes ten dauguma buvo uz tai,kad butent per krikstynas vaikui tinkamiausia dovana-kryzius .
Nors as sakau,kiek zmoniu tiek nuomoniu ir visas jas reikia gerbti  rolleyes.gif



QUOTE(makalaika @ 2008 05 12, 17:49)
o as kai buvau pas kuniga uzsisakyti krikstynu, tai kunigas pasake taip... cituoju:" jei kriksto tevai nera studentai, tai turi nupirkti vaikui zvake ir kryzeli su grandinele toki kad vaikui kai bus 6-7 metai nebutu jam geda jo nesioti. na tai automatiskai atkrenta tie kur po 5 lt."  lotuliukas.gif

na teisingai kiek žmonių tiek nuomonių drinks_cheers.gif na bet aš dėl šventos ramybės niekam nedovanosiu ir jei kas man dovanos neimsiu ax.gif blush2.gif lotuliukas.gif o savo mažąjai princesei - krikštaduktei dovanosiu labai labai didelę lėlę wub.gif nes man kažkada buvo labai smagu gaut iš savo krikštatėvelių tokią dovaną wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulenė @ 2008 04 21, 12:47)
ax.gif Aš galvoju prie kitų dovanų dar ir angelėlį padovanot. Tik kažin, ar kunigas jį pašventintų? g.gif

Manau tikrai pašventins, mes preitą vasarą sūnelį krikštyjom, tai mum dovanotą grandinėlę su kryžiuku pašventino thumbup.gif

Šią vasarą sesės mergytę krikštysim, būsiu krikštamotė. Tai galvoju mažą sidabrinį šaukščiuką dovanoti, kaip simbolį ir labai mėgstam praktiškas dovanas. Kadangi gyvena nuosavam name, tai dovanosim mobilę smėlio dėžę su dangčiu, yra tokios žaismingos

ir dar tokius maišelius siuvinėsiu, dėsiu muiliuką, pinigėlius...

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 12 gegužės 2008 - 19:27
QUOTE(paukščiukas @ 2008 05 12, 20:17)
Manau tikrai pašventins, mes preitą vasarą sūnelį krikštyjom, tai mum dovanotą grandinėlę su kryžiuku pašventino thumbup.gif

Šią vasarą sesės mergytę krikštysim, būsiu krikštamotė. Tai galvoju mažą sidabrinį šaukščiuką dovanoti, kaip simbolį ir labai mėgstam praktiškas dovanas. Kadangi gyvena nuosavam name, tai dovanosim mobilę smėlio dėžę su dangčiu, yra tokios žaismingos

ir dar tokius maišelius siuvinėsiu, dėsiu muiliuką, pinigėlius...

user posted image

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Zinau, kad daug kas sidabrinius saukstelius dovanoja, ir maniske toki gavo. Buna labai graziu su vieta svoriui ir ugiui isgraviruot.
Merginos o kur tu maiseliu reiksmes rast.
Atsakyti
QUOTE(Vanesa3 @ 2008 05 13, 22:16)
Zinau, kad daug kas sidabrinius saukstelius dovanoja, ir maniske toki gavo. Buna labai graziu su vieta svoriui ir ugiui isgraviruot.
Merginos o kur tu maiseliu reiksmes rast.


" Krikštamotė vaikiuko mamai dovanojo muilo - kad turėtų kuo vaiką prausti, kruopų - kad košės išvirtų, ir cukraus, kad turėtų kuo tą košę pagardinti“.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2008 05 13, 23:40)
" Krikštamotė vaikiuko  mamai dovanojo muilo - kad turėtų kuo vaiką prausti, kruopų - kad košės išvirtų, ir cukraus, kad turėtų kuo tą košę pagardinti“.


Labai aciu
Atsakyti
sidabrinį šaukštelį
Atsakyti
na man tiek kryzeliai ir grandineles jau taip atsibode...juk galima ir kazka orginalaus sugalvoti g.gif g.gif
Atsakyti