Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto paketai

kitą mėnesi atiduos nieko čia nenusukinėja. Juk jiem irgi atsiskaityt reikia kur tą maistą padeda, sau juk neišsineša. Išdalins likučius metų pabaigoj ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(virgynyja @ 2011 05 30, 00:13)
kitą mėnesi atiduos nieko čia nenusukinėja. Juk jiem irgi atsiskaityt reikia kur tą maistą padeda, sau juk  neišsineša. Išdalins likučius metų pabaigoj ir viskas.


Kita menesi atiduos kito menesio davini, kas priklause siam kartui ir turejo viska atiduoti, koks tikslas pasilikti kitam menesiui, kaip Jus kad sakot.
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2011 05 29, 23:46)
Tai kiek saldinto pieno priklauso vienam asmeniui?  4u.gif

1


Va liko vienoj seniūnijoj nepasiimtų, išdalino tą patį mėn, soc remtiniems asmenims, pakartotinai.
Atsakyti
QUOTE(virgynyja @ 2011 05 30, 00:13)
kitą mėnesi atiduos nieko čia nenusukinėja. Juk jiem irgi atsiskaityt reikia kur tą maistą padeda, sau juk  neišsineša. Išdalins likučius metų pabaigoj ir viskas.

Nusisnekejote !

QUOTE(Marija1 @ 2011 05 30, 08:18)
Kita menesi atiduos kito menesio davini, kas priklause siam kartui ir turejo viska atiduoti, koks tikslas pasilikti kitam menesiui, kaip Jus kad sakot.


as ir nesuprantu. Sem menesiui viena priklauso, kitam menesiui kitas... tai jie gal pazymi lapuose kad viskas atiduoda, o gal nieks nemato ka jos duoda zmoniems ko neduoda.
va praeita menesi giminaitis nuejo paimti maisto, ziuro kad ryziu negavo (o ryziai brangu nu va nuo vieno zmogelio nuo kito, ir joms jau menesi neriekia pirkti)

Taip jau skundziasi socialines kad neturi kur to maisto padet, tai dar pasilikines menesius, kol kazkas drysis ateit pasiimti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 30 gegužės 2011 - 08:12
gal kas zino ar siauliuose jau uz geguze dalina?
Atsakyti
o Panevežy jau gal kas pasieme ar daug žmoniu?ir ka dave?
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 05 30, 09:27)
gal kas zino ar siauliuose jau uz geguze dalina?

jau pasiemiau, kondensuotas saldinats pienas tikrai 1 vnt asmeniui.
klausykit jus valgot tuos grudu dribsnius?nesu as tokiu ragavus tai nelabai suprantu... ir i juos taip kazkaip keistai ziuriu, o dar tokius kiekius duoda... su kuo juos valgyt reikia? nevalgomi man jie atrodo... (geriau zirniu kokiu i ta vieta duotu) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 30 gegužės 2011 - 13:22
QUOTE(vikosiuks @ 2011 05 30, 14:20)

klausykit jus valgot tuos grudu dribsnius?nesu as tokiu ragavus tai nelabai suprantu... ir i juos taip kazkaip keistai ziuriu, o dar tokius kiekius duoda... su kuo juos valgyt reikia? nevalgomi man jie atrodo... (geriau zirniu kokiu i ta vieta duotu) blush2.gif

As dar negaunu is maisto banko, nuo liepos duos, bet man atidave tu 3 grudu dribsnius viena mamyte smile.gif
Tai zinokite as i sriuba dadedu, o savaitgali pirma karta kose isvyriau su pienu. Su vyru suvalgeme, paskui vaikui daviau, ir jam labai patiko. Virsiu dazniau koses. Tai kas megsta koses, ar vaikus mazus maitinti tai tinka manau.
Atsakyti
QUOTE(cius @ 2011 05 30, 13:41)
o Panevežy jau gal kas pasieme ar daug žmoniu?ir ka dave?

vakar buvau,daug zmoniu doh.gif doh.gif
na dave kaip ir visur ta pati mirksiukas.gif
Atsakyti
O as pasiimsiu sarasa kuris yra biggrin.gif ir pasiziuresiu ka jos tada pasakysi man g.gif kur tie produktai dingsta pagal sarasa ax.gif verysad.gif
Atsakyti
Siandien vyras paeme,tai kondensuoto pieno tikrai tik po viena zmogui duoda.O taip viskas pagal sarasa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 31 gegužės 2011 - 15:47
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 05 31, 15:46)
Siandien vyras paeme,tai kondensuoto pieno tikrai tik po viena zmogui duoda.O taip viskas pagal sarasa.
tai gerai smile.gif)
Atsakyti